Проблем в скоростомера

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 21.01.2002
Местоположение: София

Проблем в скоростомера

Мнение от FALLEL » 15 Авг 2002, 14:37

Здравейте имам проблем със скоростомера - отказва да работи от време на време, при минаване през дупки се оправя за малко после пак спира, понякога с дни си работи нормално. И преди имах този проблем и ходих в един сервиз да ми го оправят. Оправиха го но и ми взеха 50 лв., като причината се оказа пукната спойка в таблото, но не ми казаха коя и къде?
Моля ако някой от вас знае кои пътеки от таблото са за скоростомера и евентуално къде най-често става този проблем да сподели за да пробвам сам да се оправя, защото съм сигурен че пак е някаква спойка... а 50 лв. не ми се дават за 3 мин. работа, пък и бях планирал да се сменя филтрите...

Предварително благодаря за отговорите

малката каручка

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

отг::Проблем в скоростомера

Мнение от RAFF » 15 Авг 2002, 15:38

за да си сигурен че повече няма да имаш проблем със спойките - презапои цялата платка

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 21.01.2002
Местоположение: София

отг::Проблем в скоростомера

Мнение от FALLEL » 15 Авг 2002, 20:41

вярно :) изобщо не бях се сетил за този вариант :)

малката каручка

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

отг:KEVIN-30

Мнение от KEVIN-30 » 19 Авг 2002, 22:14

Zdrasti fen,
primen otkaza da raboti razxoda na gorivo momentnja.Okaza se 4e kato nategnax remaka na DINAMOTO i se opravi.Viz danee njakoi bushon.Otnego dati pravi mizerjata ili dati gori cesto bushen i otkazva da raboti.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

отг::отг:KEVIN-30

Мнение от Любо Мегов » 19 Авг 2002, 22:18

при мен беше скъсан кабел при диференциала
оправих си го сам

Изображение
BMW 325i //M-Technik //M-Dynamics //MegOFF
http://www.megoff.hit.bg

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 21.01.2002
Местоположение: София

отг::отг:KEVIN-30

Мнение от FALLEL » 19 Авг 2002, 22:28

честно да ви кажа незнам откъде беше проблема. Не е от бушон - всички са ОК гледам ги всяка събота. Разглобих цялото табло и с тестер проверих всички връзки. Работеха безупречно. Монтирах го, работеше 2-3 дена и пак започна да прекъсва. Пако свалих и го гледах цяла седмица без нищо съществено да му пипам. Пред 2 часа го сложих и пак бачкаше, само че незнам до кога...

megoff къде точно около диференциала е бил скъсан кабела? и ако е скъсан възможно ли е от време на време да дава контакт?

малката каручка

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook