Отстъпка при покупка на нов автомобил

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Отстъпка при покупка на нов автомобил

Мнение от Jorixa » 18 Юни 2023, 7:16

madafaka_donkele написа:Аз днес си поиграх да се регна в немския и британския carwow и да поискам оферти за базова 340xi, не ми се занимаваше да я спеквам подробно. Хората ме оферираха с 11-12% отстъпка от воле :mhihi: Не са ми искали "доказване на лоялност", без препоръки или каквито и да било други подобни глупости :mhihi:


Тя 3ката май е на акция в момента, така че предполагам и тука ще дават отстъпки в момента.

https://bmw-mcar.bg/offer/specialni-pre ... w-seriya-3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Отстъпка при покупка на нов автомобил

Мнение от msi200 » 18 Юни 2023, 10:23

За Х7 фейслифт един познат взе 15%. Там е нормално да са по-големи отстъпките, защото самата кола е много скъпа.
I love the sound of V8 in the morning...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: Отстъпка при покупка на нов автомобил

Мнение от theraven_nz » 23 Юни 2023, 21:38

madafaka_donkele написа:Аз днес си поиграх да се регна в немския и британския carwow и да поискам оферти за базова 340xi, не ми се занимаваше да я спеквам подробно. Хората ме оферираха с 11-12% отстъпка от воле :mhihi: Не са ми искали "доказване на лоялност", без препоръки или каквито и да било други подобни глупости :mhihi:


Нормално - по-голям пазар са, по-голяма конкуренция и покупателна способност. Естествено е да се борят за клиенти. Нас никаква статистика не ни лови като логика на пазар.
---

Предишна

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook