Въпрос за драскотина

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 19.02.2004

Въпрос за драскотина

Мнение от DICH » 04 Май 2004, 20:19

значи предварително се извинявам за досадния въпрос,но се получи една доста неприятна драскотина на предния десен калник при изкарването от гаража.Дълбока е около мм и далга около 10 см.Та имам подходяща боя понеже преди месец баща ми сащо я одраска на същото място и му взеха 120 лева!!Та ся виждат ми са много тия пари за толкова дребно нещо и искам сам да го оправя.Какво ще ми е нужно и как да го използвам.Благодаря предварително.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 18.03.2004

Мнение от FreeBG.us » 05 Май 2004, 8:31

не съм сигурен но няма ли да стане с някоя паста за полиране? която да резнесе малко боята?
Изображение

http://freebg.us/top - Топ класацията на сайтове

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 371
Регистриран на: 29.07.2003
Местоположение: София - Лагера

Мнение от xaoc777 » 05 Май 2004, 11:09

DICH, тоя пост се едно аз съм го писал. на излизане от гаража я одрасках (духна вятър и ми затвори портата докато гледах назад да изляза) по левия калник, но с драскотина около 5 см. Аз мога да си я боядисам, но като мислих, по добре да пробвам с полиращата паста, и ако пак се вижда, да лепна една спортна лепенка, така или иначе мислих да слагам нещо там... :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 328
Регистриран на: 3.02.2004
Местоположение: София

Мнение от Legba » 05 Май 2004, 11:11

Ако е 1мм дълбока няма да стане само с пастиране.
Ако не се вижда бялото (основата на боята) или метал само може да стане.
Ако се вижда - забрави за пастиране - само боя брат. Можеш да пробваш с мнооого тънка четка да запълниш драскотината и след това да пастираш но ако е 1 мм дълбоко пак няма да стане. Тогава сигурно ще трябва и кит.
Ако имаш застраховка кажи че са те ударили на паркинг ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 19.02.2004

Мнение от DICH » 05 Май 2004, 12:11

да и на мене с вратата на гаража първия път.А за одрасканото не се вижда бяло или метал.

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook