Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 29 Май 2020, 11:50

Borymeckata написа:...


Аз ти казвам как в същност ги броят... ти ми казваш, как ти си представяш, че би трябвало да ги броят. Разбираш ли разликата :) ?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 29 Май 2020, 13:18

Jordana написа:Корейците например изобщо не са прилагали обща карантина , затваряне на икономиката и подобни диктатури . Само проследяване огнището на заразата и изолиране на първопричината . 10 000 заразени и 200 починали ...резултата е повече от показателен .

Разправяха ми, че Корейците не отдавна са имали някаква епидемия и са изградили система и стратегия тогава. Според мен и при нас в Европа ще се измисли и повече такива карантини няма да има.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от don_gori » 29 Май 2020, 14:07

Точно тук европейците да измислят нещо .. ммм не съмнява ме :mhihi: С тея "права и свободи" и джендърско мислене видяхме до къде се стигна, кофтито е че дори някоя членка на съвета да измисли нещо смислено и полезно 5 останали ще решат, че тяхното е по-по-най и с това свободно ходене пак ще затворим всичко. Там на запад нещата не опират само до стратегии, правила и забрани по-важния фактор е култура и начин на мислене :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от streetz » 29 Май 2020, 14:53

Дали ще извадят статистика за починалите поради отменените планови операции?
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 29 Май 2020, 15:06

sub_eleven написа:Разправяха ми, че Корейците не отдавна са имали някаква епидемия и са изградили система и стратегия тогава. Според мен и при нас в Европа ще се измисли и повече такива карантини няма да има.

Хората просто ще имат предпазни средства вкъщи. На бас, че есента при първия новопоявил се грип тип А/Б и ще е пълно с хора с маски. Тези полу-КПП-та не мисля, че някога ще ги върнат отново. Учениците обаче май повече няма да видят грипна ваканция, а ще е онлайн :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от memorex » 29 Май 2020, 18:19

Хората ще имат ако се запасят сега.Дали ще стане не знам.Далечния изток си практикуват така от години.Явно ще ги копираме.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от zAcK » 30 Май 2020, 10:35

Какво ще се запасят :banghead: Ще се запасят дедовия :idea:
Миналия ден бях забравил маска и трябваше да влизам на място, където са задължителни. За да не се връщам до нас, обиколих аптеките около въпросното място в София - най-евтината беше 15 лева :banghead: (от хирургическите по 2 лева нямаше :paranoid: :conf: :banghead: )

Дейба и боклуците скапани, и ковида, и на майка им шутката :banghead: :banghead: :banghead:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от choio » 30 Май 2020, 10:42

Кво ми говориш, преди си взимах етанол на 2 лв литъра, уж на далавера,в жълтия магазин беше 3.70 лв, сега е съответно 4 лв и и 9 лв в жълтия магазин,иначе държавата е освободила стотици тонове спирт и нямало проблем с цените :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 30 Май 2020, 11:29

Ако е за дезинфекция изопропила е спирта който е подходящ . Миналата седмица купувах но не обърнах внимания дали е по скъп , етанола със сигурност е ддигнат навсякъде :dunno: Маските в аптеките са скъпи наистина , евтини маски по 1.50 мярнах няколко пъти по складовете но повечето приличат на намордници за булдози шити от стари дюшеци :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 30 Май 2020, 11:36

streetz написа:Дали ще извадят статистика за починалите поради отменените планови операции?
Не, но спрат ли плановите операции починалите са по-малко.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от choio » 30 Май 2020, 12:33

Jordana написа:Ако е за дезинфекция изопропила е спирта който е подходящ . Миналата седмица купувах но не обърнах внимания дали е по скъп , етанола със сигурност е ддигнат навсякъде :dunno: Маските в аптеките са скъпи наистина , евтини маски по 1.50 мярнах няколко пъти по складовете но повечето приличат на намордници за булдози шити от стари дюшеци :mhihi:


Тц не е,за возене ми е,но разликат е огромна преди на 2 лв беше супер....ма сега на места е 9 лв литър...за маските, още имам от првди карантина и въобще вируса....7.80 кутия с 50 бройки ...кво да си говорим

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от hell's angel » 30 Май 2020, 13:16

choio написа:Кво ми говориш, преди си взимах етанол на 2 лв литъра, уж на далавера,в жълтия магазин беше 3.70 лв, сега е съответно 4 лв и и 9 лв в жълтия магазин,иначе държавата е освободила стотици тонове спирт и нямало проблем с цените :mhihi:


Пак добре :mhihi: Абсолютния е 25 кинта литъра, а чза - 16. Изопропанола и той стана 7-8 :kuku: На ъглошлайфа само с цайси или по посока на вятъра, че от прецицали кьорава маска няма в железариите :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 2.08.2014
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi
Детайли за колата: в очакване на Волво ЕХ30, 428 к.с.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sssssl » 03 Юни 2020, 16:16


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 03 Юни 2020, 16:40

Ко стана с трите милиона теста дето ги чакали да идват ? В България са направени 80 000 теста общо за всички времена во веки веков след нас е албания само . Последната дупка на кавала в борбата с лъжевируса била първа цигулка ...ше умра от смях :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от bum_bum » 03 Юни 2020, 17:29

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook