Въпрос за test drive

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 22.08.2015
Пол: Жена

Въпрос за test drive

Мнение от YoanaB. » 22 Авг 2015, 9:21

Здравейте,
не знам къде точно трябваше да постна тази тема, затова реших в най-голямата група. Имам въпрос и се надявам да можете да ми помогнете. Приятелят ми има рожден ден скоро и искам да му направя като подарък test drive на някакви по-хубави коли. Преди време бях попаднала на такава оферта в интернет, но беше много отдавна, а сега нищо не мога да открия. Имате ли информация дали и къде се прави такова нещо някъде в България? Благодаря предварително на отзовалите се! :wave:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Въпрос за test drive

Мнение от doomy525 » 09 Сеп 2015, 15:28

http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/3 ... drive.html

Долу вдясно има Arange a test drive :yes:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Въпрос за test drive

Мнение от BMW_RIDER » 09 Сеп 2015, 22:56

doomy525 написа:http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/3series/sedan/2015/showroom/bmw_edrive.html

Долу вдясно има Arange a test drive :yes:



Е да де ама това е за такива които правят тест драйв с цел да купят автомобила. Ако дори и обърнат внимание, за нейната цел, ще покара 30 мин с някой до тях.

Авторката ако идеята е да покара луксозен и екзотичен автомобил рови из нета имаше по-една време такива услуги макар и не евтино.
Ако човека се кефи на самото шофиране - имам далеч по-добра идея. Отиваш на пистата в Калояново има коли под наем хем ще може да кара колкото бързо си иска цял ден, хем ще понаучи нещо на тая писта.
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Въпрос за test drive

Мнение от doomy525 » 18 Сеп 2015, 13:27

Хахах не знам за какво ги правят тези тест драйвове и като цяло отивам да покарам 2015та моделче :mhihi: :lol: ама днес ми се обадиха и казаха да заповядам, когато ми е удобно като един ден предварително се обадя да знаят. Може и декември да отида, ако искам и поканата няма ограничение във времето.
Предложиха ми F10 520d и F31 320d пак.
Напълно на шега бях пуснал заявка и ми развеселиха деня :mrgreen:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook