Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 23.09.2007
Местоположение: отпред, вляво
Пол: Мъж
Кара: тийнейджърка с M42B18 под полата...
Мечтае да кара: Е92 М3
Детайли за колата: Montrealblau Metallic E36 Coupe СА6577КС

Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от roshav » 29 Фев 2012, 18:30

Няма какво да добавя към тази статия... Тя е подкрепена с достатъчно снимки и текст. Предупреждавам хората със слаби сърца да не цъкат линка !

http://fakti.bg/avto/32645-vsichki-v-tazi-kola-sa-jivi-i-zdravi


П.С. Към модераторите: Съжалявам ако не съм избрал най-правилния раздел, но ми се струва, че това си е чиста реклама за сигурността в Е46... :yes:
Колата трябва да е немска,
Жената - блондинка,
Ракията - силна, а виното - червено.
Телефонът може и да е Nokia...
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от xerial » 29 Фев 2012, 18:32

Мани мани ... добре че беше единия стоп та да разбера че е Е46ца... хубаво че хората са живи и здрави..
Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 12.08.2009
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: E 60 530d
Мечтае да кара: Нещо с голям мотор

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от peters75 » 29 Фев 2012, 19:44

Общо взето късмета ги е спасил,не колата.Каквато и да беше,късмет са имали.Дано да не ни сполетяват такива ужасии.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от acho.rs » 29 Фев 2012, 23:29

Чиста и тотална случайност :Х
И като гледам детенцето на носилката - гаранция е натрошено цялото . Препдолагам и с другите в колата е така ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 8.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 М52B20 coupe
Мечтае да кара: Bmw Е36 M3

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от emiliqn.gqurov » 29 Фев 2012, 23:52

acho.rs написа:Чиста и тотална случайност :Х
И като гледам детенцето на носилката - гаранция е натрошено цялото . Препдолагам и с другите в колата е така ...



Мислиш ли че щяха да напишат
Противно на всякаква логика обаче, 36-годишната начална учителка Лин Гроувс и двете й деца - Сейдж, на 10, и Майло, на едва 10 седмици, се отървали без сериозни наранявания.
Ако целите бяха натрошени :?:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 23.09.2007
Местоположение: отпред, вляво
Пол: Мъж
Кара: тийнейджърка с M42B18 под полата...
Мечтае да кара: Е92 М3
Детайли за колата: Montrealblau Metallic E36 Coupe СА6577КС

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от roshav » 01 Мар 2012, 1:12

Хора, вижте че само ние тук (феновете на марката) можем да разпознаем, че става въпрос за BMW, за какво говорим... при такава катастрофа според мен е нормално да НЕ може да се установи точно колко хора са би в колата, защото ще са на кайма !!! :shock: Преди време един авер отсече дърво дебело около 35см с Е36-цата, тя стана на куп ламарина, а вътре и тримата са живи и здрави... Машината си е машина ... :yes:
Колата трябва да е немска,
Жената - блондинка,
Ракията - силна, а виното - червено.
Телефонът може и да е Nokia...
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от Binev_OuT » 01 Мар 2012, 8:45

И тук преди 2 3 години Една Е39-ка отсече един бетонен стълб.Колата се беше скъсала точно посредата.Вътре в самото купе нямаше поражения.
Шофьорът го откараха с линейка,но нямаше кой знае какви наранявания.Така,че от БМВ са се постарали да опазят хората в такива случаи.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от acho.rs » 01 Мар 2012, 9:10

emiliqn.gqurov написа:
acho.rs написа:Чиста и тотална случайност :Х
И като гледам детенцето на носилката - гаранция е натрошено цялото . Препдолагам и с другите в колата е така ...



Мислиш ли че щяха да напишат
Противно на всякаква логика обаче, 36-годишната начална учителка Лин Гроувс и двете й деца - Сейдж, на 10, и Майло, на едва 10 седмици, се отървали без сериозни наранявания.
Ако целите бяха натрошени :?:

Малък си още, за това приемаш думите на сайирджиите (журналисти) за 100% истина . Виж детето - виж кората на врата му и раните ...

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 25.12.2007

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от TONY.G.A » 01 Мар 2012, 10:56

Според мен това е чиста доза късмет и стечения на обстоятелствата!
Колата е смачкана до неуснаваемост!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3915
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от Kroki » 01 Мар 2012, 13:01

acho.rs написа:
emiliqn.gqurov написа:
acho.rs написа:Чиста и тотална случайност :Х
И като гледам детенцето на носилката - гаранция е натрошено цялото . Препдолагам и с другите в колата е така ...



Мислиш ли че щяха да напишат
Противно на всякаква логика обаче, 36-годишната начална учителка Лин Гроувс и двете й деца - Сейдж, на 10, и Майло, на едва 10 седмици, се отървали без сериозни наранявания.
Ако целите бяха натрошени :?:

Малък си още, за това приемаш думите на сайирджиите (журналисти) за 100% истина . Виж детето - виж кората на врата му и раните ...

Тя кората се слага задължително, при пренясането за всеки случай. След тази катастрофа един счупен крак си е ЛЕКО нараняване..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от alx » 01 Мар 2012, 18:00

просто господ е решил, че не им е било времето.

късмет, физика... дизайн.

ако искате да видите обаче когато човек реши да прави сигурен автомобил какво може да се постигне- ето ви едно съвсем прясно видео на даника патрик във стената със 195 мили в час... забележете правилното й поведение секунда преди удара (2:16) - ръцете нагоре и за да й е ясно къде са- придържат главата. може да е малка кифла, обаче си излезе от колата като шеф след тоя адски удар...

алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от steeN » 01 Мар 2012, 21:03

точно в една друга тема стана въпрос дали трябва да пускаш волана преди катастрофа и бях пуснал едно видео от последната дейтона 500. там пилота си ги беше кръстосал на гърдите. мен това ми изглежда по-правилно (което направи даника), особено ако си в кола с въздушна възглавница ?
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 12.07.2009
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: E39 520i

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от doktormik » 01 Мар 2012, 21:41

при такава катастрофа няколко счупени кости не се приемат за сериозно нараняване,ама въобще....лично съм бил на не една и две подобни,и мога да кажа,че рядко има оцелели при такива удари...последната беше 2 душис Тойота корола-стар модел.Смачкана до неузнаваемост при отнето и предимство от боклукчииски камион...двамата бяха само с драскотини,и момичето каза-отсега нататък,всяка кола ще ми е Тойота....та учителката от снимките може да си мисли така и за БМВ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от BadAngel » 01 Мар 2012, 21:50

steeN написа:точно в една друга тема стана въпрос дали трябва да пускаш волана преди катастрофа и бях пуснал едно видео от последната дейтона 500. там пилота си ги беше кръстосал на гърдите. мен това ми изглежда по-правилно (което направи даника), особено ако си в кола с въздушна възглавница ?


кое ти се струва по-правилно? да се хванеш за главата ли? според мен това е грешно, защото по този начин увеличаваш въздействието на инерционите сили над тялото си

пък и възглавницата си е проблем, ако се отвори може да потроши нещо, знаеш, мерят се две педи от волана като сядаш, а когато държиш главата лактите застават по-близо
No bling at the Ring

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Избирам BMW, защото е сигурен автомобил...

Мнение от steeN » 02 Мар 2012, 22:00

по-добре да ми строши ръцете от колкото да ми ги отпечата на гръдния кош :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Следваща

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook