Беше ми (НЕ)приятно !

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

ADH-Honda
Аватар

Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от ADH-Honda » 15 Авг 2002, 21:09

Е драги БМВ маняци и манячки - до тук бях Аз в този клуб !

Регистрирах се някъде март месец! Главно - направих го от уважение към Андро - "тарторът" на клуба БМВ ! Не съм бил голям БМВ ПАРАНОИК - затова и мненията които съм написъл са малко на брой. Но - уважавам марката !

Мисълта ми когато се регистрирах е НЕ да пиша заядливи мнения и да сравнявам различни автомобили и да доказвам БМВ или нещо друго - просто ми беше интересно, любопитсво, както исках и да уважа Андо - колкото и странно да звучи !

За съжаление - някои, а можеби всички БМВ маняци останаха с това впечатление - че аз съм се регистрирал ЕДИНСТВЕНО за да се заяждам и да "плуя" по марката БМВ ! Е - Аз съжалявам ако така е изглеждало !

Поздравявам Андро (LandShark) за гдето е създал тази организация - наистина това е много похвално ! Хубаво е да си ФЕН, да имаш отношение по даден въпрос ! Хубаво е да имаш собствено мнение !

Лошо е обаче - когато някой се опитва да налага своето мнение на другите хора ! Още по-грозно и дори ДОЛНО според мен е когато - след като не може да се наложи мнението над даденият човек - той бива оплюван, коментиран, разискван - едва ли не - СЪДЕН за гдето НЕ предпочита БМВ пред някоя друга марка ! Това са хора ЕГОИСТИ ! ТАкива ЕГОИСТИ според мен са позор !

Точно затова не мога да стана един от вас - дори и да имах БМВ - не бих могъл да опщувам с такива ЗАЯДЛИВИ хора ! Извинете - нищо лично - но тук в тоя клуб се е насъбрала много злоба за нищо !


КАкто и да ! Бъдете живи и здрави, карайте си колите, кефете се на колите които ви кефят, НО - един съвет - НЕ си налагайте мненията ! Това че събеседника ви не мисли като вас - не виждам от какво се дразните ! Кефете се - вместо да пишете теми, дълги по 1 час да се четят, писани през ноща 3 часа !



Аз бях дотук ! Беше ми колкото приятно, толквоа и НЕприятно ! Съжалявам че има таквиа хора - нито имам злоба към някой че публично ме псува и говори лошо за мен - просто както има една поговорка : "УБИЙ ПРОСТАКА С МЪЛЧАНИЕ" !!! Получих те го - АЗ замлъквам ЗАВИНАГИ за този клуб !

Без да се караме, дърпаме, псуваме и подиграваме - хем за мен (че вече няма да ме подигравате), хем за вас така е по-добре - да не се пълни хубавият клуб с глупави теми в които хората се заяждат !


НЕКА ТОВА БЪДЕ ПОСЛЕДНАТА ТЕМА В КОЯТО ЩЕ СЕ НАРУГАВА, ПСУВА, ПОМРАЧАВА И Т.Н. ДАДЕНА ЛИЧНОСТ В ИНАЧЕ ХУБАВИЯ КЛУБ ! Дано - след като и АЗ се махам - вие да заживеете и спите спокойно !!!


GREETINGS

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от hell's angel » 15 Авг 2002, 22:14

Айде, много ви здраве сополанковци.
Кажи на Парадокса баща му да му купи фланелка на Хонда,а не на BMW...... че не му отива на малката бегачка.

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: plovdiv

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от hate Mercedes » 16 Авг 2002, 0:21

BMW Power

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от Роската » 16 Авг 2002, 0:22

Сбогом и от простака , чикиджийче!

Късмет и наслука в технологийте на малките бегачки.

Пък на Първенец сте винаги добре дошли с парадоксалният гомньо , няма да ви бием , не се притеснявай , само ще ви разлеем по един чай , ако ще да сте с s2000.Той всъщност бая намаля,щото другите Хондички го изпиха,но...
Там ще те отучим да четеш Автобилд и ше те научим кои коне са наистина работа за единица време и кои въздух под налягане.

Желая ти щастие,мухльо!

ALIEN
Аватар

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от ALIEN » 16 Авг 2002, 6:04

Гореща новина!!!!!!!

"Prodawam 4 broq ZIMNI gumi : NOKIAN 165/70/14 + komplekt dvanti za Honda CIVIC !
ps: Gumite sa w perfektno systoqnie - mnogo malko sa karani !
CENA: 250 lv WSICHKO Towa se wryzwa po 62,5 lv za GUMA s DVANTA !!! IZGODNO - NALI ?!
ZA KONTAKTI : garant2@hotmail.com"

Познаите кой е пуснал тази 'изгодна' обява????
Mr. Paradox
По не потвърдена информация това са култовите гуми с който е издухано БМВ 325 - "pri koeto go izdyhahme vse edno beshe sprial", онова БМВ за което се споменава:" i gledame che picha s BMW-to e tup i yporit kakto obiknoveno", и репликата на въпросния водач на БМВ:"Onia gleda, gleda, gleda i kazva: tc, tc, tc, bree... Gleda otzad 1.6 i kazva:"Dobre eto ti tyka 5 leva da se pocherpish.Niama maitap!".
На кого ли може да му хрумне, че се шегува??
Но за Хонда-та на ТАТКОТО НА ПАРАДОКС граници няма:"A navrushtane basi kusmeta. Pak niakakuv samoten shofior na edna novichka 5-ca (ne znam kakva beshe stoto niamashe oboznachitelni nomera) ni zastigna po predela i pochna da svetka miga ama bashta mi kato natisneshe pedala se vizdashe kak "chikiikata" biagashe napred i rasovata kobilka izostvashe."
"oboznachitelni nomera"-интересно определение, но не колкото "sedmica 728 mai beshe. Predposlednia model koito e sega".

И умното заключение на ADH-Honda:
"Вие с коя сте били - с 5-ата генерация ли ?!
БМВ-то Е39-ка ли е било - 523 ли ?! Ако е такова - нищо чудно не виждам - БМВ-то е с 10 коня по-мощнот от тази Хонда, по тежко с около 400 кила - не виждам нищо странно !", прав си 16годишни ми приятелю, пък какво са:"4 choveka i pulen do kozirkata bagaznik", за "една женска кола - дет я карат (как беше) ТЪПИТЕ АМЕРИКАНСКИ МАЙКИ ДА СИ КАРАТ ДЕЧУРЛИГАТА НА ДЕТСКА ГРАДИНА !"

* Козирка - този уникален компонент на конструкцията е монтирана на ограничена серия от 100 автомобила Хонда предназначени за градския аквариуми на Токио.

На Парадокса татко му не се ограничава с брутално "издухване" на БМВта в България, а ходи да ги тормози и зад граница, в Гърция си е било като кланица на БМВта: "Ta taka de po gurcia niamashe osobeno moshtni bmw-ta pridimno preobladavaha E46 316i i 318i imashe i edna E30-ka mnogo natchena 325-ca mai beshe. Neia v Atina ia vidiah. Ama i 318-ki, 320-ki i drygi E36-ci se miarkaha chat pat ama ne ydurzaha na tempoto na bashtami. Edin citoren dori izpyshi ama tova e dryga tema."

Това са част от текстовете, които прочетох вчера в клуб Хонда, посетих го след кратък разговор с ADH-HONDA в mIRC, #bmwpower. Исках да проверя дали не съм сгрешил в преценката си за това момче, и не съм прекалил при разговора ни. Първите два реда ми бяха достатъчни.

Хондьо, гледам триеш каквото не ти допада във вашиа клуб и съм 100% сигурен, че ще влезеш за да видиш какви са отзивите за твоето напускане, та новобранец на тия простотий съучениците ти може да се радват, но нас ни дразнят меко казано. Като нямаш какво да кажеш, чети си мирно и кротко по форумите, що се правиш на смешник с тия глупави изказвания? От вчера прибираш на баша си колата в гаража, а вече окачвания ми сравнаваш, къде отиваш бе? Не става с прочитане на два броя "Авто труд" или каквото там си купуваш, и paste-ване на цифри, от които хабер си нямаш. Парадокс дори графики на скоростни характеристики сравнява и за предавателни числа се опитва да се изказва. Новобранци вие с масло цапали ли сте се някога? Колко километра имате зад гърба си?
Колко коли сте сменили?
Ти бе, карал ли си груга кола освен на баща си хондата дръглива? Утре като си купи друга марка кола, какво нов форум ли ще си правиш?
Експертните ти качества в областа на дизайна, няма да ги коментирам.

Радвам се, че повече нама да се налага да си губя времето в четене на глупави изказвания, а с ония 5 лева идете се почерпете в някоя сладкарничка с Парадокса и си помечтаите някой ден да притежавате истинка кола, а не аквариум на колела.

Добър опит да ни разчувстваш си направил "драги", направо се просълзих. Темите ще си ги пишем когато имаме време, задълженията ни не се ограничават до цомбене на съученичките по дискотеки започваши в 20 часа.

Айде със здраве!

BMW-The Ultimate Driving Machine

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от Любо Мегов » 16 Авг 2002, 9:21

НЯМА КАК ДА СИ ПРОМЕНИМ ВИЖДАНИЯТА ЗА АВТОМОБИЛИТЕ ЗА ДА ТИ УГОДИМ,
ТАКА ЧЕ НА ДОБЪР ЧАС.

И ГЛЕДАЙ ДА НЕ ТЕ ЗАСЕЧА СЛЕД ВРЕМЕ НЯКЪДЕ ...

ЧЕ МОЯТА КОЛА НЕ Е КАТО ТЕЗИ ДЕТО ГИ ИЗДУХВАТЕ...

ХАЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ...

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: Sofia

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от idefix » 16 Авг 2002, 18:29

samo edno mi e interesno ... tuk e bmw forum nali taka ??? ako towa ne podskazwa za kakwo sme tuka to ne znam kakwo trqbwa da se naprawi za da go proumeesh ...
NO COMMENT ....
rgdz

Е-24
Аватар

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от Е-24 » 22 Авг 2002, 10:53

abe, picha s drypnatite ochi,

samo kato procheta kakvi typotii pishesh, napravo zapochvam da te syjaliavam.
Pyrvo - edinstwenoto hubavo neshto, koeto si napravil e, che poveche niama da ni myrsish foruma
Vtoro - za da imash mnenie za neshto, ti triabva da znaesh kakvo goworish, a ako pone malko razbirash ot koli, to shte znaesh, che ima mnogo koli, no ima samo edno BMW !!!! samoto srawnenie na THE ULTIMATE DRIVING MACHINE s neshto drugo e nekorektno i bezsmisleno. Prydlio, dano porasnesh i ti doide akyla w glavata. Togava pak mojesh da doidesh da se posmeem wyrhu nehstata, koito si pisal. are, dano ne se sduhash mnogo, nishto lichno. Samo ne smei drug pyt da srawniawash nesravnimi neshta ! Istinata e edna.

BM Boby
Аватар

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от BM Boby » 22 Авг 2002, 14:39

Boje, pak sam prospal hitovete na Hondadjiite ama dobre che citira za da se posmeja! pichove, parvo: kato izlezete ot vazrastta kadeto jelanoto vi se struva realno si zadajte vaprosa kakvo ochakvam kato vljaza vav foruma na saseda i kaja che jena mu e "bavna grozna debela i primerno diferenciala i e dosta nepodhodjasht za razmera na cilindrite" - parvo az sam spechelil kinti za da si kupja sobstvena kola i ne govorja za tazi na bashta mi, i vtoro za razlika ot dosta hondadjii sam izgledal pone 30 koli predi da kupja mojata - ne zashtoto sam pridirchiv a zashtoto znam kakvo tarsja. poneje vseki tuk znae kakvo tarsi i kakvo kara, ne se uchudvajte na netarpimostta ni kam podobni gluposti, avtomobilat ne e elektronna igra ili jastie ot surova riba a plod na vekove razvitie vav naukata - no offense but japoncite osven tuk tame njakoi fizik i to ot xx vek nasam nishto ne sa napravili po toja vapros ta ne e chudno che ne sa najasno koe kak se pravi - Firmichkata BOSS ima edna dosta podhodjashta reklamka - Innovate, Don't Imitate, taka che sas zdrave i sledvashtija pat kato iduhate njakoja 325-ca vi savetvam ili da proverite dali sluchajno ne e parkirala ili da se pregledate pri njakoi psihiatar, all the best anyway

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 311
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: Горна Оряховица

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от batDancho » 23 Авг 2002, 8:59

За пръв път седнах в БМВ през 1994 г. Преди това бях карал Форд и Опел различни модели. БМВ - то в което седнах, беше в двора на ДАРУ КАР - 520i - на километража му пишеше 8 /осем/ изминати километра. Разликата между него и другите автомобили беше огромна. Още тогава реших, че това е моя автомобил. Не съм си и мислил, че ше карам нещо друго. Това си е вид болестно състояние според мен. Чаках доста време, докато събера пари за БМВ, междувременно не си изневерих на БМВ и не си купих някоя японска чекийка за 2-3000 марки, затова ми е смешно като чета изявленията на специалиста, дето всяка втора дума му е "бащата каза". Първо имай собствено мнение, а не това на баща ти, пък тогава ела да обсъждаме предимствата и недостатъците на задена марка.
БМВ карали само мутрите и пресъпниците - ами това са хората, които имат нужда от бърси и сигурни автомобили - щом са се спряли на БМВ, значи този автомобил отговаря на изискванията за бързина и сигурност - в противен случай може би щяха да карат Хондички 1.6 а ?.
Опровергай ме, ако можеш !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

отг::Беше ми (НЕ)приятно !

Мнение от KoolyO » 24 Авг 2002, 3:36

Mdaaaammmm...
... Btw. karal sum i MNOOOGO sam se vozil v spomenavanata kade li ne Honda Civic 1.6vti '93, 160hp 920kg tejashto coupe...
Vqrno e che i do den dneshen NE sam pomirisval po barza kola (naistina go mislq, dori i "magareto" 500SEC), no tova koeto mi dava "mine BMW" (bilo to i 316i 100hp) ne moje da se sravni s tazi kolica (neka taka da q narechem).
Taka che "hondajiicheta" - na dobar pat i sas zdrave! Begaite kadeto si iskate!!!
---
89' 316i
Laugh... And the world laughs with you. Cry... And the world laughs louder!!!

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook