Пръскалки на гумите?!?

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 20.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: За връзка: 0887 45 45 89

Мнение от BadDog » 11 Ное 2008, 23:30

Аз пък си отивам на мивката на ЕКО-то на горнобански, фърлям едно сапунче едно плакнене и газ :mhihi: не мога да си укротя колата чак до следващия светофар преди омв-то :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Иначе тва е доста добра идея и мисля да я реализирам и аз. Пък после ще черпим изобретателя ;) Живи и здрави само да не се отрепем някъде.
Един съвет от мен:
не свързвайте механизма с този за чистачките :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Мнение от oxam » 12 Ное 2008, 8:45

bubsa написа:тя и моита ама с пръскалките нема ли да е по добре?мисла че ще откача :mhihi:

по-добре питай в дрифтинг форума, там доста хора са с такива. последното което видях беше на един агент нисана - казанче за водата на чистачките от пежо 205 заедно с помпата и маркучите, всичкото сложено в багажника + ключе на таблото за да ги включва, той каза че се прави за 30 мин
Изображение Изображение Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: sofiq

Мнение от bubsa » 12 Ное 2008, 9:07

:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 410
Регистриран на: 24.10.2008
Пол: Мъж
Кара: Е34-столичанка в повече

Мнение от Манчев73 » 12 Ное 2008, 17:35

bubsa написа:Въпроса не опира само до щадене на гумите,мисля че ще се пързаля по-добре(по-ефектно)дори и на 3-та :mhihi:
абе готино е и няма да се натоварва толкова саединитела,а за гумите наистина ще издържат повечко :mhihi:
Та на въпроса,как се монтира това чудо?

:mhihi: :mhihi: :mhihi: чеки ви отвора бе пичове:сваляте гумите от джантите и глеаи дрифт. :mhihi: :mhihi: :mhihi: ква трева продават в БГ :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 410
Регистриран на: 24.10.2008
Пол: Мъж
Кара: Е34-столичанка в повече

Мнение от Манчев73 » 12 Ное 2008, 17:36

:mhihi: :mhihi: :mhihi: и с вазелинче мое пробвате

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 410
Регистриран на: 24.10.2008
Пол: Мъж
Кара: Е34-столичанка в повече

Re: Пръскалки на гумите?!?

Мнение от Манчев73 » 12 Ное 2008, 17:39

stefan81 написа:
bubsa написа:Здравейте колеги.
Въпроса ми е дали някои си е слагал такива пръскалки които пръскат на задните гуми и дали има ефект да се пързаля по-добре?
Как се монтират и т.н.


лелеее накъде отива тоя форум да си слагаме пръскалки да се пързаля по добре бмв-то че то ако така неможе невиждам с тея пръскалки как ще стане.Ебаси тунинга :dummy:

сметаи брат тва ако е на жълтите павета след поледица през февруари :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: sofiq

Мнение от bubsa » 12 Ное 2008, 17:55

Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 6.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 90 BMW E34

Мнение от stefan81 » 12 Ное 2008, 19:57

[quote="bubsa"]Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.[/quote

Да няма да пишат докато се пускат такива теми и то не каде да е а в тунинг секцията.Извиняваи колега че те упреквам но като гледам от потписати караш ЙЕССССКА така ли е? :?: Е ако е така значи тая колица е супер издухала че да искаш да и слагаш праскалки на гумите.И сега искам да кажа на всички които ще се нахвърлят върху мене да ми казват колко съм заблуден че това помагало си го задръжте за себеси.Аз лично ако видя такова БМВ по улиците дето си има пръскалки ще ме е срам да кажа че карам БМВ,като искаш да се пързаляш слагаш по голям мотор и не се занимаваш с глупости.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 1.12.2007

Мнение от Onqka » 12 Ное 2008, 20:31

stefan81 написа:
bubsa написа:Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.[/quote

Да няма да пишат докато се пускат такива теми и то не каде да е а в тунинг секцията.Извиняваи колега че те упреквам но като гледам от потписати караш ЙЕССССКА така ли е? :?: Е ако е така значи тая колица е супер издухала че да искаш да и слагаш праскалки на гумите.И сега искам да кажа на всички които ще се нахвърлят върху мене да ми казват колко съм заблуден че това помагало си го задръжте за себеси.Аз лично ако видя такова БМВ по улиците дето си има пръскалки ще ме е срам да кажа че карам БМВ,като искаш да се пързаляш слагаш по голям мотор и не се занимаваш с глупости.


:help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 12 Ное 2008, 20:52

Човека ти каза горе как става най-добре, мани ги тия по-горе нека си разказват играта на гуми и всичко останало по силовото предаване с големите мотори :mhihi:

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 12 Ное 2008, 21:02

stefan81 написа:
bubsa написа:Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.


Да няма да пишат докато се пускат такива теми и то не каде да е а в тунинг секцията.Извиняваи колега че те упреквам но като гледам от потписати караш ЙЕССССКА така ли е? :?: Е ако е така значи тая колица е супер издухала че да искаш да и слагаш праскалки на гумите.И сега искам да кажа на всички които ще се нахвърлят върху мене да ми казват колко съм заблуден че това помагало си го задръжте за себеси.Аз лично ако видя такова БМВ по улиците дето си има пръскалки ще ме е срам да кажа че карам БМВ,като искаш да се пързаляш слагаш по голям мотор и не се занимаваш с глупости.

че то ис-а е една сила неземна не е истина просто
а пък хората с праскалките ако мислиш, че им пука дали те е срам или не....

иначе преди време едно приятелче си сложи и той пръскалки е30 м40 на газ без шпер е като шракне тия праскалки и много добре си тръгваше и все пак пръскалките ти удължават живота на гумите, което е също много важно
Tux0 Ca !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Мнение от Sharo » 12 Ное 2008, 21:22

aй са и в следващата тема за хидравлична ръчна като се почне, че на бмв-то ръчна му не трябва ... . :confused:


хората с големи мотори пак слагат пръскалки за да свалят температурата на гумите и съответно да издържат по-дълго ... пууу, че традиционалисти
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 13 Ное 2008, 13:25

аз слагах но нещо не бяхме монтирали системата като хората и нещо не ми хареса как става с тая вода и махнах системата...

иначе нищо сложно.... купуваш 2 пръскалки... монтираш ги на подкалниците и извеждаш маркучета до багажника например... от там връзваш една помпичка за вода... към някво резервоарче от което да помпи вода... взимаш ток от стопа... и прекарваш едно копче някъде на таблото да си го пускаш и спираш...

абе нищо сложно щом аз и още един приятел го направихме за 20 минути :mhihi:

П.С. а относно дали е тъпо и т.н. не всеки може да си позволи всяка седмица да сменя гуми... с пръскалките едни гуми могат да издържат до 10 пъти повече отколото без тях ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 13 Ное 2008, 13:40

stefan81 написа:
bubsa написа:Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.


Да няма да пишат докато се пускат такива теми и то не каде да е а в тунинг секцията.Извиняваи колега че те упреквам но като гледам от потписати караш ЙЕССССКА така ли е? :?: Е ако е така значи тая колица е супер издухала че да искаш да и слагаш праскалки на гумите.И сега искам да кажа на всички които ще се нахвърлят върху мене да ми казват колко съм заблуден че това помагало си го задръжте за себеси.Аз лично ако видя такова БМВ по улиците дето си има пръскалки ще ме е срам да кажа че карам БМВ,като искаш да се пързаляш слагаш по голям мотор и не се занимаваш с глупости.


абсолютно си прав, много по-лесно и евтино е да смениш мАторя, отколкото да монтираш пръскалки :winky: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 13 Ное 2008, 13:55

само не разбрах за е30 има ли подкалници отзад,щото никога не съм виждал :gives:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook