С благодарности към М-Кар

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

С благодарности към М-Кар

Мнение от X5 E70 » 02 Апр 2009, 21:04

Тук искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на М-КАР и по-конкретно на механика Борислав, на приемчика Иван и на шефа на сервиза също Иван.
Тези хора се захванаха с колата в късния следобед и никой не ми каза ,,ае 6 часа е, ние ще си ходим щото свърши работното време,,.
Стояха до 19:30 с едно единствено желание - да ми оправят колата.
И Я ОПРАВИХА :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Отношението към мен, колата и проблемите ми беше точно както се чувства едно БМВ на пътя - бързо, точно, акуратно
Благодарение на усилията, професионализма и чудесното отношение към мен, колата, марката и проблемите ми не мога да си позная колата.
А мислех да се отървавам от нея и никога повече да не се кача на БМВ.
Тези хора ме върнаха в правата вяра
Играха си много, сръдкава работа, смяна на детайл, пътна проба, отново в сревиза, отново пътна проба. Тези хора не се отказаха докато не решиха проблема.
Нищо общо с високомерното отношение в сервиза камор
Благодарение на тези хора не бих си позволил вече еретични мисли да сменям марката.
Това е ПРЕМИУМ:
- марката
- колата
- обслужването
- отношението
Направи ми впечатление как мисли приемчика Иван - ние не можем да си позволим и няма да допуснем да се разочароваш от марката.
Това е човек който милее за марката.
По-добре 1 път да отида до Пловдив и да ми се свърши работа отколкото 3 пъти в камор и колата ми да продължава да скърца и лопа цялата.

Момчета, БЛАГОДАРЯ :bowdown:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 02 Апр 2009, 21:08

Хммм.... май ще ходя и аз да ги видя тия момци :)

Евала, к'во повече да кажа.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 02 Апр 2009, 21:12

absix написа:Хммм.... май ще ходя и аз да ги видя тия момци :)

Евала, к'во повече да кажа.


Едва ли ще стъпиш повече в КАМОР

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 02 Апр 2009, 21:13

Я, кажи за мен и колегите историята в хронология. Как, какво, кога направи.... завършека е ясен, ама дай отначало.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Мнение от El Diablo » 02 Апр 2009, 21:14

браво колега, никога в КАМОР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Само в Дару, но наи добре в МКАР както казваш, евалата на момчетата! я разкажи за твоите проблеми и какво са ти оправили, не ти ли беше гаранционна Х5-цата

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Мнение от Huku » 02 Апр 2009, 21:17

absix написа:Хммм.... май ще ходя и аз да ги видя тия момци :)

Евала, к'во повече да кажа.


Ми ходи, тъкмо ше се разходиш.
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 02 Апр 2009, 21:20

Huku написа:
absix написа:Хммм.... май ще ходя и аз да ги видя тия момци :)

Евала, к'во повече да кажа.


Ми ходи, тъкмо ше се разходиш.



Оффтопик...

Липсваше ни... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 24.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '13 Bmw F10 520d

Мнение от Man0Lov » 02 Апр 2009, 21:24

Евала евала :bowdown:
Ще ходя до там да видя как е... :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 02 Апр 2009, 21:25

absix написа:Я, кажи за мен и колегите историята в хронология. Как, какво, кога направи.... завършека е ясен, ама дай отначало.


Колата започна да хлопа на 8000 км, някаква щанга на Adaptive Drive-a която КАМОР смениха с новия модел по гаранция.
Дотук добре но когато отидох в М-КАР преди седмица се оказа че е протекла, нещо което КАМОР не забелязаха или си затраяха с надежда гаранцията да изтече въпреки че 2 дни по-рано колата беше в КАМОР за досадното хлопане на 5-тата врата която регулираха за 3-ти път.
За което хлопане всъщност отидох като последна стъпка в М-КАР.
Какво ми направи впечатление - М-КАР не си затвориха очите а поръчаха щангата, пълнещите се с вода стопове и Soft Close-a на 5-тата врата и те за 2-3 дни дойдоха.
От понеделник сутрина до вторник на обяд бяха сменени маслото, филтрите, стоповете и soft close-a като ми беше предоставена една чисто нова Х3 да си върша работа.
Бях предупреден че хлопането на 5-тата врата е сръдкава работа и се хваща с возене на механик в багажника :D
Борислав го возихме 2-3 пъти в багажника и се оказа че освен soft close-a трябва да се смени по гаранция и ключалката което момчетата направиха днес като пътьом отстраниха вандалщините на КАМОР.
Много жалко защото Шай Ратцаби много милее за КАМОР, страхотен човек е и ще направи всичко възможно да ти помогне но не може да слезе да ми прави колата.

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

С благодарности към М-Кар

Мнение от Huku » 02 Апр 2009, 21:26

Айде ако ходите верно, вижте в гаража на МКар има ли нещо интересно налично, че се слават с голям бюджет...
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 02 Апр 2009, 21:27

X5 E70 написа:От понеделник сутрина до вторник на обяд бяха сменени маслото, филтрите, стоповете и soft close-a като ми беше предоставена една чисто нова Х3 да си върша работа.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 24.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '13 Bmw F10 520d

Мнение от Man0Lov » 02 Апр 2009, 21:29

X5 E70 написа:
absix написа:Я, кажи за мен и колегите историята в хронология. Как, какво, кога направи.... завършека е ясен, ама дай отначало.


Колата започна да хлопа на 8000 км, някаква щанга на Adaptive Drive-a която КАМОР смениха с новия модел по гаранция.
Дотук добре но когато отидох в М-КАР преди седмица се оказа че е протекла, нещо което КАМОР не забелязаха или си затраяха с надежда гаранцията да изтече въпреки че 2 дни по-рано колата беше в КАМОР за досадното хлопане на 5-тата врата която регулираха за 3-ти път.
За което хлопане всъщност отидох като последна стъпка в М-КАР.
Какво ми направи впечатление - М-КАР не си затвориха очите а поръчаха щангата, пълнещите се с вода стопове и Soft Close-a на 5-тата врата и те за 2-3 дни дойдоха.
От понеделник сутрина до вторник на обяд бяха сменени маслото, филтрите, стоповете и soft close-a като ми беше предоставена една чисто нова Х3 да си върша работа.
Бях предупреден че хлопането на 5-тата врата е сръдкава работа и се хваща с возене на механик в багажника :D
Борислав го возихме 2-3 пъти в багажника и се оказа че освен soft close-a трябва да се смени по гаранция и ключалката което момчетата направиха днес като пътьом отстраниха вандалщините на КАМОР.
Много жалко защото Шай Ратцаби много милее за КАМОР, страхотен човек е и ще направи всичко възможно да ти помогне но не може да слезе да ми прави колата.


Лелее, аз попринцип си ходя в ДАРУ КАР, защото съм си най-доволен, но ще се разходя до М КАР да видим как е.. ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 02 Апр 2009, 21:29

absix написа:
X5 E70 написа:От понеделник сутрина до вторник на обяд бяха сменени маслото, филтрите, стоповете и soft close-a като ми беше предоставена една чисто нова Х3 да си върша работа.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Забравих, в същото време беше сменена и въпросната щанга включително и обучението й

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 02 Апр 2009, 21:31

Аз от както съм тук, това е едиснтвената похвална тема, за който и да било БМВ дилър в България. Поправете ме, ако греша.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 02 Апр 2009, 21:35

absix написа:Аз от както съм тук, това е едиснтвената похвална тема, за който и да било БМВ дилър в България. Поправете ме, ако греша.


Човек, смятай колко съм бил разочарован след като мислех как да се отърва от Х5-цата за някой ML/GL. (не ме убивайте, няма вече да си помислям)
Kак да не пусна такава тема след като имам тази кола от близо 1 година и се оказа че едва днес си я опознавам.
Как да не похваля хората след като днес за първи път си карам колата без да отварям прозореца щото цяла година ме дразнеха всякакви шумове - скърцане, лопане, тропане

Следваща

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook