Националната Лотария !

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Националната Лотария !

Мнение от Rundev » 05 Яну 2013, 14:05

Колеги от две седмици съм се зарибил да търкам билетчетата на Националната Лотария,дали от мизирзмата на прясно отпечатани фишове :D или от паричната стимулация незнам,но печеля постоянно! :D Последните три дни посоточнно печеля по 2лв и веднага си взимам друг фиш,които и тои печели :) Голям съм късметлия явно.Днес спечелих 10лв пък и си взех с тях 5 билета от които 4 бяха печеливши(3 от тях с по два лева и единия със участия в ТВ игрите,ще ме гледате по телевизията :D :D :D ) Бензиностанцията от която взимам билетите е Лук Ойл и същината на въпросът ми е,понеже ако един билет печели 2 лева а отдолу ти пише "Честито,бля бля регистрирай кода за допълнителни награди бля бля.... та аз си регвам непечелещите билети но какво става с печелищите да кажем 2 лева и възможност за регистрация на билета.Според Лук Ойл,неможе да регваш билета защото е печеливш на пари и после ако те изберат няма с какво да удостовериш че си ти а според саита на играта не е така.Ето какво пише там в правилата!

14. Какво да направите, ако с 1 билет спечелите моментна печалба и участие в жребиите за допълнителни награди или ТВ игри?

Първо трябва да регистрирате билета си на адрес http://www.едикойси.бг или на телефон 0700...безжичен и след това потърсете моментната печалба като предадете билета си в обект за изплащане на печалби.

На кой да вярвам незнам. :mhihi: а неискам да изпускам възможноста да регистрирам билетите си,макар и печеливши.Някой запознат ли е,че след малко отивам пак да обменям фишове и да знам дали да ги регна :)

Ето и печелившият фиш с 10-ка от тая сутрин :D

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Националната Лотария !

Мнение от intention » 05 Яну 2013, 16:49

Колега достоверното според мен е регламента на играта !

От къде мога да си купя само по бензиностанциите ли ги има?
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 9.10.2010
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: poor man's M3 (E30 318iS)
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Националната Лотария !

Мнение от ///Maximalniq » 05 Яну 2013, 16:57

Еврофутбол, Офис1, Германос, Глобул, Петрол, Easypay, Еко... и на още места ги има тези билетчета. Една вечер седнах да сметна каква е далаверата с тази игра и по мои сметки излезе 8 милиона раздадени и 9 милиона спечелени и отделно от реклами по телевзияита. Това е първата игра, която съм виждал толкова много печеливши, майка ми за сега е печелила около 3-4 пъти, чака и на нея да и се падне участие при Иво Андонов :bang: :bang: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Националната Лотария !

Мнение от Rundev » 05 Яну 2013, 17:08

От преди няколко часа откакто пуснах темата спечелих още и някой друг билет с по 2 лева и взех нови и пак ги регистрирах около 7-8 билета :) чудно :) Въпроса е да регистрирам ли печелившите?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Националната Лотария !

Мнение от don_gori » 05 Яну 2013, 18:28

Не , няма смисъл това ми го каза касиерката в Еврофутбола , то печелившия билет си остава за тях , така че сети се сам ;)
Иначе :clap: за късмета , аз от 20 билетчета имам сигурно 2-3 печеливши по 2лв. и нищо друго :lol: А да и 2 пъти ми се падна участие в ТВ играта , но за жалост и 2-та пъти не ме изтеглиха да се видя и аз по телевизията :mhihi:
Това , че ти се е паднало телевизорче не означава , че 100% ще си в ТВ играта , от всичките с телевизорчета се теглят там хора , които отиват в шоуто :yes:
Късмет и Успех :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 410
Регистриран на: 24.10.2008
Пол: Мъж
Кара: Е34-столичанка в повече

Re: Националната Лотария !

Мнение от Манчев73 » 05 Яну 2013, 19:06

[quote="Rundev"]Колеги от две седмици съм се зарибил да търкам билетчетата на Националната Лотария,дали от мизирзмата на прясно отпечатани фишове :D или от паричната стимулация незнам,но печеля постоянно! :D Последните три дни посоточнно печеля по 2лв и веднага си взимам друг фиш,които и тои печели :) Голям съм късметлия явно.

търкай сливенки....по-голям е шанса да станете градът на 500 войводи :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Националната Лотария !

Мнение от Rundev » 08 Яну 2013, 13:40

Никой ли незнае със сигурност как стоят нещата,че спуках да печеля по два лева,засеги ги регистрирам ама.... :confused:
Изображение

Obergruppenführer
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 21.01.2008
Местоположение: Враца,България
Кара: Е 36

Re: Националната Лотария !

Мнение от MOGY » 08 Яну 2013, 13:55

Мойта преди два дни удари 500лв. :lalala:
ИзображениеИзображениеИзображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Националната Лотария !

Мнение от Rundev » 09 Яну 2013, 13:56

Vra4anin написа:
Rundev написа:Никой ли незнае със сигурност как стоят нещата,че спуках да печеля по два лева,засеги ги регистрирам ама.... :confused:


Аз се обаждах на оператор и той обясни, че при печеливш билет (спечелих на няколко по 2лв :mhihi: ) първо го регистрираш в сайта им, след това го предаваш в някой от пунктовете да ти изплатят печалбата (2лв или направо друг билет). Оператора обясни, че въпреки в условията да пише, че при евентуално изтегляне на печеливш фиш, той трябва да бъде предоставен и тук се получава парадокса - как като го предадеш, той дефакто няма как да бъде предоставен... нямало проблем, в системата се вижда, че фиша е бил твой и макар, че вече е предаден (взета е печалба заради него), той в твоя профил с регистрацията си в сайта която си направил... води ти се на "отчет" един вид, та няма проблем.
Един вид, регистрирай си печелившия билет и след това отиди го предай в някой от пунктовете :yes:

На мен ми мина мерака за тия билети - купих 8 - 10 билета, на 3 от тях имах печалби по 2лв (за които взех други билети естествено), на 3 или 4 билета ми се падна символа "телевизорче", но никой не ми се е обадил и едва ли ще ми се обади. Общо взето, не си падам по такъв тип игри, смятам че нямам късмет за парични придобивки стил хазард и т.н. (имам късмет за други неща, но не и за такъв тип лотарии, поне аз така мисля), но въпреки това е зарибявка ако ги гледаш - нахъсва те и дори да не си хазартен тип, грабва те (ей го на - взимал съм билети, въпреки, че не се занимавам с такива неща).



Ей това исках да чуя :) Мерси колега :) Значи си ги регвам без проблем.Относно ако ме изберат ще пиша да ме гледате,успех и на вас :D
Ако те изберат да участваш - да се похвалиш :yes:
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Националната Лотария !

Мнение от ryan83 » 09 Яну 2013, 18:41

айде късмет :) Аз взех към 5,6 билета и нищо :mhihi: На 3 билета ми са паднаха 2 еднакви символа за къщата баси..даже на 4 билета ся гледам :mhihi: отделно на 2 билета пак 2 еднакви за колата и 2 еднакви на още един за джипа..как да не та е яд
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 30.11.2006
Местоположение: с. Варна
Пол: Мъж
Кара: MB w212 AMG
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Националната Лотария !

Мнение от kronos » 09 Яну 2013, 23:29

Има толкова наивни хора че почвам да се плаша вече :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Националната Лотария !

Мнение от Е.Димитров » 10 Яну 2013, 10:38

Според мен,но никога не съм го проверявал,обаче понеже имам иновативно мислене..та на въпроса.
Примерно имаш или сам разпространяваш тези билети за тази и други игри с триене,ако се наредят билетите както са чисто нови и се снимат с рентген ,мисля че може да има някакъв резултат от изследването :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 899
Регистриран на: 30.11.2006
Местоположение: с. Варна
Пол: Мъж
Кара: MB w212 AMG
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Националната Лотария !

Мнение от kronos » 10 Яну 2013, 17:02

А как мислиш прослушваха буквите за играта на лукоил?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Re: Националната Лотария !

Мнение от Club BMW » 10 Яну 2013, 18:55

На втората игра бяха с по-добра защита буквите е не се виждаше.

Интересно тук как стои въпроса и ще пробвам ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 736
Регистриран на: 20.11.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: мадамите да крещят :)

Re: Националната Лотария !

Мнение от Rundev » 10 Яну 2013, 19:43

Незнам ама досега не съм вътре,къде по 2 лева,къде по 4 ........ :D

Изображение
Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dewey

Последни теми
Facebook