Събори/Мероприятия
Модератори: mitaka7, Общи модератори
-
- Форум
- Теми
- Мнения
- Последно мнение
-
-
Плевен
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Плевен - 8 Теми
- 1116 Мнения
-
Последно мнение от milcho.machev
27 Май 2026, 15:46
-
Плевен
-
-
Стара Загора и Казанлък
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Стара Загора и гр. Казанлък - 9 Теми
- 1619 Мнения
-
Последно мнение от yminkov
26 Фев 2024, 11:42
-
Стара Загора и Казанлък
-
-
Сливен и Ямбол
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол - 7 Теми
- 1748 Мнения
-
Последно мнение от Hammerfall
13 Ное 2021, 22:06
-
Сливен и Ямбол
-
-
София и София окръг
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София - 12 Теми
- 8885 Мнения
-
Последно мнение от samlevy0515
26 Мар 2026, 6:27
-
София и София окръг
-
-
Бургас
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Бургас - 6 Теми
- 1413 Мнения
-
Последно мнение от Harry Poter
17 Ное 2025, 11:44
-
Бургас
-
-
Благоевград
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Благоевград - 4 Теми
- 976 Мнения
-
Последно мнение от cvette
14 Май 2021, 12:16
-
Благоевград
-
-
Пазарджик
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Пазарджик - 6 Теми
- 520 Мнения
-
Последно мнение от Спас Узунов
14 Май 2024, 14:34
-
Пазарджик
-
-
Ловеч
Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Ловеч - 1 Теми
- 371 Мнения
-
Последно мнение от CoachPanov
06 Юни 2014, 18:42
-
Ловеч
-
-
Велико Търново
- 1 Теми
- 5 Мнения
-
Последно мнение от Бай Семо
11 Юни 2021, 15:44
-
Велико Търново
-
- Съобщения
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
от Kordoff » 06 Май 2026, 12:59 - 5 Отговори
- 79053 Прегл.
- Последно мнение от Kordoff
17 Юни 2026, 1:39
- BMW събор 2026- Shell V-Power Конкурс Външен/Вътрешен Вид!
-
- BMW CUP 2026
от Kroki » 11 Фев 2026, 14:36 - 1 Отговори
- 19358 Прегл.
- Последно мнение от Kroki
24 Апр 2026, 13:05
- BMW CUP 2026
-
- Теми
- Отговори
- Прегл.
- Последно мнение
-
- Дрифт и картинг шоу
от racing_fan » 03 Юли 2009, 23:34 - 14 Отговори
- 11436 Прегл.
- Последно мнение от Boyadjiev
06 Юли 2009, 2:13
- Дрифт и картинг шоу
-
- pleven
от rado_e30m40b16 » 02 Юли 2009, 1:25 - 3 Отговори
- 3595 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
02 Юли 2009, 17:55
- pleven
-
- 4-ти кръг Time Attack,Drift,Tuning Show Kustendil
от Bobikar » 16 Юни 2009, 13:10 - 8 Отговори
- 6683 Прегл.
- Последно мнение от Bobikar
30 Юни 2009, 11:37
- 4-ти кръг Time Attack,Drift,Tuning Show Kustendil
-
- Планинско Узана 27-28 Юни
от GEORGIEV » 26 Юни 2009, 11:13 - 8 Отговори
- 5634 Прегл.
- Последно мнение от GEORGIEV
28 Юни 2009, 14:59
- Планинско Узана 27-28 Юни
-
- Любителско Автомобилно Рали ГЕРБ-Видин 2009
от idrive » 27 Юни 2009, 0:26 - 2 Отговори
- 3182 Прегл.
- Последно мнение от vladi_bmwE41
27 Юни 2009, 11:52
- Любителско Автомобилно Рали ГЕРБ-Видин 2009
-
- EMMA 2009 Sound & Tuning Плевен 13,14 Юни
1, 2от Ogi » 20 Май 2009, 16:23 - 20 Отговори
- 15796 Прегл.
- Последно мнение от igra4a-c2560xm
16 Юни 2009, 3:32
- EMMA 2009 Sound & Tuning Плевен 13,14 Юни
-
- Сбирка на кабриолет феновете ! 13ти Юни Александър Невски
от Tares » 09 Юни 2009, 17:04 - 6 Отговори
- 5744 Прегл.
- Последно мнение от X-citer
15 Юни 2009, 17:51
- Сбирка на кабриолет феновете ! 13ти Юни Александър Невски
-
- куките са плъзнали на всякъде няма къде да се събираме
от Anny_Drift » 13 Юни 2009, 14:42 - 1 Отговори
- 2948 Прегл.
- Последно мнение от Icco
13 Юни 2009, 14:49
- куките са плъзнали на всякъде няма къде да се събираме
-
- покана за поляна в Сливен
от raven666 » 08 Юни 2009, 21:59 - 1 Отговори
- 2186 Прегл.
- Последно мнение от raven666
12 Юни 2009, 10:20
- покана за поляна в Сливен
-
- 8-ми Национален Събор на BMW / Снимки и Видео
1 ... 7, 8, 9от Sparco_Racing » 01 Май 2009, 20:23 - 122 Отговори
- 118423 Прегл.
- Последно мнение от Veson
09 Юни 2009, 16:28
- 8-ми Национален Събор на BMW / Снимки и Видео
-
- EMMA Sound and Tuning 2009
от bassmania » 09 Юни 2009, 14:07 - 1 Отговори
- 2818 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
09 Юни 2009, 14:44
- EMMA Sound and Tuning 2009
-
- Сбирка на "Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series" - Пловдив
от MaXimal » 07 Юни 2009, 12:48 - 2 Отговори
- 2902 Прегл.
- Последно мнение от savo_
08 Юни 2009, 18:39
- Сбирка на "Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series" - Пловдив
-
- Drift и Time Attack 13-14 Юли-София?
от ico-bmw » 05 Юни 2009, 10:52 - 12 Отговори
- 7143 Прегл.
- Последно мнение от ico-bmw
06 Юни 2009, 0:25
- Drift и Time Attack 13-14 Юли-София?
-
- писта Варна
от павката » 29 Май 2009, 11:39 - 2 Отговори
- 2697 Прегл.
- Последно мнение от Totogada
29 Май 2009, 16:08
- писта Варна
-
- БДШ "King of Bulgaria" 1-ви кръг Хасково 16/17 Май
1, 2, 3, 4, 5от racing_fan » 07 Май 2009, 23:13 - 71 Отговори
- 40101 Прегл.
- Последно мнение от BMW_DRIVER
23 Май 2009, 0:13
- БДШ "King of Bulgaria" 1-ви кръг Хасково 16/17 Май
-
- НДШ "King of Bulgaria" - I кръг Хасково 16-17 Май
от Ivan Petrov » 12 Май 2009, 13:15 - 1 Отговори
- 3243 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
12 Май 2009, 16:49
- НДШ "King of Bulgaria" - I кръг Хасково 16-17 Май
-
- за утре кои ще може да се жидим на кокаляне ???
от n3kuv_n1kuv » 09 Май 2009, 18:16 - 4 Отговори
- 3940 Прегл.
- Последно мнение от Icco
09 Май 2009, 22:58
- за утре кои ще може да се жидим на кокаляне ???
-
- сабиране на кокаляне днес !!!
от n3kuv_n1kuv » 09 Май 2009, 12:27 - 3 Отговори
- 2966 Прегл.
- Последно мнение от Vlados
09 Май 2009, 12:49
- сабиране на кокаляне днес !!!
-
- утре за бухово
от Банго » 04 Май 2009, 23:03 - 5 Отговори
- 4010 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
04 Май 2009, 23:51
- утре за бухово
-
- "БМВ Северна дивизия"-съвместно пътуване-събота
1, 2, 3, 4от Ненко Вранков » 16 Апр 2009, 9:13 - 53 Отговори
- 25493 Прегл.
- Последно мнение от krasy1982
02 Май 2009, 23:30
- "БМВ Северна дивизия"-съвместно пътуване-събота
-
- Среща на Кар-Аудио маняци на 2-ри май
от rollin » 24 Апр 2009, 22:48 - 3 Отговори
- 3415 Прегл.
- Последно мнение от rollin
02 Май 2009, 21:12
- Среща на Кар-Аудио маняци на 2-ри май
-
- RALLY ПГТМ - гр.Провадия
от Koz » 10 Апр 2009, 9:30 - 13 Отговори
- 8558 Прегл.
- Последно мнение от Koz
02 Май 2009, 13:56
- RALLY ПГТМ - гр.Провадия
-
- "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота
1, 2, 3от B U L L I » 10 Апр 2009, 18:26 - 38 Отговори
- 25384 Прегл.
- Последно мнение от rottweiler
02 Май 2009, 3:56
- "БМВ Източна дивизия"-съвместно пътуване-събота
-
- Плакати и стикери - Събор 2009
1 ... 5, 6, 7от rosen.kolarov » 23 Апр 2009, 0:14 - 98 Отговори
- 65505 Прегл.
- Последно мнение от DroW
01 Май 2009, 22:22
- Плакати и стикери - Събор 2009
-
- "БМВ Южна дивизия"-пътуване-петък и събота
1, 2от nakoone » 10 Апр 2009, 8:43 - 21 Отговори
- 15331 Прегл.
- Последно мнение от alien666
01 Май 2009, 20:38
- "БМВ Южна дивизия"-пътуване-петък и събота
-
- ОТ ВРАЦА ИЗОСТАНАЛИ ЗА СЪБОТА ИМА ЛИ?
от milen4o_9305 » 01 Май 2009, 18:33 - 1 Отговори
- 2392 Прегл.
- Последно мнение от Icco
01 Май 2009, 20:26
- ОТ ВРАЦА ИЗОСТАНАЛИ ЗА СЪБОТА ИМА ЛИ?
-
- "БМВ Източна дивизия"- петък е - GО-GO-GOOOOO!
1, 2, 3, 4, 5от POL_Starshi » 02 Апр 2009, 20:06 - 69 Отговори
- 35580 Прегл.
- Последно мнение от nigh7lif3
01 Май 2009, 7:50
- "БМВ Източна дивизия"- петък е - GО-GO-GOOOOO!
-
- 8-ми Национален BMW Събор - (1-2 Май 2009)
от Новини » 09 Апр 2009, 12:31 - 7 Отговори
- 32703 Прегл.
- Последно мнение от difcho
30 Апр 2009, 1:45
- 8-ми Национален BMW Събор - (1-2 Май 2009)
-
- Въпрос към Софиянци за тръгването към Калояново?
от obi_fix » 29 Апр 2009, 10:16 - 1 Отговори
- 2469 Прегл.
- Последно мнение от vectra
29 Апр 2009, 10:19
- Въпрос към Софиянци за тръгването към Калояново?
-
- Бяло,Зелено,Червено
от scotixer » 28 Апр 2009, 0:14 - 10 Отговори
- 7120 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
28 Апр 2009, 22:27
- Бяло,Зелено,Червено
-
- Пловдив - БАЛ - Z3
от DJJonny » 25 Апр 2009, 11:12 - 5 Отговори
- 4275 Прегл.
- Последно мнение от X-citer
25 Апр 2009, 13:01
- Пловдив - БАЛ - Z3
-
- Голямото шофиране
от bigdrive » 22 Апр 2009, 11:55 - 4 Отговори
- 3142 Прегл.
- Последно мнение от pantzer3
22 Апр 2009, 15:48
- Голямото шофиране
-
- 20.04.09 на гости при децата в Долна Баня
от M.Velichkov » 17 Апр 2009, 19:09 - 3 Отговори
- 3085 Прегл.
- Последно мнение от M.Velichkov
21 Апр 2009, 15:30
- 20.04.09 на гости при децата в Долна Баня
-
- 3 кръг Time Attack & Drift show,Tuning show......
от Bobikar » 15 Апр 2009, 18:09 - 0 Отговори
- 2011 Прегл.
- Последно мнение от Bobikar
15 Апр 2009, 18:09
- 3 кръг Time Attack & Drift show,Tuning show......
-
- 8-ми Национален Събор
от GRINGO » 11 Апр 2009, 20:29 - 2 Отговори
- 2790 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
11 Апр 2009, 20:56
- 8-ми Национален Събор
-
- Летище с.Войсил
от IGRATA » 10 Фев 2009, 21:24 - 7 Отговори
- 4770 Прегл.
- Последно мнение от markoni_BMW
10 Апр 2009, 9:11
- Летище с.Войсил
-
- Тази неделя 12.04.2009г.СВОБОДЕН ДРИФТ
от Sparco_Racing » 08 Апр 2009, 12:28 - 0 Отговори
- 1765 Прегл.
- Последно мнение от Sparco_Racing
08 Апр 2009, 12:28
- Тази неделя 12.04.2009г.СВОБОДЕН ДРИФТ
-
- някой знае ли кога е сбирката на Ловеч
от vladi_bmwE41 » 07 Апр 2009, 21:09 - 2 Отговори
- 2166 Прегл.
- Последно мнение от St.Dilov
07 Апр 2009, 23:30
- някой знае ли кога е сбирката на Ловеч
-
- Издирвам... Е46, Е39 и Е38 след 2000...
от WilliamsF1Team » 06 Яну 2009, 12:09 - 12 Отговори
- 7559 Прегл.
- Последно мнение от Icco
07 Апр 2009, 22:33
- Издирвам... Е46, Е39 и Е38 след 2000...
-
- Сбирка Е34 - София
1, 2, 3от ***BMW-FEN*** » 18 Мар 2009, 20:48 - 37 Отговори
- 18873 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
07 Апр 2009, 19:31
- Сбирка Е34 - София
-
- 05.04.09, Форумна лига:Форум Радио Гонг vs БМВ Клуб България
от Giorceto » 02 Апр 2009, 9:59 - 7 Отговори
- 5648 Прегл.
- Последно мнение от M2PR
06 Апр 2009, 17:10
- 05.04.09, Форумна лига:Форум Радио Гонг vs БМВ Клуб България
-
- ЯМБОЛ-СЛИВЕН!-БМВ среща на 29.03.09г.-писта сливен(широкото)
1, 2от tuning_mania » 23 Мар 2009, 12:53 - 24 Отговори
- 13154 Прегл.
- Последно мнение от Пецата
03 Апр 2009, 18:32
- ЯМБОЛ-СЛИВЕН!-БМВ среща на 29.03.09г.-писта сливен(широкото)
-
- Закупуване на А4 снимки от дрифт - Калояново - 8ми Март 2009
от CuMo » 03 Апр 2009, 1:13 - 0 Отговори
- 2171 Прегл.
- Последно мнение от CuMo
03 Апр 2009, 1:13
- Закупуване на А4 снимки от дрифт - Калояново - 8ми Март 2009
-
- Да дарим кръв!
от saseda » 24 Мар 2009, 21:21 - 14 Отговори
- 8521 Прегл.
- Последно мнение от mladeja
02 Апр 2009, 1:32
- Да дарим кръв!
-
- Вчера в слатина
от momot » 25 Мар 2009, 11:04 - 5 Отговори
- 3604 Прегл.
- Последно мнение от momot
25 Мар 2009, 12:53
- Вчера в слатина
-
- 2-ри кръг – Тайм Атак + Дрифт Шоу
от difcho » 05 Мар 2009, 3:27 - 9 Отговори
- 9656 Прегл.
- Последно мнение от VRPerformance
24 Мар 2009, 2:58
- 2-ри кръг – Тайм Атак + Дрифт Шоу
-
- Среща на Караудио маняци 22 март
от rollin » 14 Мар 2009, 22:48 - 12 Отговори
- 5822 Прегл.
- Последно мнение от rollin
18 Мар 2009, 23:18
- Среща на Караудио маняци 22 март
-
- Да се постреляме заедно на 15.03.2009г.
от The Shadow » 07 Мар 2009, 17:34 - 5 Отговори
- 4403 Прегл.
- Последно мнение от The Shadow
15 Мар 2009, 22:13
- Да се постреляме заедно на 15.03.2009г.
-
- сбирки - Варна Неделя КРЗ 15:00
от LuBo1 » 14 Мар 2009, 11:15 - 2 Отговори
- 2567 Прегл.
- Последно мнение от Icco
14 Мар 2009, 11:47
- сбирки - Варна Неделя КРЗ 15:00
-
- кв.Враждебна (гонки, срещи) (София)!!!
от rozawelko » 11 Мар 2009, 23:22 - 5 Отговори
- 5597 Прегл.
- Последно мнение от X-citer
12 Мар 2009, 1:18
- кв.Враждебна (гонки, срещи) (София)!!!
-
- на форума трябва да се обсъдят стикерите за колите
от kraft » 06 Мар 2009, 1:06 - 1 Отговори
- 2431 Прегл.
- Последно мнение от Icco
06 Мар 2009, 1:11
- на форума трябва да се обсъдят стикерите за колите
-
- 01.03.09 на стадиона
от misho79 » 01 Мар 2009, 19:46 - 2 Отговори
- 2291 Прегл.
- Последно мнение от misho79
01 Мар 2009, 20:00
- 01.03.09 на стадиона
-
- Дискусия: Посещение на дома в Долна баня
1, 2от SpUd3r » 23 Фев 2009, 15:04 - 17 Отговори
- 9829 Прегл.
- Последно мнение от X-citer
28 Фев 2009, 14:53
- Дискусия: Посещение на дома в Долна баня
-
- НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 2009 - УРА.Само още 2 месеца остават-МНЕНИЯ
от bateto » 27 Фев 2009, 3:36 - 7 Отговори
- 6533 Прегл.
- Последно мнение от POL_Starshi
27 Фев 2009, 12:21
- НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 2009 - УРА.Само още 2 месеца остават-МНЕНИЯ
-
- кога и къде само Touring
от kitenov » 24 Фев 2009, 9:55 - 4 Отговори
- 3599 Прегл.
- Последно мнение от B U L L I
24 Фев 2009, 13:09
- кога и къде само Touring
-
- 19.02.2009 - Убав сняг, убаво каране
1, 2, 3от KickingKing » 19 Фев 2009, 11:00 - 38 Отговори
- 19389 Прегл.
- Последно мнение от dizle
20 Фев 2009, 12:25
- 19.02.2009 - Убав сняг, убаво каране
-
- аиде на бухово
от HOLIIGAN » 15 Фев 2009, 11:57 - 5 Отговори
- 3636 Прегл.
- Последно мнение от HOLIIGAN
15 Фев 2009, 20:07
- аиде на бухово
-
- От кога...
от coupe » 08 Фев 2009, 14:57 - 5 Отговори
- 4007 Прегл.
- Последно мнение от X-citer
08 Фев 2009, 17:09
- От кога...
-
- Малко от Калояново 01.02.09
от Mad Max 5 » 02 Фев 2009, 18:02 - 12 Отговори
- 7096 Прегл.
- Последно мнение от Mad Max 5
03 Фев 2009, 13:47
- Малко от Калояново 01.02.09
-
- Имали фенове на бмв В гр.Левски
от mimo1987 » 28 Дек 2008, 23:32 - 4 Отговори
- 4139 Прегл.
- Последно мнение от Icco
01 Фев 2009, 22:06
- Имали фенове на бмв В гр.Левски
Назад към BMW Club Bulgaria Форуми
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
Права на форума
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл