Пътна обстановка

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 2.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хонда
Мечтае да кара: Е92

Пътна обстановка

Мнение от stefanta » 25 Ное 2021, 11:34

Здравейте, колеги. Предстои ми пътуване и се чудих какво ползвате за да проследите пътната обстановка в страната? Чувам добри отзиви за Waze, но там май е само на база сигнали от потребителите. Лично аз хич не харесвам сайта на АПи. Тези дни открих и това https://whilli.com/patna-obstanovka/ и за момента ми се вижда най-удачно. А вие какво ползвате?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Пътна обстановка

Мнение от nxn » 25 Ное 2021, 13:08

stefanta написа:Здравейте, колеги. Предстои ми пътуване и се чудих какво ползвате за да проследите пътната обстановка в страната? Чувам добри отзиви за Waze, но там май е само на база сигнали от потребителите. Лично аз хич не харесвам сайта на АПи. Тези дни открих и това https://whilli.com/patna-obstanovka/ и за момента ми се вижда най-удачно. А вие какво ползвате?

Винаги съм с вазе-то, да от хора е, но по извънградски пътища винаги е точно за сега, като на магистралата за вече 3 години не съм видял да липсва нещо.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Пътна обстановка

Мнение от Kroki » 25 Ное 2021, 13:23

You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook