Каква е тази щанга...

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

имам

Мнение от Любо Мегов » 29 Апр 2004, 9:12

имам и от двата вида, има снимки на www.megoff.hit.bg

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София

Мнение от Paskal » 29 Апр 2004, 9:28

колко ти струваха тези щанги?
Остави всички зад теб !

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Мнение от Alex 320i Cabrio » 29 Апр 2004, 13:10

Тука малко нещо има неразбиране на нещата, дори и от alx... :oops: Strut braces (UK English) помагат само за да се усили купето и да не се разкрачат ботушите на амортисьорите при много твърдо окачване. При Е30 няма никаква разлика в поведението на колата в завой!!! Пробвал съм и е така!!!

Ако искате да направите колата си по-устойчива в завой и както alx kаза "да захапва" по-бързо, то тогава трябва да смените anti-roll bar, който се намира отдолу на окачването ви с такъв с по-голям диаметър. При Е30 се слага такъв от Е30 Cabrio или Е30 М3. Слагането на заден anti-roll bar на колите също променя поведението им на пътя - обикновено от understeer, към oversteer.

За Golf II и Pascal- за да спреш да вдигаш задна гума - anti-roll bar отзад и по-дебел преден... Аз имам такива и на двата Golf-a и са като на релси...
Power is Nothing Without Insanity

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 08 Май 2004, 23:08

любо батка как мога дасе здобиа и аз стези станги ма неза окраса ада бърсат работа ??????????????? иколко сте струва за е 34
ИзображениеИзображение
Изображение

Предишна

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook