Matirane na prozorcite?!...

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 549
Регистриран на: 19.07.2002
Местоположение: гр.Бургас
Пол: Мъж

Мнение от RAFF » 20 Мар 2003, 15:24

по закон имаме право да си затъмним САМО страничните задни стъкла при условие че, колата има две странични огледала.бях си затъмнил всички стъкла с изключение на предното.в момента имам само на задните врати, познайте защо. в този студ ми се наложи да ги беля пред полицаите за да не ме спрат от движение. и това беше най-малкото с което се разминах-повярвайте ми , не ви трябва "на баир лозе".
иначе перфектно затъмняване се прави с американско фолио в различни нюанси с гаранция на цветовете против избеляване и с защита от UV лъчи.не се драска и става много яко, но цялостно затъмняване на един автомобил излиза около 300лв.
мойте ги бях направил с турски боклук от 5 лв. , защото първо колата ми не заслужава повече и второ, знаех че ще ме накарат да ги разлепя.

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

za stuklata

Мнение от naskoksan » 20 Мар 2003, 16:16

Abe az hodih pri edin pich da vidia za kvo stava vupros biah go nameril chrez reklama v niakakvo avto spisanie namira se v suhata reka zad pojarnata v edin garaj. T atoi mi obiasni che slaga niakakvo US folia sus vsichkite UV zashtiti dori ne zadurjalo tolkova goliama toplina v kolata liatoto :? abe kakto i da e no filioto si go bivashe tukmo slagaha na edna A8 i izglejdashe dosta dobre. Znachi toi mi obiasni che ako filioto e do 40 % zatumnenie policaite ne mogat da te pipnat s prust ako iskat neshto da ti kajat triabvalo da imat aparat za izmervane na takiva gluposti. Po zakon prozorcite mojelo da sa dotolkova zatumneni che da se vijda shofiora vutre :wink: abe de da znam toi mai samo si probutva stokata ne sum siguren. Nai dobre e da si iskarash dokument za takiva shturotii ama hich e e lesno. Az probvah i ne stana. Ima i drug variant da si izkarash dokument che kolata e proizvedena taka, no towa moje samo Darucar da napravi (ako si s BMW), no edva li she se naviat ?
E tva e koeto az znam nadiavam se da sum pomognal!

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 20 Мар 2003, 16:23

az sum zatumnil s folio vsichki stukla, karam 1g veche i nikoi ne mi e pravil problem. Vse pak ne e mnogo tumno - ot vun se vijda v kolata.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 20 Мар 2003, 19:21

Az susto si zatumnih stuklata otzad(vkliu4itelno zadnoto panoramno suklo) sus folio na Foliatec.Liatno vreme temperaturata v kupeto pada s okolo niakolko gradusa,tui kato folioto ne propuska UV lu4i.Otvun estestveno ne se vigda v kupeto no otvutre navun se vigda mnogo dobre,dori i nostno vreme.Taka 4e ako zatumniavate prozorci gledaite da e s hubavo folio.
Po pricip originalnoto folio ima nadpisi ot vutre6nia krai koito sa ot firmata proizvoditel.
Ina4e 4engetata mi se zaiagdat poniakoga no nisto seriozno.A i znaete 4e te vse izmisliat nesto za koeto da se zaiadat mrusnite :gay: :gay: :gay:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

Мнение от PARADOX_sf » 21 Мар 2003, 18:36

Дори и прозрачното стъкло задържа УВ лъчите!

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: sofia

голямо закъснение но все пак...

Мнение от BBoy » 20 Май 2003, 16:12

на старата тройка 325D бях си сложил лично донесено от Щатите фолио 50% та и маи отгоре на страничните прозорци (всичките). Близо 3 години я карах без проблеми защотот още нямаше тия тъпи проблеми дето се стрелят през прозорците по ченгетата.
След като стана проблематично - почнаха да ме спират бая често и винаги съм си изприказвал устата че така е внесена ала бала и ставаше от време на време. После много почнаха да се заяждат но не исках да ги махам защотот бях с RECARO салон черна кожа и много се нажежаваше иначе. та кво направих...

сложих си ел. стъкла на 4те прозореца и винаги когато някоя кука ми вдигнеще палка, ОП отварям всичи джамове. Вярвайте или не нито веднъж не се сети някоя кука да скива кви са джамовете. Само един път стана супер як цирк като ме спряха една люта зима. Братче то пЕре сняг, оня ме спира и аз със четрите джама отворени. Оня вика, що с отворени прозорци караш бе - я ги вдигни. Аз викам, ти луд ли си - тряа се чува музиката :lol:

Куки братче
тва е
конче вихрогонче...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: голямо закъснение но все пак...

Мнение от Fking » 22 Апр 2004, 19:22

BBoy написа: не нито веднъж не се сети някоя кука да скива кви са джамовете. Само един път стана супер як цирк като ме спряха една люта зима. Братче то пЕре сняг, оня ме спира и аз със четрите джама отворени. Оня вика, що с отворени прозорци караш бе - я ги вдигни. Аз викам, ти луд ли си - тряа се чува музиката :lol:

Куки братче
тва е


/оффтопик

човек, смях се на глас като прочетох това!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 22 Апр 2004, 19:28

Fking откъде я изнамери темата ве братче хехехехе
И аз се смея с глас :lol: :lol: :lol: хехех

мнението му е от 20 май 2003
близо годинка...
Ама лошо няма...

Смях!!!

Куки братче
тва е
<--- ХАХА
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook