Navodneni BMW-ta ot Germania?

Това е главният форум за дискусия на автомобилите с марка BMW и всичко друго от автомобилния свят, свързано с тях.

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 25.05.2002

Navodneni BMW-ta ot Germania?

Мнение от Ozzman » 09 Сеп 2002, 15:06

Tochno do gledah predi nqkolko sedmici navodneniata v Germany i pluvashtite koli si misleh che tam shte gi brakuvat i shte gi pusnat evtino i eto che veche se pisa po vestnicite za vnos na takiva.
Nqkoi ima li informacia kakvo e polozenieto v Germania s tezi koli? Ot usta na usta chuvam neveroiatno niski ceni za strahotni mashini.
Spored men, koito se useti na vreme moze da napravi udar.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

отг::Navodneni BMW-ta ot Germania?

Мнение от Ivan » 09 Сеп 2002, 16:10

чух, че пострадали коли на по 3-5 години се купуват директно от застрахователни компании за по 100-200 евро. все пак говорим за "дребни" щети - влачени коли със счупен джам и криви ламарини и разбира се - пълни с кал и тиня!!! Софавто са вкарали 2 автовоза такива коли около 1 или 2 седмици преди въпросната статия в 24 часа. след постягане и почистване иди там да ги видиш с табели 6000-8000 лева.
аз лично не вярвам, че има голяма вероятност човек да си намери пострадал от наводнението баварец на добра цена и да направи такъв удар изобщо. дори и само сега из немско щъкат всякакви хиени не само с български произход, ами и сърби, македонци и други бедни роднини.

_________________________
BMW 320i touring /E30 '89 :-)
'99 Peavey EVH Wolfgang Special ;-)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

отг::Navodneni BMW-ta ot Germania?

Мнение от BMW_POWER » 09 Сеп 2002, 17:08

Със сигурност ще се появят в най-скоро време. За БМВ нямам точна информация, но ми предложиха Голф 4-ка 4Х4 1.9 ТД 2002г. с всички екстри на 0 км. за 20 хил. лева. Изкупуват ги от дилърите там на кило. Та между наводнените коли има и много застояли по няколко години по складове. Не си струва риска. Само компютъра да ти гръмне и ... А и тези нови коле са без гаранция.

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

отг::Navodneni BMW-ta ot Germania?

Мнение от Turturelo » 09 Сеп 2002, 18:35

Нали знаете, че наводнената кола не е като оляти панталони с вода - изсъхват и ги обуваш?! Доста задачи има да се свършат преди да вкараш ключа и да си обикаляш с нея!
---------------------------------------------
You don't need eyes to see, you need vision!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

отг::Navodneni BMW-ta ot Germania?

Мнение от I.Voykov » 09 Сеп 2002, 19:18

Аз също се бях запалил по тези коли защото имам приятели по Германия и ми казаха невероятни цени,НО също така ми казаха че тези коли се продават на смешни цени не за друго а защото водата прониква навсякъде и ти лесно ще я измиеш основно,но всички знаеме че една кола има и доста скрити за простото око места на които същто има вода а това води до корозия и т.н.Да не говориме за двигателя (който е най-основната част)Налага се основно отваряне за да се прочисти аи както вече беше споменато какво ли е станало с компютъра...Поради тези и още куп причини аз не мисля да си купя такава кола,пук всеки да си преценява.

87'318i
FIRES ON ALL CYLINDERS

Назад към Основен Форум

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook