Отписване от данъчното

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 26.09.2015
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60 530Д, Е90 320Д

Отписване от данъчното

Мнение от Ronian » 12 Яну 2016, 2:09

Тъй като колата ми беше открадната и естествено небеше намерена от полицията ми издадоха документ че не е намерена който трябваше да дам на застрахователите да ми изплатят каското, но проблема е че го изгубих възможно ли е в районното да ми издадат нов, защото без него немога да я отпиша.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Отписване от данъчното

Мнение от barty » 12 Яну 2016, 12:13

Сигурно може, по входящ номер или нещо подобно и разбира се блага дума :mhihi: поне 12 годишна :mhihi:
:yes:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Отписване от данъчното

Мнение от c04 » 12 Яну 2016, 12:35

Би трябвало и без 12г. да стане... Попитай-може би ще искат някакво заявление... :paranoid:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 26.09.2015
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е60 530Д, Е90 320Д

Re: Отписване от данъчното

Мнение от Ronian » 12 Яну 2016, 14:38

Мерси утре ще отида до районното. А се чудя дали не отида направо в прокуратурата от там да ми дадат бележката.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 8.01.2016

Re: Отписване от данъчното

Мнение от V777 » 16 Фев 2016, 21:32

Здравейте,
Ако отидеш до прокуратурата ще ти предоставят постановление за спиране на производството/в същност би трябвало е да са ти го изпратили по пощата,но е възможно да не си го получил,поради различни причини/.Застрахователите задължително искат и това постановление.Освен това постановление застрахователите искат и служебната бележка издадена от полицията.Бележката от полицията се издава в три екземпляра,като един се дава на пострадалия,втория остава в деловодството,а третият се прибавя към материалите по образуваното производство.Обади се на този,който ти е дал бележката и го помоли да снима тази в деловодството и да я завери с тампонен печат,че е вярно с оригинала.Недей да се занимаваш с глупости 12 годишни и т.н.,просто не е нужно.От данъчното трябва да се съобразят както с постановлението от прокуратурата,така и с бележката от полицията.И в двете се съдържа една и съща информация,а именно,че се търси заявеният от теб автомобил.

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook