Събори/Мероприятия
Модератори: mitaka7, Общи модератори
-
- Форум
- Теми
- Мнения
- Последно мнение
-
-
Плевен
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Плевен - 8 Теми
- 1116 Мнения
-
Последно мнение от milcho.machev
27 Май 2026, 15:46
-
Плевен
-
-
Стара Загора и Казанлък
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Стара Загора и гр. Казанлък - 9 Теми
- 1619 Мнения
-
Последно мнение от yminkov
26 Фев 2024, 11:42
-
Стара Загора и Казанлък
-
-
Сливен и Ямбол
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол - 7 Теми
- 1748 Мнения
-
Последно мнение от Hammerfall
13 Ное 2021, 22:06
-
Сливен и Ямбол
-
-
София и София окръг
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София - 12 Теми
- 8885 Мнения
-
Последно мнение от samlevy0515
26 Мар 2026, 6:27
-
София и София окръг
-
-
Бургас
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Бургас - 6 Теми
- 1413 Мнения
-
Последно мнение от Harry Poter
17 Ное 2025, 11:44
-
Бургас
-
-
Благоевград
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Благоевград - 4 Теми
- 976 Мнения
-
Последно мнение от cvette
14 Май 2021, 12:16
-
Благоевград
-
-
Пазарджик
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Пазарджик - 6 Теми
- 520 Мнения
-
Последно мнение от Спас Узунов
14 Май 2024, 14:34
-
Пазарджик
-
-
Ловеч
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Ловеч - 1 Теми
- 371 Мнения
-
Последно мнение от CoachPanov
06 Юни 2014, 18:42
-
Ловеч
-
-
Велико Търново
- 1 Теми
- 5 Мнения
-
Последно мнение от Бай Семо
11 Юни 2021, 15:44
-
Велико Търново
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 77295 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- BMW CUP 2026
от Kroki » 11 Фев 2026, 14:36 - 1 Отговори
- 19327 Прегл.
- Последно мнение от Kroki
24 Апр 2026, 13:05
- BMW CUP 2026
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Първенец?
от BMWMHartge » 17 Сеп 2003, 17:45 - 0 Отговори
- 1490 Прегл.
- Последно мнение от BMWMHartge
17 Сеп 2003, 17:45
- Първенец?
-
- Малко инфо , моля
от X-citer » 15 Сеп 2003, 2:40 - 2 Отговори
- 2092 Прегл.
- Последно мнение от ati
15 Сеп 2003, 15:05
- Малко инфо , моля
-
- Божурище 12/09
от ati » 12 Сеп 2003, 12:04 - 10 Отговори
- 6337 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
15 Сеп 2003, 11:06
- Божурище 12/09
-
- Неделя 14 09
от madpetio » 08 Сеп 2003, 9:52 - 13 Отговори
- 6867 Прегл.
- Последно мнение от ludiagsm
14 Сеп 2003, 12:26
- Неделя 14 09
-
- Сливен 13 или 14.09 Streetracing или какво ???
от bravo » 10 Сеп 2003, 15:13 - 0 Отговори
- 1384 Прегл.
- Последно мнение от bravo
10 Сеп 2003, 15:13
- Сливен 13 или 14.09 Streetracing или какво ???
-
- Неделя на ЕКО?
от viper » 05 Сеп 2003, 18:19 - 5 Отговори
- 3864 Прегл.
- Последно мнение от rob_v
09 Сеп 2003, 1:55
- Неделя на ЕКО?
-
- R.I.P. BMW Клуб - София
от viper » 31 Авг 2003, 16:16 - 7 Отговори
- 4294 Прегл.
- Последно мнение от viper
04 Сеп 2003, 12:26
- R.I.P. BMW Клуб - София
-
- МОРЕТОООООО!!!
1, 2от viper » 11 Авг 2003, 0:21 - 27 Отговори
- 13879 Прегл.
- Последно мнение от LuBo1
03 Сеп 2003, 12:00
- МОРЕТОООООО!!!
-
- Хайде на картинг шампионата ...
от ATM racing team » 01 Сеп 2003, 15:35 - 0 Отговори
- 1829 Прегл.
- Последно мнение от ATM racing team
01 Сеп 2003, 15:35
- Хайде на картинг шампионата ...
-
- морска сбирка на 24.8
от ati » 19 Авг 2003, 21:26 - 6 Отговори
- 4034 Прегл.
- Последно мнение от LuBo1
24 Авг 2003, 20:03
- морска сбирка на 24.8
-
- Морето... до тук добре, ама после????
от viper » 21 Авг 2003, 19:52 - 3 Отговори
- 2567 Прегл.
- Последно мнение от ati
22 Авг 2003, 12:09
- Морето... до тук добре, ама после????
-
- Божурище 20 август
от xaoc777 » 20 Авг 2003, 17:00 - 4 Отговори
- 2454 Прегл.
- Последно мнение от xaoc777
21 Авг 2003, 11:49
- Божурище 20 август
-
- КОЙ ША ДОДЕ ОТ.....
от ///Явор » 15 Авг 2003, 23:05 - 7 Отговори
- 4068 Прегл.
- Последно мнение от ///Явор
18 Авг 2003, 11:55
- КОЙ ША ДОДЕ ОТ.....
-
- УТРЕ/10.08/ на Екото....
от bawareca » 09 Авг 2003, 21:32 - 6 Отговори
- 3770 Прегл.
- Последно мнение от ludiagsm
10 Авг 2003, 18:44
- УТРЕ/10.08/ на Екото....
-
- ЗА БОЖУРИЩЕ
от ///Явор » 08 Авг 2003, 13:48 - 2 Отговори
- 2616 Прегл.
- Последно мнение от DrivinGGoD
08 Авг 2003, 17:38
- ЗА БОЖУРИЩЕ
-
- ЗА НЕДЕЛЯ-ФОРМУЛАТА
от bawareca » 30 Юли 2003, 21:35 - 12 Отговори
- 5960 Прегл.
- Последно мнение от bawareca
06 Авг 2003, 22:42
- ЗА НЕДЕЛЯ-ФОРМУЛАТА
-
- годишния събор във в-к 7 дни спорт
от Ivan » 28 Юли 2003, 14:59 - 8 Отговори
- 4460 Прегл.
- Последно мнение от LandShark
29 Юли 2003, 19:44
- годишния събор във в-к 7 дни спорт
-
- 27.07.2003г.ЕКО-на масите отвънка :)
от BMW///M-ma6inata » 26 Юли 2003, 14:12 - 6 Отговори
- 3459 Прегл.
- Последно мнение от Alpina
27 Юли 2003, 12:26
- 27.07.2003г.ЕКО-на масите отвънка :)
-
- КАКВО ЩЕ ПРАВИМ С ЕКО-то
от ati » 22 Юли 2003, 10:55 - 6 Отговори
- 3349 Прегл.
- Последно мнение от ATM racing team
24 Юли 2003, 16:17
- КАКВО ЩЕ ПРАВИМ С ЕКО-то
-
- Всички в студиото на РТВ.
от BMW_POWER » 07 Юли 2003, 11:56 - 3 Отговори
- 2467 Прегл.
- Последно мнение от viper
22 Юли 2003, 22:40
- Всички в студиото на РТВ.
-
- Къде са БУРГАСКИТЕ ЕНТУСИАСТИ?!!
от viper » 22 Юли 2003, 22:33 - 0 Отговори
- 1282 Прегл.
- Последно мнение от viper
22 Юли 2003, 22:33
- Къде са БУРГАСКИТЕ ЕНТУСИАСТИ?!!
-
- КЪДЕ ЩЕ ГЛЕДАМЕ Ф1 В НЕДЕЛЯ 20 ЮЛИ
от Любо Мегов » 17 Юли 2003, 10:12 - 6 Отговори
- 4090 Прегл.
- Последно мнение от Alpina
19 Юли 2003, 18:41
- КЪДЕ ЩЕ ГЛЕДАМЕ Ф1 В НЕДЕЛЯ 20 ЮЛИ
-
- ВМЕСТО ПЪРВЕНЕЦ!!!
1, 2от TFreak » 18 Юни 2003, 0:03 - 24 Отговори
- 10352 Прегл.
- Последно мнение от TFreak
15 Юли 2003, 0:14
- ВМЕСТО ПЪРВЕНЕЦ!!!
-
- BULGARIAN KARTING CUP - 2003
от ATM racing team » 08 Юли 2003, 13:30 - 3 Отговори
- 2298 Прегл.
- Последно мнение от ATM racing team
14 Юли 2003, 17:19
- BULGARIAN KARTING CUP - 2003
-
- Сбирка на ЕКО
от alpina-ma6inata » 13 Юли 2003, 11:43 - 4 Отговори
- 3167 Прегл.
- Последно мнение от Любо Мегов
13 Юли 2003, 14:32
- Сбирка на ЕКО
-
- 06 ЮЛИ ПОСЕЩЕНИЕ ОТ РИНГ ТВ В ЕКО ПЕТРОЛЕУМ
от Любо Мегов » 05 Юли 2003, 22:42 - 6 Отговори
- 3595 Прегл.
- Последно мнение от viper
07 Юли 2003, 12:43
- 06 ЮЛИ ПОСЕЩЕНИЕ ОТ РИНГ ТВ В ЕКО ПЕТРОЛЕУМ
-
- 24-27.07 ADAC RALLYE DEUTSCHLAND - Заповядайте !!!
от bravo » 27 Юни 2003, 2:36 - 13 Отговори
- 6091 Прегл.
- Последно мнение от ati
06 Юли 2003, 11:44
- 24-27.07 ADAC RALLYE DEUTSCHLAND - Заповядайте !!!
-
- 29 Юни,ЕКО Петролиум
от alpina-ma6inata » 29 Юни 2003, 10:37 - 0 Отговори
- 2047 Прегл.
- Последно мнение от alpina-ma6inata
29 Юни 2003, 10:37
- 29 Юни,ЕКО Петролиум
-
- Картинг утре 26/06 и събота 28/06...
от ivo » 25 Юни 2003, 10:53 - 4 Отговори
- 2768 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
26 Юни 2003, 16:34
- Картинг утре 26/06 и събота 28/06...
-
- VW JAM
от ATM racing team » 03 Юни 2003, 11:11 - 10 Отговори
- 5031 Прегл.
- Последно мнение от ati
22 Юни 2003, 9:08
- VW JAM
-
- ЗА СЪБОТА 21.06.2003
1, 2от Любо Мегов » 19 Юни 2003, 23:44 - 15 Отговори
- 7799 Прегл.
- Последно мнение от Иво
21 Юни 2003, 16:44
- ЗА СЪБОТА 21.06.2003
-
- 15 Юни,ЕКО.Кой ще ходи....?
от alpina-ma6inata » 14 Юни 2003, 11:48 - 11 Отговори
- 6051 Прегл.
- Последно мнение от ///Явор
16 Юни 2003, 22:43
- 15 Юни,ЕКО.Кой ще ходи....?
-
- Утре 13.06 на Божурище???
от bawareca » 12 Юни 2003, 11:17 - 8 Отговори
- 4439 Прегл.
- Последно мнение от bawareca
13 Юни 2003, 9:53
- Утре 13.06 на Божурище???
-
- 7.06.Бужурище
от DrivinGGoD » 07 Юни 2003, 11:25 - 8 Отговори
- 4380 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
11 Юни 2003, 9:47
- 7.06.Бужурище
-
- !Ще има ли днес хора на ЕКО?
от BMW///M-ma6inata » 08 Юни 2003, 12:45 - 8 Отговори
- 4595 Прегл.
- Последно мнение от BMW_POWER
10 Юни 2003, 12:09
- !Ще има ли днес хора на ЕКО?
-
- За днес 06.06 Божурище
от HUNTER » 06 Юни 2003, 14:55 - 5 Отговори
- 3265 Прегл.
- Последно мнение от quixzole
07 Юни 2003, 2:07
- За днес 06.06 Божурище
-
- 06.06 Божурище
от ATM racing team » 05 Юни 2003, 14:02 - 1 Отговори
- 1734 Прегл.
- Последно мнение от viper
05 Юни 2003, 16:50
- 06.06 Божурище
-
- АЙДЕ НЕЩО ПО-СЕРИОЗНО ЗА ГOЛЕМИЯ "ГЬОЛ"
1, 2от ///Явор » 25 Май 2003, 20:31 - 18 Отговори
- 9758 Прегл.
- Последно мнение от ///Явор
03 Юни 2003, 13:44
- АЙДЕ НЕЩО ПО-СЕРИОЗНО ЗА ГOЛЕМИЯ "ГЬОЛ"
-
- Днес /31.05/ На Божурище
от bawareca » 31 Май 2003, 10:21 - 14 Отговори
- 8117 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
03 Юни 2003, 9:48
- Днес /31.05/ На Божурище
-
- ЗА НЕДЕЛЯ 1 ЮНИ
от Любо Мегов » 31 Май 2003, 1:51 - 10 Отговори
- 6211 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
01 Юни 2003, 12:56
- ЗА НЕДЕЛЯ 1 ЮНИ
-
- Картинг във Враца !
от ATM racing team » 28 Май 2003, 9:39 - 3 Отговори
- 2495 Прегл.
- Последно мнение от Ich0
30 Май 2003, 21:25
- Картинг във Враца !
-
- Софийската бригада на Първенец.....
1, 2от bawareca » 26 Май 2003, 13:40 - 17 Отговори
- 10072 Прегл.
- Последно мнение от AGT
29 Май 2003, 10:26
- Софийската бригада на Първенец.....
-
- Утре / 28.05/ на OMV
от bawareca » 27 Май 2003, 19:14 - 13 Отговори
- 6697 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
28 Май 2003, 15:22
- Утре / 28.05/ на OMV
-
- Сряда - 28.5.2003 - финал на Шампионската лига в ЕКО
от viper » 26 Май 2003, 19:52 - 1 Отговори
- 1907 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
28 Май 2003, 1:04
- Сряда - 28.5.2003 - финал на Шампионската лига в ЕКО
-
- "Събрахме се ..."
от Turturelo » 27 Май 2003, 0:53 - 4 Отговори
- 3291 Прегл.
- Последно мнение от I.Voykov
27 Май 2003, 21:48
- "Събрахме се ..."
-
- Картинг лудницааааа
от ivo » 17 Май 2003, 20:38 - 13 Отговори
- 6605 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
26 Май 2003, 16:50
- Картинг лудницааааа
-
- Има ли зарибени пловдивски КАРТ МАНИАЦИ???
1, 2от ZoE23 » 13 Май 2003, 22:19 - 18 Отговори
- 9717 Прегл.
- Последно мнение от Vanquish_V12
25 Май 2003, 19:43
- Има ли зарибени пловдивски КАРТ МАНИАЦИ???
-
- Дъжд, дъжд, ама к'во от това - на ЕКО-то Бира винаги има
от viper » 22 Май 2003, 13:13 - 8 Отговори
- 5211 Прегл.
- Последно мнение от Calibra16V
25 Май 2003, 12:27
- Дъжд, дъжд, ама к'во от това - на ЕКО-то Бира винаги има
-
- 22.05.2003-картинг
от DrivinGGoD » 21 Май 2003, 13:52 - 1 Отговори
- 2052 Прегл.
- Последно мнение от Racing_1
23 Май 2003, 11:33
- 22.05.2003-картинг
-
- Дали да умрем от скука довечера или....
от viper » 20 Май 2003, 14:18 - 4 Отговори
- 3102 Прегл.
- Последно мнение от DA WOLF
21 Май 2003, 14:16
- Дали да умрем от скука довечера или....
-
- УТРЕ EKO?
от BMW///M-ma6inata » 17 Май 2003, 13:29 - 8 Отговори
- 5021 Прегл.
- Последно мнение от LandShark
18 Май 2003, 11:01
- УТРЕ EKO?
-
- Кажете коя дата Ви е най-удобното за морската сбирка
от viper » 16 Май 2003, 14:05 - 10 Отговори
- 5538 Прегл.
- Последно мнение от Един
17 Май 2003, 13:22
- Кажете коя дата Ви е най-удобното за морската сбирка
-
- Микросбирка в Лондон
от Alpina » 16 Май 2003, 17:23 - 6 Отговори
- 3497 Прегл.
- Последно мнение от Един
17 Май 2003, 13:21
- Микросбирка в Лондон
-
- къде е картингпистата в Пловдив
от ati » 16 Май 2003, 10:50 - 11 Отговори
- 5924 Прегл.
- Последно мнение от ati
17 Май 2003, 7:12
- къде е картингпистата в Пловдив
-
- Какво ще кажете за ЧЕТВЪРТЪК-ОМВ...???
1, 2от BMW///M-ma6inata » 13 Май 2003, 17:40 - 21 Отговори
- 11175 Прегл.
- Последно мнение от ///Явор
16 Май 2003, 19:47
- Какво ще кажете за ЧЕТВЪРТЪК-ОМВ...???
-
- Какво ще кажете тоз' четвъртък вечер да....
от LandShark » 14 Май 2003, 13:09 - 9 Отговори
- 5005 Прегл.
- Последно мнение от ati
16 Май 2003, 7:34
- Какво ще кажете тоз' четвъртък вечер да....
-
- Към Пловдивската група
от madpetio » 13 Май 2003, 17:39 - 7 Отговори
- 4192 Прегл.
- Последно мнение от ///milko way
16 Май 2003, 0:39
- Към Пловдивската група
-
- Няма ли още снимки и видео от събора?
от quixzole » 09 Май 2003, 22:11 - 7 Отговори
- 4110 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
13 Май 2003, 14:46
- Няма ли още снимки и видео от събора?
-
- ТоЗи Събор ме "сбръ4ка"!
1, 2от ZoE23 » 03 Май 2003, 21:10 - 24 Отговори
- 12052 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
13 Май 2003, 13:07
- ТоЗи Събор ме "сбръ4ка"!
-
- ЗА ТАЗИ НЕДЕЛЯ 11.05.2003
от Любо Мегов » 10 Май 2003, 10:17 - 3 Отговори
- 2815 Прегл.
- Последно мнение от ati
11 Май 2003, 10:52
- ЗА ТАЗИ НЕДЕЛЯ 11.05.2003
-
- да питам за нещо за събора
от T154 » 08 Май 2003, 12:49 - 7 Отговори
- 4551 Прегл.
- Последно мнение от bawareca
10 Май 2003, 9:10
- да питам за нещо за събора
-
- KARTING
от ATM racing team » 08 Май 2003, 13:22 - 4 Отговори
- 2744 Прегл.
- Последно мнение от viper
09 Май 2003, 23:57
- KARTING
-
- ЩЕ УМРА ОТ ЯД!
от Bobby » 07 Май 2003, 21:11 - 11 Отговори
- 6080 Прегл.
- Последно мнение от BAVARETZA
09 Май 2003, 10:45
- ЩЕ УМРА ОТ ЯД!
-
- СИНЬО - БЯЛАТА ЛАВИНАААААААА!
от Роската » 05 Май 2003, 16:16 - 8 Отговори
- 4901 Прегл.
- Последно мнение от ///milko way
08 Май 2003, 23:51
- СИНЬО - БЯЛАТА ЛАВИНАААААААА!
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл