Купих си кола

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Купих си кола

Мнение от WeiSTD » 18 Фев 2009, 1:31

Според мене, сега се чудите какво може да е толкова страхотно за това че си купих кола . . . особено като се има предвид че не е нищо специално, а е Е36 325и седан, без ванос. . . логично би било да ми кажете да ходя да се хваля в Е36 форума и туй то . . е да, но все си мисля че начина по който купих точно тази кола си заслужава темичка в този под-форум. :)

Историята започна миналата сряда, когато изпуснах една Е30-ка на ебай, теглих му една майна и реших че ще се занимавам да си търся кола след като се върна от кратката ми разходка до БГ. В ебай листа ми беше останала само една кола, но търга свършваше късно вечерта в петък, и реших че и това няма да е мойта . . . но явно тука съм се лъгал.

След цял ден ски в петък, минах през къщи да се преоблека и се запътих към Моно, където братовчедка ми си празнуваше рожденния ден. Влизайки в заведението видях Wi-Fi знака и си пуснах телефона да ми свали работните емайли. . . и после забравих за него. Вечерта започна да става бурна, и естествено около 2:00 сутринта, вече се бяхме преместили в БИАД. . . :help:

Излизайки от тоалетната някъде около 2:45 се сещам за въпросната кола и налавяйки . . едвам . . . Wi-Fi мрежата на Моно отворих ебай-а. . и какво да видя . . £600 . . . логичната следваща стъпка беше: £630 и съобщението "Congratulations, you have won this item" . . по време на много амбициозни танци на хита на онази . . . там. . . Алисия . . нещо се пееше за некъв вървежен . . .

И така, току що се прибирам в къщи с новата ми покупка от БИАД, и да ви кажа честно, беше много добра далавера, колата изглежда читава.

Следващи стъпки:
- Чип
- Окачване
- Спирачки
- Състезателни Седалки
- Ринга

Снимки по нататък.
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

Капетано
Аватар
Мнения: 3364
Регистриран на: 20.01.2004
Местоположение: далеко от родината
Кара: '90 328i/6 '95 540i/6

Мнение от LeX » 18 Фев 2009, 1:43

Ееееееееее адаш евала! Много се радвам че най-накрая и на Англииска почва се обзаведе с кола от правилната марка. Честито и добре дошъл в клуба на 25-ците ;) Успех с всичко което си замислил за колата, пък живот и здраве, дано някои ден покараме заедно на Ринга :twisted:
Изображение

"My ambition....by the end of the day, to be the world champion" Colin McRae

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Re: Купих си кола

Мнение от slav4o1 » 18 Фев 2009, 1:56

брао брао и от мене честита придобивка

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Re: Купих си кола

Мнение от Alex 320i Cabrio » 18 Фев 2009, 2:25

WeiSTD написа:Според мене, сега се чудите какво може да е толкова страхотно за това че си купих кола . . . особено като се има предвид че не е нищо специално, а е Е36 325и седан, без ванос. . . логично би било да ми кажете да ходя да се хваля в Е36 форума и туй то . . е да, но все си мисля че начина по който купих точно тази кола си заслужава темичка в този под-форум. :)

Историята започна миналата сряда, когато изпуснах една Е30-ка на ебай, теглих му една майна и реших че ще се занимавам да си търся кола след като се върна от кратката ми разходка до БГ. В ебай листа ми беше останала само една кола, но търга свършваше късно вечерта в петък, и реших че и това няма да е мойта . . . но явно тука съм се лъгал.

След цял ден ски в петък, минах през къщи да се преоблека и се запътих към Моно, където братовчедка ми си празнуваше рожденния ден. Влизайки в заведението видях Wi-Fi знака и си пуснах телефона да ми свали работните емайли. . . и после забравих за него. Вечерта започна да става бурна, и естествено около 2:00 сутринта, вече се бяхме преместили в БИАД. . . :help:

Излизайки от тоалетната някъде около 2:45 се сещам за въпросната кола и налавяйки . . едвам . . . Wi-Fi мрежата на Моно отворих ебай-а. . и какво да видя . . £600 . . . логичната следваща стъпка беше: £630 и съобщението "Congratulations, you have won this item" . . по време на много амбициозни танци на хита на онази . . . там. . . Алисия . . нещо се пееше за некъв вървежен . . .

И така, току що се прибирам в къщи с новата ми покупка от БИАД, и да ви кажа честно, беше много добра далавера, колата изглежда читава.

Следващи стъпки:
- Чип
- Окачване
- Спирачки
- Състезателни Седалки
- Ринга

Снимки по нататък.


са, ти к'во искаш да ми кажеш? че тре'а да си подредя гаража, че да има къде да си играем на трансформърс с мини-каба? :mhihi: всъщност добре, че си взе кола - и без това трябваше да си изровя инструментите...

иБей рулз - 8:55 минутния Ринг Голф зад нас е изцяло купен и построен с части от там
:mhihi:
Power is Nothing Without Insanity

ентусиаст
Аватар
Мнения: 865
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: Холандското кралство

Мнение от zvezdo88 » 18 Фев 2009, 3:09

Много добре си написал историята ... Честито за новата придобивка :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1308
Регистриран на: 12.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: харабийската
Мечтае да кара: Е36 М3 Cabrio, E93 M3
Детайли за колата: Пълно шукаритети!

Мнение от Richmond » 18 Фев 2009, 5:18

Е, найстина много готино купуване, поне аз лично на такива спонтанни неща много се кефя. :)
Изображение

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Re: Купих си кола

Мнение от WeiSTD » 18 Фев 2009, 9:52

Alex 320i Cabrio написа:
WeiSTD написа:Според мене, сега се чудите какво може да е толкова страхотно за това че си купих кола . . . особено като се има предвид че не е нищо специално, а е Е36 325и седан, без ванос. . . логично би било да ми кажете да ходя да се хваля в Е36 форума и туй то . . е да, но все си мисля че начина по който купих точно тази кола си заслужава темичка в този под-форум. :)

Историята започна миналата сряда, когато изпуснах една Е30-ка на ебай, теглих му една майна и реших че ще се занимавам да си търся кола след като се върна от кратката ми разходка до БГ. В ебай листа ми беше останала само една кола, но търга свършваше късно вечерта в петък, и реших че и това няма да е мойта . . . но явно тука съм се лъгал.

След цял ден ски в петък, минах през къщи да се преоблека и се запътих към Моно, където братовчедка ми си празнуваше рожденния ден. Влизайки в заведението видях Wi-Fi знака и си пуснах телефона да ми свали работните емайли. . . и после забравих за него. Вечерта започна да става бурна, и естествено около 2:00 сутринта, вече се бяхме преместили в БИАД. . . :help:

Излизайки от тоалетната някъде около 2:45 се сещам за въпросната кола и налавяйки . . едвам . . . Wi-Fi мрежата на Моно отворих ебай-а. . и какво да видя . . £600 . . . логичната следваща стъпка беше: £630 и съобщението "Congratulations, you have won this item" . . по време на много амбициозни танци на хита на онази . . . там. . . Алисия . . нещо се пееше за некъв вървежен . . .

И така, току що се прибирам в къщи с новата ми покупка от БИАД, и да ви кажа честно, беше много добра далавера, колата изглежда читава.

Следващи стъпки:
- Чип
- Окачване
- Спирачки
- Състезателни Седалки
- Ринга

Снимки по нататък.


са, ти к'во искаш да ми кажеш? че тре'а да си подредя гаража, че да има къде да си играем на трансформърс с мини-каба? :mhihi: всъщност добре, че си взе кола - и без това трябваше да си изровя инструментите...

иБей рулз - 8:55 минутния Ринг Голф зад нас е изцяло купен и построен с части от там
:mhihi:


Мноу ясно . . . събота 7:00 съм у вас и се почва :mhihi:

А 8:55 го приемам като предизвикателство, въпреки че за това ще трябва сериозен ъпгрейд на задкормилното . . . ма нали трябва да се почне от някъде :)
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Мнение от WeiSTD » 18 Фев 2009, 12:36

Малко е мръсна, ама иначе има неква визия . . .

Изображение

Изображение

Изображение
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 18 Фев 2009, 13:10

Супер е!

Честито батка, много приятни мигове с нея... и много пушек от задните гуми :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от slav4o1 » 18 Фев 2009, 13:33

помисли ли за иншуранса :mhihi: че и при мен имаше доста изненади... иначе джантите са н1 , Миле Миглиа са нали?

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Мнение от WeiSTD » 18 Фев 2009, 13:43

Да, скъп е, но съм си направил сметка и за него . . . плюс това докато съм под 25 и Микра 1.1 да си купа, пак ша ми режат главата от кръста тея педали.

. . . Миле Миглия, много ясно . . с 225 Потензи от пред и некви галоши отзад. :mhihi:
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от slav4o1 » 18 Фев 2009, 13:50

WeiSTD написа:Да, скъп е, но съм си направил сметка и за него . . . плюс това докато съм под 25 и Микра 1.1 да си купа, пак ша ми режат главата от кръста тея педали.

. . . Миле Миглия, много ясно . . с 225 Потензи от пред и некви галоши отзад. :mhihi:


големи педерасти са и я одим пеши съга :mhihi:

0 но клейм дискоунт и оиде коньо у барата :confused:
Ти докарам една с БГ номера да си караш там?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Мнение от pLaM3N » 18 Фев 2009, 17:58

Браво, браво ! 8)
Честито колега и много щастливи моменти с колицата !


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 18 Фев 2009, 18:28

630 пандура :shock: без пари :) 8) ,честито :!: :winky:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 298
Регистриран на: 17.02.2007
Местоположение: Shumen BG/Copenhagen DK
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 320i/E46 320d

Мнение от vlado_78 » 18 Фев 2009, 19:22

Браво и честито!Уникална е!

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook