Otnosno Castrol TWS...

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 7.01.2003
Местоположение: Пловдив

Re: Otnosno Castrol TWS...

Мнение от OOPPSS » 10 Май 2003, 7:14

Calibra16V написа:аз съм карал с TWS и определено маслото е супер,но вече се съмнявам за произхода и реших да взема масло,което да е пълен оригинал и това масло е Liqui-Moly !
аз карам с Liquy-Moly 10W60 GT1 !(като TWS),но определено с по добри качества от Castrol TWS


Защо мислиш че Liqui-Moly e "пълен оригинал" и "определено с по добри качества от Castrol TWS".

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Re: Otnosno Castrol TWS...

Мнение от Calibra16V » 10 Май 2003, 10:04

OOPPSS написа:
Calibra16V написа:аз съм карал с TWS и определено маслото е супер,но вече се съмнявам за произхода и реших да взема масло,което да е пълен оригинал и това масло е Liqui-Moly !
аз карам с Liquy-Moly 10W60 GT1 !(като TWS),но определено с по добри качества от Castrol TWS


Защо мислиш че Liqui-Moly e "пълен оригинал" и "определено с по добри качества от Castrol TWS".

защото го взимам от единствения вносител за бьлгария Сенакс
нямя да сбъркаш с тава масло бъди сигурен!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 6.01.2003
Местоположение: Lovech

отг.

Мнение от Bobby » 10 Май 2003, 10:41

Това, че е оригинално не значи, че е хубаво!!!

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 10 Май 2003, 11:18

Ха-ха лики-моли само как звучи :lol: :lol: И било по-убаво от Кастрол :shock: То имаше и некво масло от луната-май Селениа беше, мноо го препоручвали за италианки - че е гъсто и да обира големите луфтове :idea: Па мене ми се струва че БМВ и лики-моли са като куче и котка :?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 7.01.2003
Местоположение: Пловдив

Мнение от OOPPSS » 10 Май 2003, 15:46

И за Castrol си има места където е със сигурност е истинско.
Това че в махленския гараж за рез. части не се знае какво е
си е отделен въпрос.

BMW препоръчва Castrol.
Castrol TWS 10W-60 Motorsport е специална разработка за BMW :wink:

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от Calibra16V » 10 Май 2003, 20:28

OOPPSS написа:И за Castrol си има места където е със сигурност е истинско.
Това че в махленския гараж за рез. части не се знае какво е
си е отделен въпрос.

BMW препоръчва Castrol.
Castrol TWS 10W-60 Motorsport е специална разработка за BMW :wink:


Liqui-Moly se polzva v formula 1 ot ekipa na Jordan Honda
Колкото до TWS добре де пак ше се набутам с 125 лева и ще видя дали има смисал! Liquy Moly e по евтино също специално за BMW
и със същите качества!

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 11 Май 2003, 7:05

Иаз тва щях да напиша, че се позва от Хонда в Ф1. А помниш ли миналата година моторите на Хонда кви пламъци вадеха по 2м нагоре и 20 назад :lol: Не помня на коя писта ама Вилнйов как изскочи от колата, все едно го гонеше аааалигатор :lol: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 7.01.2003
Местоположение: Пловдив

Мнение от OOPPSS » 11 Май 2003, 8:29

Това ми хареса Bawarec :yes: :yes: :yes:

Calibra16 никой не те кара да даваш 125лв. Тук просто обсъждаме
TWS.
Някой производител препоръчва ли твоето масло, защото BMW признава гаранцията на М моделите само ако са карани с TWS.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 16.01.2003

Мнение от Смок » 12 Май 2003, 16:40

Calibra16V написа:Liqui-Moly se polzva v formula 1 ot ekipa na Jordan Honda


...И във Ферари пушат само Marlboro, а в McLarenMercedes - само West!
:mha:
Само Дизел!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 7.01.2003
Местоположение: Пловдив

Мнение от OOPPSS » 20 Май 2003, 10:42

Calibra16V написа:Liqui-Moly se polzva v formula 1 ot ekipa na Jordan Honda


И за това показват такива "добри" резултати, но това е друга тема.

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от Calibra16V » 21 Май 2003, 8:46

bawareca написа:Ха-ха лики-моли само как звучи :lol: :lol: И било по-убаво от Кастрол :shock: То имаше и некво масло от луната-май Селениа беше, мноо го препоручвали за италианки - че е гъсто и да обира големите луфтове :idea: Па мене ми се струва че БМВ и лики-моли са като куче и котка :?

сипвай си турския Castrol и продължавай да правиш смешни сравнениа на Liqui-Moly със Selenia li e tam neznam вече минавам 6-хилядния километър с Liqui-Moly и се кефя на перфектната работа на двигатела и намаления разход масло

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Мнение от Calibra16V » 21 Май 2003, 8:48

bawareca написа:Иаз тва щях да напиша, че се позва от Хонда в Ф1. А помниш ли миналата година моторите на Хонда кви пламъци вадеха по 2м нагоре и 20 назад :lol: Не помня на коя писта ама Вилнйов как изскочи от колата, все едно го гонеше аааалигатор :lol: :lol:

това не е критерий причината не е в маслото

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 21 Май 2003, 22:55

Пи4ове щом едно масло е произведено Германиа то си покрива нормите по САЕ или там както ги водят. Маслата в германиа се произвеждат от един и сущи петрол в едни и сущи рафинерии.Просто БМВ имат договорни отношениа с Кастрол и затова го препорь4ват.А Лики Моли си е много добро масло и се произвежда в Улм.И ниама как да не е хубаво щом е издьржало тест за ка4ество при Декра.

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 22 Май 2003, 14:15

Не се заяждам, но и ФОРД и ОРЕЛ се произвеждат в Германия :shock: :!: :idea:

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 22 Май 2003, 14:32

Calibra16V написа:......сипвай си турския Castrol и продължавай да правиш смешни сравнениа на Liqui-Moly със Selenia li e tam neznam...

Калибра от МЕН да го знаеш :arrow: АКО скоро не си наминавал при комшолуците да ти кажа аз от собствена гледна точка за кво става дума :!: :arrow: ВСИЧКАТА индустрия на ЕВРОПА се е изнесла там :arrow: То не са една или две фирми то са много :!: И качеството което предлагат е СЪЩОТО като на произведеното в Германия с тази разлика :arrow: ЦЕНАТА :!: :!: ТОВА че тук се внася най-долнопробното нещо и се бутилира в знайни или незнайни гаражи е СЪВСЕМ друг въпрос :arrow:Това не е същото онова ТУРСКО масло то може и да е ПРИСТА или ИНСА ойл :wink:

П.С. И да знаеш другия път като си купуваш дънки Levi`s или Motor или каквото и да е там от магазина ще знаеш ТЕ СА ТУРСКИ на 100% :!: :!:

ПредишнаСледваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook