АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 29 Май 2012, 10:10

"DSCPerformance" Ltd. предлага на свойте клиенти пълна гама обслужване за своите приятели, собственици на люБимата марка, като основният фокус е бързината и конкурентната цена на извършваните услуги.

Да кажа, че сме „различни” от повечето автосервизи – би било нескромно, но пък тези от Вас, който са ни посетили веднъж са го направили пак..и пак...и пак – сигурен признак, че сме заслужили тяхното доверие – което всъщност е била и целта ни – да бъдем бързи, точни и коректни при разрешаването на проблемите по автомобилите Ви!

Диагностика, кодиране, програмиране, ремонт по ходова част, двигател, екстериорен и интериорен ремонт, рециклаж на компоненти по окачването, горивната система и т.н. са малка част от предлаганите от нас услуги.


Каквото и да напиша от тук нататък – смятам, че ще бъде излишно – поради простата причина, че съм казал основното кратко, точно и ясно!



Нататък...предлагам да имат думата колеги и приятели, който са се възползвали от нашите услуги.


ПОСЕТЕТЕ НИ НА ФЕЙСБУК СТРАНИЦАТА НИ : http://m.facebook.com/?_rdr#!/DSCPartsP ... RI__user=0

Адрес: жк.Надежда 4, ул. Днепър - на гърба на блок 464.
телефон за връзка:

0886/40 20 11 - Иван Димитров

0877/370475 - Васко

Визуализация:

Работно време:
Понеделник - петък: 9:30-19:00
Събота : 10:00 - 16:30

!!! ВАЖНО !!!
Локация на новият сервиз на "DSCPerformance" Ltd.

Посока от надлез Надежда по Ломско шосе - на кръстовището на Шел - в дясно, след това първата в ляво и веднага първата в дясно.

Пада се на гърба на блок 464 в кв.Надежда 4.

Прилагам и снимка:



DSCPerformance.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна Dimitroff на 13 Авг 2013, 8:02, променена общо 13 пъти

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 538
Регистриран на: 23.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: "DSCPerformance"

Мнение от RaHzElChO » 29 Май 2012, 11:20

Явно аз ще съм първият, който ще остави лични впечатления от работата на Иван и Васко. За Иван (Dimitroff) няма смисъл да говоря, всички тук го познават по една или друга причина, помогнал е на много хора, дори без да ги познава, включително аз така се запознах с него.
Васил е момчето, което се занимава с "хард" ремонтите, всичко, което е различно от работата на компютър :mhihi: . За последния месец съм ходил 3-4 пъти в сервиза и получих необходимото внимание и всичко беше свършено перфектно. За първи път в сервиз ми чистят кората на двигателя, принципно сам си я чистя, след направен ремонт. Васко, както и Иван, са перфекционисти или за по-точно ентусиасти. Винаги сме искали някой "сектант" като нас да ни "лекува" колиците, които толкова обичаме. Това място е вече факт -> "DSCPerformance!
Все повече коли виждам да чакат пред сервиза, дано станат толкова много, че да търсят ново помещение. Колегата Жоро a.k.a Runaway, също беше оставил ci-то за ремонт на ванус, нека каже неговите впечатления.

Цените са "за приятели", повярвайте ми!

:ok: :bchug: :bowdown: :yes: :lalala:

П.П. Обикновено е такава обстановката пред "DSCPerformance".
543367_3001653932969_1019678035_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна RaHzElChO на 29 Май 2012, 15:07, променена общо 1 път
36922
rve написа:БМВ не е просто марка автомобил, БМВ е идея, страст, съдба.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 19.05.2008
Местоположение: София
Кара: Е24 М6, Е31 850i

Re: "DSCPerformance"

Мнение от maikooo » 29 Май 2012, 11:57

Аз също искам да изкажа възхищението от работата на Васко и Ванката :bowdown:
Това са хора към които бих се обърнал винаги, защото знам,
че ще получа в пъти по-добро отношение и качество от където и да било!
Момчета, радвам се, че ви има :bowdown:

ПП. Почвам да си мисля, че се побърквам ... има сервиз в който обожавам да ходя :conf: ама то с "такива" като "тия" двамата е неизбежно :kuku:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: "DSCPerformance"

Мнение от ka4i » 29 Май 2012, 12:58

Време е и аз да се присъединя с добри впечатления. Професионализъм и коректно отношение. Дай боже да ходя рядко по сервизи, но когато се наложи, това е моят сервиз. Успех и ако имате нужда от нещо, знайте, че имате приятели зад Вас :)
Последна промяна ka4i на 29 Май 2012, 19:24, променена общо 1 път
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 25.02.2012
Пол: Мъж
Кара: E39 520i
Мечтае да кара: Самолет

Re: "DSCPerformance"

Мнение от brankoood » 29 Май 2012, 15:48

Момчетата са супер.Имах голям, неоткриваем проблем с моята машина и след много ходения по мъките, нерви и пари , само те успяха да го локализират и да ми помогнат.От сега нататък щом става въпрос за БМВ, това е СЕРВИЗА! :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 9.10.2010
Местоположение: София,Пловдив
Пол: Мъж
Кара: f25'12 2.0d'

Re: "DSCPerformance"

Мнение от svetlioxxx » 29 Май 2012, 19:26

Доста време мина в търсене на добър сервиз.....най-после го открих.Миналата седмица бях в сервиза за ремонт на дюзи и всичко мина гладко,бързо и коректно.Благодаря много на Ванката и Васко :yes: :bowdown: вече колата само там ще ходи на доктор(дано да ходи само за ъпгрейди :mhihi: )

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 25.09.2010
Пол: Мъж
Кара: 320d 02'
Мечтае да кара: e90 m3
Детайли за колата: Сива и лоша

Re: "DSCPerformance"

Мнение от P.Markovski » 29 Май 2012, 20:09

Изключително коректи хора и висок професионализъм! Препоръчвам на всеки, които има проблем с колата да се обърне към тях. Аз имах проблем със дюзите и след 2 седмици въртене по "майстори" и ходене по мъките, тези хора ми помогнаха и то за адски бързо време, цената също беше доста по-нормална от обявената на други места :bowdown: Аз също от сега нататък само към тях ще се обръщам при възникнал проблем :bchug:
Изображение

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: "DSCPerformance"

Мнение от Dimitroff » 29 Май 2012, 21:22

Радвам се, че всеки един от Вас е останал доволен!
За нас това е най-важното! :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 2.07.2009
Пол: Мъж
Кара: 320d '03
Мечтае да кара: E90 V10 Hartge

Re: "DSCPerformance"

Мнение от adko001 » 29 Май 2012, 22:31

И аз да напиша малко впечатления:
Ванката и Васко са амбицирани момчета, които си разбират от работата и я вършат със замах, като за качеството няма нужда да говоря... :yes:
От друга страна - никъде другаде не съм попадал на подобно (приятелско и добронамерено) отношение... Зарадвах се, като разбрах за местоположението и екипа, който работи в сервиза, защото когато имам проблем с колата си, ще знам, че има пичове към които мога да се обърна и да се доверя спокойно, защото ще работят върху колата като за своята собствена, а това е важно :yes:
Успех в работата, момчета : ))) :lalala:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 6.04.2012
Пол: Мъж
Кара: 2004/330xd автомат
Мечтае да кара: bumer ...
Детайли за колата: ноо яка

Re: "DSCPerformance"

Мнение от basko » 30 Май 2012, 8:07

Здравейте. От месец и половина имам автомобила. Радвам се, че се запознах и познавам тези момчета. Казвам момчета, защото синовете ми са на тези години. Радвам се, че ги познавам, но не искам да ги виждам?! :roll: Не искам да ги виждам за нищо друго ... освен да пием кафе или кола. :bchug: Просто искам автомобилът ми да е здрав! Майтапа настрана, когато първия път ги видях тези младежи се поколебах да се доверя, но бях чел във форума и ... гледах какво ще стане ... иии ... както казват Горублянските майстори: БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ. :ok: Диагностика?! Право куме во очи. Това е проблем, наложителен е, може да караш още, частите струват толкова, трудът толкова, става за толко време. Точно както аз го искам, предполагам и вие. За ремонта какво да кажа, обадих се на Ванката в почивен ден, вечерта, без дори да се познаваме като хората, консултира ме, на другия ден самият той дойде с един пич и репатрак, закарахме колата, оправиха я, цените според мен са напълно нормални, даже идват към кризисни. Васко като работи е пич. Попитах пречи ли да гледам и да задавам въпроси, отговорът беше НЕ. Докато работеше ми показваше кое-как, ако реша сам да го правя. Къде мога да сбъркам и да у...а нещата. Няма мотане като другите сервизи и реплики, "баси майката ... лелеее... абе кой нещастник е правил това ... аре оди земи това и ела че те опраиме ... НЕМА ПРОБЛЕМ". Два пъти съм ходил. ДОВОЛЕН СЪМ!!! И ако се наложи да отида не само за кафе, а за ремонт, знам че съм на правилното място. Ми т`ва е. Успех на фирмата!!!

П.С. Нямам роднински връзки с двамата! ... само сме адаши с Васко :mhihi:
Не съм претенциозен, ... най-доброто ми е предостатъчно!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 10.06.2011
Местоположение: Sofia East side...
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: М - БОЛИ М - СЪРБИ!!!

Re: "DSCPerformance"

Мнение от СТАЛИН » 30 Май 2012, 13:39

Здравейте колеги, приятели , съратници.....
Бих искал да започна моята история малко по отдалеч преди да стигна и до въпросния сервиз на моите приятели Ванката и Васко....
Всичко за мен започна преди малко повече от година, когато се чудих на какъв автомобил да се спра!!! Избирах измежду много марки от всякакъв клас и наистина бях на много голям кръстопът, когато нещеш ли (все още си спомням с усмивка за този момент) на няколко пъти ми направи впечатление едно момче от моя квартал, от моя блок и вход, с който към онзи момент бяхме на здравей, здрасти и как е хавата!!! Та направи ми впечатление, че около него се въртяха доста автомобили и то само от любимата на всички Ни марка. Гледах аз едни изпънати возила кола след кола от хубава по-хубава, когато един ден се престраших и го попитах : "А Ве, вие к*во ся прайте тука с теа лап-топи и чудесии???"... и от дума на дума от оглед на оглед за да не влизам в по-големи подробности :) вече "бях бил първа на онова кръстовище, за което Ви споменах в началото на моята история и карах само напред с новата си Бима :) "......от онзи момент насам, че и за напред винаги, винаги ВИНАГИ съм можел да разчитам на това момче на моя приятел Иван.
..........и така когато вече влезеш в отбора :) срещаш други, които споделят твоята идея(или може би Ти тяхната)... Веднъж докато човъркахме по колата се появи и Васето, човека който се занимаваше с Хардуеара, много точен, страшен пич. Към този момент сервиза още не беше отворил, беше само един проект за който само те си знаеха, но ми хареса и ми направи впечатление това как Васето се дигна от другия край на Сф за да дойде при нас, да излуша "глуповатите ми обяснения от сорта на : а ве тука нещо и чувам еднооо....аааа и то щото нали, а пък всъшност е*а ли го!!! хаха :) " само и само за да ме посъветва как да станат работите!!! След седмица може би две когато реших да се заема с проблема им звъннах, а те ме поканиха в сервиза :) хаха представяте ли си тъкмо бяха взели помещението може би на втория ден ако не се лъжа още дори не го бяха почистили от предишните собственици аз бях там и докато им помагах с разчистването те вече се занимаваха и с моята хубавица :).
дни по-късно пак ходих за нещо и вече беше пълнооооо :). Спомням си и когато имах проблем с помпата под шофьорската седалка, колата едва се беше дотътрила до входа на София и се наложи да им я закарам с репатрак. часа беше около 5 следобяд и тези пичове веднага се заеха да разберат какъв е проблема....нямаше фрази от сорта на: ами остави я утре ше видим !!! Вече бях доста изморен и се бях примирил че колата ще нощува в сервиза пък и неможех да искам от тях да ми я оправят на момента. телефона звънна към 7:30, Васето вика чакам те да си я прибереш....скочих до тавана от кеф и от това че беше взел проблема ми присърце и хоп ето ме в сервиза 20-тина минути по-късно а той ми вика: ако пак ти го направи звънни ше мина... само гледай да не излизаш много далече от софия....... е какво да му кажеш на такъв човек :) кво да го правиш ....... тези момчета са златни!!!! а най-много ме радва факта, че който съм завел при тях потвърждава думите ми и е останал наистина доволен!!!
Всеки път когато ида да ги видя с причина или просто щото минавам от там има все повече и повече фенове на марката!!!

Благодаря Ви от сърце за коректното отношение, "Изключителното Ви търпение към мен :) " и разбиране!!!
Благодаря и от името на моите приятели, Вече и Наши общи !!!
Успех момчета и само напред и нагоре...................... :bchug: :bchug: :bchug:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46, 330D, 2002
Мечтае да кара: по хубави пътища.

Re: "DSCPerformance"

Мнение от shao » 30 Май 2012, 20:45

От няколко месеца си обслужвам E46-цата в DSC-то. Васко никога не ми се е направил задето слизам в канала с него и гледам какво прави по колата. За Dimitroff няма да коментирам, достатъчно е да се проследи участието му във форума през последните 2-3 години (особено в частта компютърна диагностика).
Тези момчета са изключително прями и откровени. Каквото са ми казали досега за колата, за всичко са били прави - добро/лошо, няма значение казват ти го в очите.

Най-хубавото е, че си харесват занаята и се отнасят към всяка дошла Бима с любов (сякаш е тяхна или на някой близък човек).

В друг сервиз не бих си закарал нито настоящата, нито следващата Бима!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: "DSCPerformance"

Мнение от Dimitroff » 31 Май 2012, 9:43

Благодаря за добрите думи, колеги.
Възнамеряваме да държим този стандарт на работа, а в бъдеще и още по-добър.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 18.02.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: Е60 М54

Re: "DSCPerformance"

Мнение от stuci_ir » 31 Май 2012, 10:44

Два пъти съм ходил с моята каляска. Доволен съм много. отношение, цени, качество - всичко е ок. Продължавайте в същия дух, че от високо се пада бързо и боли.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: "DSCPerformance"

Мнение от ka4i » 31 Май 2012, 10:57

shao написа:От няколко месеца си обслужвам E46-цата в DSC-то. Васко никога не ми се е направил задето слизам в канала с него и гледам какво прави по колата. За Dimitroff няма да коментирам, достатъчно е да се проследи участието му във форума през последните 2-3 години (особено в частта компютърна диагностика).
Тези момчета са изключително прями и откровени. Каквото са ми казали досега за колата, за всичко са били прави - добро/лошо, няма значение казват ти го в очите.

Най-хубавото е, че си харесват занаята и се отнасят към всяка дошла Бима с любов (сякаш е тяхна или на някой близък човек).

В друг сервиз не бих си закарал нито настоящата, нито следващата Бима!


:yes: :yes: :yes:
Изображение

Следваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook