:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от boris » 16 Фев 2011, 17:36

Тази тема не е ли за некоректности при извършване на покупко-продажби чрез този Форум? :dunno:

Хората от последния случай си имат някакви взаимоотношения лице в лице, потърпевшия да си пусне една жалба в районното и да си решат проблемите.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 16 Фев 2011, 17:48

boris_k написа:Тази тема не е ли за некоректности при извършване на покупко-продажби чрез този Форум? :dunno:

Хората от последния случай си имат някакви взаимоотношения лице в лице, потърпевшия да си пусне една жалба в районното и да си решат проблемите.

Трябва ли такива хора да се подвизават в този форум?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от boris » 16 Фев 2011, 18:03

Не, но ако това което са направили се докаже, е наказателно, и минимума е условна...
Изображение

The last M40 driver
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 8.06.2007
Местоположение: село София
Кара: e31-1 и е31+1

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от La4u » 16 Фев 2011, 20:08

Mecho Puh написа:
LiTtLeRoCk написа:
Mecho Puh написа:
La4u написа:Така... да се разпиша и аз ...
"Колегите" за DIDO 325 и Mecho Puh

....
Добре де,той ти е дал теглича на теб,ти си го взел и не си го платил,него не го интересува къде е отишъл теглича,а защо все още не му е платен.

...не е точно така,но няма значение,взел съм го от колата на Лъчо и него го нямаше тогава,а само се уговаряхме по телефона и след закъснение с 2 месеца :oops: е върнат преди доста време пак в същата кола,не от мен а друг човек които има гараж там,а това че колата вече я няма и заедно с нея и всичките неща в нея,вкл. и теглича не е мои проблем,съжалявам за закъснението,така и не го пробвах,но какво да се прави,"шанс" - както казва наш любим съфорумец :dunno:


Можеше да кажеш че е върнат, аз не го видях там до последно. Никой не ми е казал че е там, що не ми звънна? Знаеш ми номера
Сигурен ли си че си го върнал, или по-точно кой го е върнал там и никой не ми е казал, включително и дидо ?
(<OO \ (||||)(||||) / OO>)

А главния въпрос е : докога в редиците на ЗАКОНА ще се допускат хора , които нямат никакъв умствен багаж,които са взели изпита за полицай,който се състои в забиването на 20см пирон в букова дъска само с глава?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 4.04.2008

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от mari4ko » 16 Фев 2011, 21:25

ahilll написа:и аз да се впиша с тук макар и да не ми се ще
и да спомена за този случай на некореткност
ето на кратко колегата mari4ko
беше пуснал обява че търси амортесиори предложих му на символична цена (80лв) 4 броя
два предни с пружини и тампони и два задни, уговорихме се и му ги пратих в понеделник
както искаше, пуснах му и опция да си ги прегледа на другия ден обаче ми се обаждат от еконта , пратката отказана , сварзах се с колегата казва ми че единия заден амортесиор бил трагнал да истърва :dunno: , аз се учудих защото знам ква че амортесиорите неса чисто нови, но пък са в мн добро здраве , предложих му да му сваля от цената зарди този амортесиор щом мисли че не става, тои обаче ми каза че е намерил вече други, нему трябвали тези, може би ако му ги бях пуснал за 150 лв щеше да си ги вземе ама му се сторили малко парите :lol:
гледах и др мнения на колегата като това
viewtopic.php?f=134&t=239716&p=2627069#p2627069
кадето лъже модератора че не е в България а предния ден става моята случка с него както и да е кои както му отърва

за другите колеги да имат едно на ум че пича mari4ko е доста безотговорен

1-во ти не знаеш къде съм в момента така че не говори
2-ро няколко пъти те питах дали са здрави и ти ми потвърди че са здрави
3-то когато са ти звъняли от еконт ти не си вдигнал
4-то като ми пращаш развалена стока какво искаш да направя?
добре че поне си пуснал с опция да ги видят да не ги вземат напразно!


Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 30.01.2011
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от ahilll » 17 Фев 2011, 1:43

пич ако смятах че са развалена стока и исках да те прекарам щях да ти ги пратя без опция за преглед , и ако може кажи ми как се разбира дали един амортесиор е почнал да изтърва както казваш ти
другото което е от еконта не са ме търсили незнам и закво трябва да ме търсят те , а не ти,
защото ти ги отказваш а те въвеждат в компа че пратката е отхвърлена и готово

а тва каде си лично мен не ме интересува, ама те хората не пасът трева
въпроса е че си некоректен спрямо другите, ай със здраве и тва е

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 27.01.2009
Местоположение: сливен
Пол: Мъж
Кара: внимателно

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от INSA » 18 Фев 2011, 10:41

Здравеикте колеги,за жалост ми се налага и аз да споделя своя горчив опит с онлаин покупка от форума!
Търсех си 2дин мултимедиа и попаднах на предлагана такава от юзър с ник неим MICHO7.Респектиран от регистрациата му и сравнително немалкото брои мнения реших да я взема
Представям ви кратката версия...за желаещите пася всички доклади от кореспонденцията ни :!:
В обявата бе упомената нова!!! но изрично го попитах дали е нова или употребявана и дали всичко и работи на 6 тъикато бе на добра цена,отговори ми ,че неможе да прецени със сигурност дали е нова но всичко си и работи само иска да се смени софта щото нямало да разбера нищо тъикато пише на китаиски...
След коментар на цената му дадох данните си за да ми я прати по еконт с опция да се прегледа преди да я платя.
В офиса още от пръв поглед видях,че е употребявана но реших да я взема въпреки "лекото подвеждане от негова страна".Целиа ден бях зает но имах мерак да се порадвам на новата предобивка и при първа възможност я вързах към колата....Светна си пое цд и до там нито тръгна да го чете нито поиска да го извади!пробвах с 2 предварително подготвени SD карти с музика и мап на бг но и тях не разчети...
Писах отново на"колегата"но ми отговори че четяло само оригинални цд-та но и тук ударих на камък.
След това убяснението му бе че от софта е така и дори ми намери адреса на сервиз в моя град които да извърши ремонта...но се оказа че оптиката му е скапана :!:
Вече втора седмица се опитвам да върна стоката но удрям на камък!обяснението му е че двд не е негово а му е оставено за продажба и неможе да се свърже с човека.Може и да е така но аз имам договорка и неговата дума че е в пълна исправно и следователно отговорноста в голяма степен е негова :!: :!: :!:
Ако несъм прав за нещо и подронвам неии авторитет публично ще се извиня 8)

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 18 Фев 2011, 10:49

Писах на колегата!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 20 Фев 2011, 23:06

MICHO7 "отпътува", както и "balroga", за дето е толкова "умен", че си е дал акаунта да пуска първият обяви през него...

Хора, разберете, че тука не сме балъци... за ваше съжаление... :ok:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Mollov » 24 Фев 2011, 15:21

Тая тема не е за мнения, препоръки или коментари :!: Ако не сте страна в спора - мнението ви не се изисква :cop:

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 28.10.2007
Пол: Мъж
Кара: 330ci Feis

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от Gangsta911 » 25 Фев 2011, 12:50

Един пич с ник Ahilll, ми прати вместо М-кова броня за Е36 счупена обикновенна стария фейс, ама не го огря. Парите бяха 100лв. и много му били спешни! Така че внимавайте да не дойде и при вас тая глупава броня само където ме разкара :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 2.03.2009

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от latrel » 25 Фев 2011, 13:16

Този пич ahilll е добре познатият ни стар измамник bavaro !!! Молов го отстрани ама явно пак се е регистрирал и продължава с номерата.
Последна промяна latrel на 25 Фев 2011, 13:30, променена общо 1 път

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 25 Фев 2011, 13:17

latrel написа:Този пич ahilll е добре познатият ни стар измамник bavaro !!! Молов го отрстрани ама явно пак се е регистрирал и продължава с номерата.

Сигурен ли си в това?


Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 30.01.2011
Пол: Мъж

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от ahilll » 25 Фев 2011, 13:27

ами станала е грешка , на друго момче съм пратил М ковата за 40 лв , защо ли обаче той несе оплаква :lol: утре ще ми я варне и като ида в еконта ще ги снимам двете брони както и разпечатките, "ПИЧ" званни един телефон да се изясним , защо бързаш да ме оплюеш
с толкова голямо нещо като броня трудно мога да те измяма , още повече че съм пуснал и опция за преглед , би трябвало да съм много глупав нали ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 2.03.2009

Re: :: Случаи на некоректност ::

Мнение от latrel » 25 Фев 2011, 13:30

100% ако искаш на лс мога да ти докажа :)

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook