Събори/Мероприятия
Модератори: mitaka7, Общи модератори
-
- Форум
- Теми
- Мнения
- Последно мнение
-
-
Плевен
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Плевен - 8 Теми
- 1116 Мнения
-
Последно мнение от milcho.machev
27 Май 2026, 15:46
-
Плевен
-
-
Стара Загора и Казанлък
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Стара Загора и гр. Казанлък - 9 Теми
- 1619 Мнения
-
Последно мнение от yminkov
26 Фев 2024, 11:42
-
Стара Загора и Казанлък
-
-
Сливен и Ямбол
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол - 7 Теми
- 1748 Мнения
-
Последно мнение от Hammerfall
13 Ное 2021, 22:06
-
Сливен и Ямбол
-
-
София и София окръг
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София - 12 Теми
- 8885 Мнения
-
Последно мнение от samlevy0515
26 Мар 2026, 6:27
-
София и София окръг
-
-
Бургас
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Бургас - 6 Теми
- 1413 Мнения
-
Последно мнение от Harry Poter
17 Ное 2025, 11:44
-
Бургас
-
-
Благоевград
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Благоевград - 4 Теми
- 976 Мнения
-
Последно мнение от cvette
14 Май 2021, 12:16
-
Благоевград
-
-
Пазарджик
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Пазарджик - 6 Теми
- 520 Мнения
-
Последно мнение от Спас Узунов
14 Май 2024, 14:34
-
Пазарджик
-
-
Ловеч
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Ловеч - 1 Теми
- 371 Мнения
-
Последно мнение от CoachPanov
06 Юни 2014, 18:42
-
Ловеч
-
-
Велико Търново
- 1 Теми
- 5 Мнения
-
Последно мнение от Бай Семо
11 Юни 2021, 15:44
-
Велико Търново
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 77273 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- BMW CUP 2026
от Kroki » 11 Фев 2026, 14:36 - 1 Отговори
- 19325 Прегл.
- Последно мнение от Kroki
24 Апр 2026, 13:05
- BMW CUP 2026
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Картинг шампионатът започна!
1, 2от Svetoslav » 18 Апр 2003, 23:48 - 16 Отговори
- 9808 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
08 Май 2003, 18:23
- Картинг шампионатът започна!
-
- verno li che 6te ima golemi gonki v burgas sega na 10
от diana » 06 Май 2003, 11:05 - 2 Отговори
- 2631 Прегл.
- Последно мнение от DaRkMaN
08 Май 2003, 11:22
- verno li che 6te ima golemi gonki v burgas sega na 10
-
- Кажете си впечетленията.....
от PILOTA » 05 Май 2003, 18:02 - 10 Отговори
- 5668 Прегл.
- Последно мнение от ! Алекс
07 Май 2003, 9:37
- Кажете си впечетленията.....
-
- ПОСЛЕДНИ УТОЧНЕНИЯ ЗА ФЕСТА И ПЛОВДИВЧАНИ
от Роската » 01 Май 2003, 23:33 - 1 Отговори
- 2049 Прегл.
- Последно мнение от PB1225AB
02 Май 2003, 16:07
- ПОСЛЕДНИ УТОЧНЕНИЯ ЗА ФЕСТА И ПЛОВДИВЧАНИ
-
- и още една идея
от Роската » 01 Май 2003, 5:04 - 7 Отговори
- 4767 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
02 Май 2003, 0:04
- и още една идея
-
- СБОРЕН ПУНКТ ЗА СЕВЕРНА БЪЛГАРИЯ
1, 2от Любо Мегов » 23 Апр 2003, 10:21 - 17 Отговори
- 9389 Прегл.
- Последно мнение от Любо Мегов
01 Май 2003, 12:32
- СБОРЕН ПУНКТ ЗА СЕВЕРНА БЪЛГАРИЯ
-
- въпрос?????
от Rieger » 24 Апр 2003, 0:12 - 8 Отговори
- 5539 Прегл.
- Последно мнение от rado_rf
30 Апр 2003, 22:19
- въпрос?????
-
- Ако има някой от Горна Оряховица.......
от PILOTA » 29 Апр 2003, 17:59 - 2 Отговори
- 2607 Прегл.
- Последно мнение от Bobby
30 Апр 2003, 0:21
- Ако има някой от Горна Оряховица.......
-
- СПЕШНО-ЗА СЪБОРА????????
от KEVIN-30 » 25 Апр 2003, 23:06 - 3 Отговори
- 3334 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
28 Апр 2003, 21:13
- СПЕШНО-ЗА СЪБОРА????????
-
- НЯКОЙ ЩЕ ИДВА ЛИ УТРЕ НА ЕКО
от ///Явор » 26 Апр 2003, 18:31 - 9 Отговори
- 5618 Прегл.
- Последно мнение от madpetio
28 Апр 2003, 8:31
- НЯКОЙ ЩЕ ИДВА ЛИ УТРЕ НА ЕКО
-
- Най-накрая: СНИМКИТЕ ОТ 20.04.2003г.
1, 2от LandShark » 23 Апр 2003, 20:36 - 20 Отговори
- 9387 Прегл.
- Последно мнение от ati
24 Апр 2003, 21:31
- Най-накрая: СНИМКИТЕ ОТ 20.04.2003г.
-
- Събор Казанлък 2003: информация за резервациите.
1, 2от LandShark » 08 Апр 2003, 18:57 - 27 Отговори
- 13227 Прегл.
- Последно мнение от LandShark
23 Апр 2003, 12:53
- Събор Казанлък 2003: информация за резервациите.
-
- Кой, кой е на събора ...
1, 2от Turturelo » 20 Апр 2003, 20:57 - 15 Отговори
- 8274 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
21 Апр 2003, 23:30
- Кой, кой е на събора ...
-
- ИЗБОР НА ПИЛОТНА И СНИМАЧНИ КОЛИ
от Любо Мегов » 01 Апр 2003, 16:15 - 12 Отговори
- 6894 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
21 Апр 2003, 23:22
- ИЗБОР НА ПИЛОТНА И СНИМАЧНИ КОЛИ
-
- НОМЕРИРАНЕ НА КОЛИТЕ ЗА СЪБОРА
1, 2, 3от Любо Мегов » 01 Апр 2003, 16:11 - 31 Отговори
- 13932 Прегл.
- Последно мнение от Любо Мегов
21 Апр 2003, 21:41
- НОМЕРИРАНЕ НА КОЛИТЕ ЗА СЪБОРА
-
- Стаи или кой с кого ще спи..?!
1, 2от Turturelo » 17 Апр 2003, 11:10 - 21 Отговори
- 12223 Прегл.
- Последно мнение от Dancho
21 Апр 2003, 17:13
- Стаи или кой с кого ще спи..?!
-
- Русенци за формулата
от npocTo_Taka » 19 Апр 2003, 19:47 - 1 Отговори
- 1765 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
19 Апр 2003, 21:05
- Русенци за формулата
-
- ТАЗИ НЕДЕЛЯ на ЕКО
от bawareca » 17 Апр 2003, 13:48 - 10 Отговори
- 4802 Прегл.
- Последно мнение от Новини
18 Апр 2003, 19:37
- ТАЗИ НЕДЕЛЯ на ЕКО
-
- Има ли надъхани за таЗи неделя в Първенец?
от ZoE23 » 16 Апр 2003, 0:46 - 8 Отговори
- 3835 Прегл.
- Последно мнение от ///milko way
17 Апр 2003, 22:19
- Има ли надъхани за таЗи неделя в Първенец?
-
- Картинг писта - Пловдив
от Svetoslav » 13 Апр 2003, 19:37 - 8 Отговори
- 5023 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
16 Апр 2003, 12:26
- Картинг писта - Пловдив
-
- Последно Питане относно ПЪРВЕНЕЦ?
от pAbLo » 11 Апр 2003, 11:36 - 11 Отговори
- 5956 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
15 Апр 2003, 11:26
- Последно Питане относно ПЪРВЕНЕЦ?
-
- На 13.04 след Първенец на Картинг писта Лаута!!
от ZoE23 » 12 Апр 2003, 18:26 - 2 Отговори
- 3025 Прегл.
- Последно мнение от pAbLo
14 Апр 2003, 17:16
- На 13.04 след Първенец на Картинг писта Лаута!!
-
- покана за сабиране-варненските фенове
1, 2от MaxBiaggi » 09 Апр 2003, 20:38 - 15 Отговори
- 8272 Прегл.
- Последно мнение от LuBo1
14 Апр 2003, 16:42
- покана за сабиране-варненските фенове
-
- ПОЯСНЕНИЕ КОЙ Е 100% СИГУРЕН
1, 2от Любо Мегов » 07 Апр 2003, 10:12 - 20 Отговори
- 10903 Прегл.
- Последно мнение от Svetoslav
13 Апр 2003, 19:51
- ПОЯСНЕНИЕ КОЙ Е 100% СИГУРЕН
-
- СБИРКА ТАЗИ НЕДЕЛЯ (13-апр-2003)?
от BMW///M-ma6inata » 11 Апр 2003, 18:26 - 10 Отговори
- 5884 Прегл.
- Последно мнение от ati
13 Апр 2003, 13:19
- СБИРКА ТАЗИ НЕДЕЛЯ (13-апр-2003)?
-
- Мисля, че е редно да обмислим и този въпрос...
1, 2от hell's angel » 01 Апр 2003, 13:28 - 19 Отговори
- 10288 Прегл.
- Последно мнение от ati
08 Апр 2003, 16:07
- Мисля, че е редно да обмислим и този въпрос...
-
- 03.Април.Eko+OMV
от bip » 04 Апр 2003, 16:12 - 3 Отговори
- 2528 Прегл.
- Последно мнение от naskoksan
07 Апр 2003, 13:01
- 03.Април.Eko+OMV
-
- Тази неделя, 06-април-2003г, от 15:00ч в София кой идва?
от LandShark » 04 Апр 2003, 19:03 - 11 Отговори
- 5769 Прегл.
- Последно мнение от suzuki
06 Апр 2003, 14:00
- Тази неделя, 06-април-2003г, от 15:00ч в София кой идва?
-
- 2-ри Национален BMW Фест: Казанлък, 2-4 Май 2003
от LandShark » 10 Фев 2003, 10:28 - 2 Отговори
- 2845 Прегл.
- Последно мнение от LandShark
04 Апр 2003, 13:18
- 2-ри Национален BMW Фест: Казанлък, 2-4 Май 2003
-
- Русенската агитка да направим една срещичка...
1, 2от Turturelo » 31 Мар 2003, 10:26 - 18 Отговори
- 7763 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
03 Апр 2003, 9:40
- Русенската агитка да направим една срещичка...
-
- Ква МИТНИЦА,кви Лев и 52 ст.
от Роската » 12 Мар 2003, 4:27 - 12 Отговори
- 7145 Прегл.
- Последно мнение от RS-MAD
31 Мар 2003, 13:43
- Ква МИТНИЦА,кви Лев и 52 ст.
-
- Моля пишете на кирилица
от ati » 28 Мар 2003, 10:39 - 1 Отговори
- 1839 Прегл.
- Последно мнение от Strastnia za BMW
31 Мар 2003, 0:46
- Моля пишете на кирилица
-
- тази неделя???
от ati » 29 Мар 2003, 16:48 - 6 Отговори
- 4003 Прегл.
- Последно мнение от ati
30 Мар 2003, 12:37
- тази неделя???
-
- OMV Бояна???
1, 2от DA WOLF » 27 Мар 2003, 13:42 - 23 Отговори
- 12979 Прегл.
- Последно мнение от idefix
30 Мар 2003, 2:21
- OMV Бояна???
-
- Burgazlii, zapowqdaite na 30.03.03 na .....
от andy » 21 Мар 2003, 11:27 - 4 Отговори
- 3446 Прегл.
- Последно мнение от RAFF
25 Мар 2003, 11:05
- Burgazlii, zapowqdaite na 30.03.03 na .....
-
- DO VSI4KI VARNENSKI MANIACI
от LuBo1 » 24 Мар 2003, 23:16 - 0 Отговори
- 2036 Прегл.
- Последно мнение от LuBo1
24 Мар 2003, 23:16
- DO VSI4KI VARNENSKI MANIACI
-
- Русенска сбирка за Формулата ...?!
от Turturelo » 19 Мар 2003, 22:48 - 4 Отговори
- 3091 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
22 Мар 2003, 20:20
- Русенска сбирка за Формулата ...?!
-
- СБИРКА НА ЕКО ТАЗИ НЕДЕЛЯ 23.03.2003
от Любо Мегов » 19 Мар 2003, 17:34 - 11 Отговори
- 6112 Прегл.
- Последно мнение от Един
22 Мар 2003, 0:01
- СБИРКА НА ЕКО ТАЗИ НЕДЕЛЯ 23.03.2003
-
- Хора, няма ли кой да разкаже за Русенската сбирка???
от LandShark » 17 Мар 2003, 21:05 - 5 Отговори
- 3417 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
19 Мар 2003, 9:25
- Хора, няма ли кой да разкаже за Русенската сбирка???
-
- AVE HORA MOJE LI TAKA DA SE IZLOJITE?!?!?
от iavor » 16 Мар 2003, 22:04 - 5 Отговори
- 3694 Прегл.
- Последно мнение от ati
18 Мар 2003, 9:11
- AVE HORA MOJE LI TAKA DA SE IZLOJITE?!?!?
-
- 16.03.2003 БМВ барбекю на Златните мостове !!!
1, 2от I.Voykov » 14 Мар 2003, 1:08 - 15 Отговори
- 9401 Прегл.
- Последно мнение от ati
18 Мар 2003, 9:05
- 16.03.2003 БМВ барбекю на Златните мостове !!!
-
- Локална сбирка в Русе на 16.03.2003
1, 2от Turturelo » 05 Мар 2003, 21:43 - 25 Отговори
- 11158 Прегл.
- Последно мнение от npocTo_Taka
15 Мар 2003, 0:01
- Локална сбирка в Русе на 16.03.2003
-
- Дали да не наминем
от I.Voykov » 22 Фев 2003, 13:17 - 12 Отговори
- 6999 Прегл.
- Последно мнение от quixzole
14 Мар 2003, 8:35
- Дали да не наминем
-
- nikoi ni6to ne kazva za sabora na 8-mi v Burgas
от MaxBiaggi » 10 Мар 2003, 20:47 - 1 Отговори
- 2290 Прегл.
- Последно мнение от ZoE23
11 Мар 2003, 12:31
- nikoi ni6to ne kazva za sabora na 8-mi v Burgas
-
- ot Varna koi 6te idva na 8-mi v B-S?
от MaxBiaggi » 03 Мар 2003, 20:54 - 3 Отговори
- 2716 Прегл.
- Последно мнение от MaxBiaggi
06 Мар 2003, 21:06
- ot Varna koi 6te idva na 8-mi v B-S?
-
- triabva da izmislim ve4e sledva6tata nedelia
от BMW///M-ma6inata » 04 Мар 2003, 20:25 - 7 Отговори
- 5087 Прегл.
- Последно мнение от BMW///M-ma6inata
06 Мар 2003, 15:41
- triabva da izmislim ve4e sledva6tata nedelia
-
- Големи сте шемети ...
от Новини » 03 Мар 2003, 2:22 - 7 Отговори
- 4806 Прегл.
- Последно мнение от ati
05 Мар 2003, 15:44
- Големи сте шемети ...
-
- В Русе може ли.....
1, 2от bmw318i » 24 Фев 2003, 18:35 - 18 Отговори
- 9662 Прегл.
- Последно мнение от Turturelo
05 Мар 2003, 0:34
- В Русе може ли.....
-
- OTNOVO NA ZBIRKI NA LUKOIL-VARNA
от MaxBiaggi » 02 Мар 2003, 14:31 - 1 Отговори
- 2548 Прегл.
- Последно мнение от KAMIKADZE
02 Мар 2003, 18:15
- OTNOVO NA ZBIRKI NA LUKOIL-VARNA
-
- За тая неделя бе.
1, 2от WOLFCUD » 27 Фев 2003, 17:46 - 15 Отговори
- 8505 Прегл.
- Последно мнение от BMW///M-ma6inata
01 Мар 2003, 15:01
- За тая неделя бе.
-
- Kak sa qaicata?
1, 2от BMW323i » 24 Фев 2003, 13:49 - 20 Отговори
- 10166 Прегл.
- Последно мнение от I.Voykov
27 Фев 2003, 22:38
- Kak sa qaicata?
-
- info otnosno saborite
от Al » 24 Фев 2003, 17:20 - 3 Отговори
- 3429 Прегл.
- Последно мнение от ati
24 Фев 2003, 21:42
- info otnosno saborite
-
- kak be6e sbirkata?
от BMW///M-ma6inata » 16 Фев 2003, 19:08 - 12 Отговори
- 6499 Прегл.
- Последно мнение от DA WOLF
24 Фев 2003, 9:16
- kak be6e sbirkata?
-
- davaite idei za nedeliata!
от BMW///M-ma6inata » 20 Фев 2003, 19:53 - 7 Отговори
- 4728 Прегл.
- Последно мнение от ati
22 Фев 2003, 14:47
- davaite idei za nedeliata!
-
- Za tazi nedelia
1, 2от BMW323i » 12 Фев 2003, 10:08 - 15 Отговори
- 8463 Прегл.
- Последно мнение от BMW///M-ma6inata
15 Фев 2003, 16:13
- Za tazi nedelia
-
- 8-ми март - Бургас
от cj » 14 Фев 2003, 18:58 - 1 Отговори
- 2244 Прегл.
- Последно мнение от cj
14 Фев 2003, 19:04
- 8-ми март - Бургас
-
- КОГА ДА СЕ ПРОВЕДЕ ПРОЛЕТНИЯ СЪБОР - КАЗАНЛЪК 2003?
1, 2от LandShark » 18 Яну 2003, 2:02 - 15 Отговори
- 10124 Прегл.
- Последно мнение от PILOTA
10 Фев 2003, 13:42
- КОГА ДА СЕ ПРОВЕДЕ ПРОЛЕТНИЯ СЪБОР - КАЗАНЛЪК 2003?
-
- 09.02.2003-nedelia?
1, 2от BMW///M-ma6inata » 04 Фев 2003, 21:07 - 16 Отговори
- 9707 Прегл.
- Последно мнение от BMW///M-ma6inata
09 Фев 2003, 19:59
- 09.02.2003-nedelia?
-
- Kvo stava ....
от BMW323i » 28 Яну 2003, 11:42 - 3 Отговори
- 3323 Прегл.
- Последно мнение от alpina-ma6inata
04 Фев 2003, 20:51
- Kvo stava ....
-
- СНИМКИ ОТ СНЕЖНОТО СЪСТЕЗАНИЕ
от Любо Мегов » 01 Фев 2003, 0:15 - 6 Отговори
- 5154 Прегл.
- Последно мнение от BMW323i
03 Фев 2003, 11:52
- СНИМКИ ОТ СНЕЖНОТО СЪСТЕЗАНИЕ
-
- NEXT SUNDAY
1, 2от ///Явор » 29 Яну 2003, 19:22 - 16 Отговори
- 9676 Прегл.
- Последно мнение от Godsmack
02 Фев 2003, 18:05
- NEXT SUNDAY
-
- I na mene mi se iska eee ...
от WiLdOnE » 19 Яну 2003, 3:30 - 7 Отговори
- 7882 Прегл.
- Последно мнение от Kazaka
27 Яну 2003, 0:12
- I na mene mi se iska eee ...
-
- Предложения за 26.01.2003г.
1, 2от madpetio » 22 Яну 2003, 10:04 - 24 Отговори
- 12121 Прегл.
- Последно мнение от ati
26 Яну 2003, 17:15
- Предложения за 26.01.2003г.
-
- mnogo dobre se polu4i
1, 2от BMW///M-ma6inata » 19 Яну 2003, 18:48 - 26 Отговори
- 13648 Прегл.
- Последно мнение от BMW///M-ma6inata
21 Яну 2003, 20:05
- mnogo dobre se polu4i
-
- ВАЖНО:Любителско рали в Кюстендил
от ati » 17 Яну 2003, 0:51 - 9 Отговори
- 5076 Прегл.
- Последно мнение от Godsmack
18 Яну 2003, 20:09
- ВАЖНО:Любителско рали в Кюстендил
-
- предложение за 19.1 неделя
1, 2от ati » 15 Яну 2003, 22:32 - 27 Отговори
- 12595 Прегл.
- Последно мнение от madpetio
18 Яну 2003, 14:41
- предложение за 19.1 неделя
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл