ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на партията т

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от RAFF » 15 Авг 2002, 9:32

РОСКА, защо се хабиш бе братче?Защо се занимаваш с глупости? Не се унижавай така.Как може да сравнява те най-великите автомобили с някакви си там пародии HONDA оСRаХсе.Ваобще не може да става дума за сравнение между тях.Защо им се връзваш на акълите?До колкото съм чувал,за основен конкурент на BMW се смята mercedes(така мислят неоринтираните)така че можеби стях трябва да се сравняват БАВАРЦИТЕ(по достойно е),не че са лоши коли мерцедесите ,но мисля че нямат шанс.В dir-а бяха сравнявали M3с 3,2amg и ги изкараха равни.Добреееее дори и да е така не е ли M3 серийно производство а amg специален тунинг.За това пуснах сравнение между HARTGE M3 и разните му там карлсон (който живее на покрива),брабуси и т.н. все по-мощни зверове и пак са по-назад.Наблегнах на ускорението от 0-100 но ми отговориха че никой не се интерисува от него,не било важно.Може и така да е ,но за мен до голяма степен силата и могъществото на един автомобил се изразява именно в ускорението.Може и да греша, но това е моето мнение.Май много се отплеснах от темата,а тя беше ъъъъъъъъъъъъ.....а сетих се, за онези жълтите колички ,абе я по-добре ги забравете че съществуват.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Любо Мегов » 15 Авг 2002, 10:12

не било важно за мерцедес ускорението 0-100 км/ч
че кое е важно за тях?
вярно че те произвеждат автобуси и камиони там приоритетите са други ...

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Роската » 16 Авг 2002, 1:06

Принципно мога да се унижа и още повече , само някой да се опита да изкара МВ по-добри от БМВ.

Може би и ти ще можеш,когато любовта ти към БМВ достигне възраст 17,18 год.
Аз живея с БМВ и моето ежедневие е БМВ , не просто една Е-серия.

И когато си виждал БМВ не само от шофьорската седалка ,не само от тротоара ами и от дъното на канала и това което си видял успееш да го разбереш , ще усетиш че си се влюбил.

Ето защо изобщо не ми пука колко се излагам,когато някой се ебава с това ,което аз харесвам!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от RAFF » 16 Авг 2002, 8:48

Извинявай ако съм те обидел с нещо,друга ми беше мисълта.
Бъди сигурен че любовта ми към BMW е доста силна и съвсем не е от скоро (около 10 г.)въпреки че никога не съм имал собствено ,нямам и твоите опит и знания(до колкото си спомням си автомобилен инженер),но това не ми е пречело да осъзная истината за автомобилостроенето,а тя е че никой не е достигнал нивото на BMW.

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Роската » 16 Авг 2002, 22:28

И аз ти се извинявам приятелю ,че те разбрах грешно.Това , което казваш е абсолютната истина за автомобилите БМВ, колкото и болезнена да е тя за някои хора.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Любо Мегов » 17 Авг 2002, 0:04

явно е много болезнена тази истина
нека ги оставим да си пеят:
"нека ме боли..."
:) :) :)

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.02.2002
Местоположение: Sofia

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Harry Potter » 19 Авг 2002, 9:57

Abe hora ne mislite li che prekaliavate?Biva li taka da se stiga do takiva obidi i nastroenia?Ebasi vse pak stava duma za ne tolkova znachitelni neshta.Poneje znam dosta ezici i sam chel forumi na BMW v drugi strani-e da vi kaja nikade ne prochetoh takiva obidi i prostotii.Tuka tipichno po balgarski vseki gleda da se zaiajda,vkliuchaia i men poniakoga-priznavam si go :).Ima hora koito ne sa bolni na tema BMW-a prosto karat BMW i sa fenove-kato men.I nie imame misto tuk nali???

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Роската » 20 Авг 2002, 2:09

Съжалявам сър Хари,че извращавам чистата ви душа с простотийте си,но уви простака си е простак.Аз съм си чист Българин , независимо дали ми харесва или не и не знам много езици като вас велики магьоснико от което следва ,че не знам етикета на другите форуми,но снимката с витека е от DTMPower.
Всъщност българските турбо газари са доста нахални същества и трудно разбират от друг език.
И на всичкото от горе първи почват да се заяждат.
И естествено ще ви дам един пример ,сър.
Седим си ние с Андро и fxmaker ,на летището в Първенец и тутакси при нас достига непознато дупенце и изтърсва ни в клин,ни в ръкав:
"-Абе това БМВ-коли ли са!Това е фирма за дамски превръзки!"
И всичко това любезни ми факире става без да е чул нищо лошо от нас по адрес на скапания си нисан,поради простата причина ,че никой него познава,нито го е виждал някога.
Та значи имате два варианта драги ми Грифиндоре:
Първи вариант - без да правите деликатни намеци и да ме пипате по ъкъла,просто ми кажете да спра да си давам мнението и аз ще го направя ,щом ви е неприятно.Единствено и специално за вас!
Втори вариант - ако не ви е угоден първият,благодаря за което,просто като видите мнение с автор моя милост, не го четете!

Както казва Парадоксалният Ортодоксалник :

ИЗГОДНО НАЛИ!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::ADH - HONDA ! Прочети го разбирачо и го покажи на парти

Мнение от Любо Мегов » 20 Авг 2002, 9:04

мен лично на Роската постингите страшно ме кефят
може би щото и аз съм толкова болен по BMW,
така че наистина който не му харесва да не чете
в българските форуми е така навремето стана една във форума в дир-а ама от Ауди почнаха първи..
може да питаш Андро по въпроса...

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook