Todor Todorov - the BMW Facebook Superfan

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Todor Todorov - the BMW Facebook Superfan

Мнение от err0r » 15 Ное 2012, 11:11

Ето едно интервю, което му взех преди около месец, не знам дали сте го мяркали:

- Защо BMW? Защо X5?
- BMW заради усещането от шофирането, което никога не те напуска. А Х5 заради това, че когато излезе преди 12 години, беше нещо различно. Общо взето любов от пръв поглед.
- Излишно ли е да питам какво караш в момента?
- Би било несериозно да отговоря, че карам нещо различно от Х5. Всеки ден съм зад волана на Х5 Е53 3.0d, което вече е на 10 години. Надявам се скоро да се кача на Е70, а защо не и на F15… (бел. ред. F70 е настоящият Х5, а F15 е моделът, който очакваме през 2014 година).

- Как те приемат в Мюнхен?
- В Мюнхен съм бил веднъж по покана на BMW. Интересното бе, че когато кацнах, ме посрещнаха двама служители на фирмата, дадоха ми ключ за чисто ново BMW Х5 Е70 3.0d фейслифт, лист с програмата на престоя и ме оставиха да се насладя на момента. Резервоарът бе пълен. За 4 дни навъртях 800 км., като се има предвид, че програмата ми бе доста натоварена. Как да си легна нощем, като знам, че в гаража ме чака чисто ново Х5?
- Разбрах, че скоро пак ще се разходиш до меката на Баварците. Какво ще се случи тогава?
- Този път е нещо наистина голямо. За съжаление нямам право да споделям, докато не го обявят публично от BMW.


Това, което не можеше да сподели тогава, бе точно последното му преживяване. Сега ще издам, че ни готви (за форума) доста силен материал, разказващ ключови моменти, свързани с БМВ-фенщината и цялата история.
Изображение

Е53 Фанатик
Аватар
Мнения: 1260
Регистриран на: 18.04.2004
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: xDrive

Re: Todor Todorov - the BMW Facebook Superfan

Мнение от BMW-X5 » 22 Дек 2012, 17:32

Благодаря още веднъж на всички за поздравленията и подкрепата! :-)

err0r написа:Това, което не можеше да сподели тогава, бе точно последното му преживяване. Сега ще издам, че ни готви (за форума) доста силен материал, разказващ ключови моменти, свързани с БМВ-фенщината и цялата история.


Издайник! :D

Така е, подготвих един интересен разказ с много снимки, който можете да видите в Страхотни истории. Enjoy! ;)

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook