Пръскалки на гумите?!?

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 14.03.2008
Местоположение: Sofia
Кара: 328i Е46 '99

Мнение от arabian » 13 Ное 2008, 14:24

stefan81 написа:
bubsa написа:Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.[/quote

Да няма да пишат докато се пускат такива теми и то не каде да е а в тунинг секцията.Извиняваи колега че те упреквам но като гледам от потписати караш ЙЕССССКА така ли е? :?: Е ако е така значи тая колица е супер издухала че да искаш да и слагаш праскалки на гумите.И сега искам да кажа на всички които ще се нахвърлят върху мене да ми казват колко съм заблуден че това помагало си го задръжте за себеси.Аз лично ако видя такова БМВ по улиците дето си има пръскалки ще ме е срам да кажа че карам БМВ,като искаш да се пързаляш слагаш по голям мотор и не се занимаваш с глупости.


Ами да, колега, наистина си по-скоро за Опел форума. Аз оттам идвам щото са само такива като дедовците дето цял живот лъскат жигулата в гаража за да е в "оригинален вид" и като я изкарат 40 години след като е произведена не ги е срам. Теб ако те е срам от красиво БМВ, което влиза странично в завоя значи си от тези които почват да псуват по него, демек бабите, дядовците и п.....те. Не се срамувам от това, че кръвта ми кипи дори когато ми пишат акт на Бояна, че съм се въртял на околовръстното. Не ме е срам, когато стане фал с дрифта и си изкривя някой носач, не ме е срам, че багажника ми е с 600W RMS и съм си надупчил кората за да ми масажира тъпанчетата по-добре. Не ме е срам, че сменям гуми на 5000 хил. км. Нов съм тук във тоя форум, но с колите съм израстнал и мисля, че ако някой се изкаже в раздел Tuning като теб или трябва да се срамува или да провери дали в кръвта му има тестостерон и адреналин...
Усмихвайте се широко пред камерите на КАТ!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 6.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 90 BMW E34

Мнение от stefan81 » 13 Ное 2008, 16:27

arabian написа:
stefan81 написа:
bubsa написа:Лелеее,започвам много да се отчаивам от тоя форум :comp:
и вече разбирам защо много от БМВ маняците неискат да пишат тук.[/quote

Да няма да пишат докато се пускат такива теми и то не каде да е а в тунинг секцията.Извиняваи колега че те упреквам но като гледам от потписати караш ЙЕССССКА така ли е? :?: Е ако е така значи тая колица е супер издухала че да искаш да и слагаш праскалки на гумите.И сега искам да кажа на всички които ще се нахвърлят върху мене да ми казват колко съм заблуден че това помагало си го задръжте за себеси.Аз лично ако видя такова БМВ по улиците дето си има пръскалки ще ме е срам да кажа че карам БМВ,като искаш да се пързаляш слагаш по голям мотор и не се занимаваш с глупости.


Ами да, колега, наистина си по-скоро за Опел форума. Аз оттам идвам щото са само такива като дедовците дето цял живот лъскат жигулата в гаража за да е в "оригинален вид" и като я изкарат 40 години след като е произведена не ги е срам. Теб ако те е срам от красиво БМВ, което влиза странично в завоя значи си от тези които почват да псуват по него, демек бабите, дядовците и п.....те. Не се срамувам от това, че кръвта ми кипи дори когато ми пишат акт на Бояна, че съм се въртял на околовръстното. Не ме е срам, когато стане фал с дрифта и си изкривя някой носач, не ме е срам, че багажника ми е с 600W RMS и съм си надупчил кората за да ми масажира тъпанчетата по-добре. Не ме е срам, че сменям гуми на 5000 хил. км. Нов съм тук във тоя форум, но с колите съм израстнал и мисля, че ако някой се изкаже в раздел Tuning като теб или трябва да се срамува или да провери дали в кръвта му има тестостерон и адреналин...


За тестостеронът може да доидеш и да се пробаш лично :twisted:
И ако неможеш да четеш не е лошо да се научиш защото никаде несъм писал че ме е срам от красиви БМВ-та а от такива тип ГОЛФ каквото навярно и ти караш ми сложиму пръскалки с нафта,грес или други тем подобни неща щом те влече може и да започне да се върти тогава но за мен си е цигания.Друго е да видиш как едно БМВ без пръскалки разбирасе си пали гуметата и да осетиш истинския рев на мотора а не някои сешуар(и аз съм в тази категория) да се форсира като обезомял само за да скръцне с гумите за това говоря а наи малко пък искам и да споря с бивш ОПЕЛДЖИЯ :evil: Абе защо ли изобщо се занимавам с тебе като ти гледам потписа ми става ясно колко ум имаш в главата :maad:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 14.03.2008
Местоположение: Sofia
Кара: 328i Е46 '99

Мнение от arabian » 13 Ное 2008, 16:40

Тестостерон си имам на ампули под леглото...
Очевидно нищо не си разбрал от това, което исках да ти кажа... и между другото не съм "бивш опелджия", а съм имал лични поне 10 вида коли и съм карал кола още преди да те пуснат да пресичаш улицата самичък...

И си оправи правописа: поТпис, сешУар разбирасе
Усмихвайте се широко пред камерите на КАТ!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 6.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 90 BMW E34

Мнение от stefan81 » 13 Ное 2008, 16:43

arabian написа:Тестостерон си имам на ампули под леглото...
Очевидно нищо не си разбрал от това, което исках да ти кажа... и между другото не съм "бивш опелджия", а съм имал лични поне 10 вида коли и съм карал кола още преди да те пуснат да пресичаш улицата самичък...


Радваш ме пич :clap: :clap: :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: sofiq

Мнение от bubsa » 13 Ное 2008, 17:59

стефчо 1-во ако кажеш че ми е грозна колата си направо откачил,2-ро сигурно си от ония състезатели пред компа само и 3-то защо изобщо си даваш мнението като хал хабер си нямаш?!?!?
А ако те интересува йеската верно че не е кои знае какво но е около 12 класи над твоя кофчег :evil:
ааа и как ще разбереш че имам пръскалки ако предварително не занаеш???

Babuna master
Аватар
Мнения: 1606
Регистриран на: 24.06.2003
Местоположение: Дупниzа

Мнение от mitak_o » 13 Ное 2008, 19:51

stefan81 написа:....

приятел , на алекс е30ката е с м52б28 и има пръскалки , алекс се представя като доста добър дрифтър , доста парички налива в колата си и не бих казал че има нещо общо с така наречените голфаджии. На пръскалки около 3 пъти повече изкарват гумите а по последните дрифталянски скъса по 6-8 гуми ??
и да ти кажа и на него му се кара като дунев на всяко състезание с нова малоя , ама нема , и у складо нема
към автора на темата :
www.drifting-bg.com
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 3.01.2005
Местоположение: София

Мнение от Oyama » 13 Ное 2008, 20:42

Кат нема повер слагайте пръскалки за нитро у маторя ... не светещи пръскалки с веро и вазелин по гумите. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Най срамното в цялата работа е че отворихте темата в раздел тунинг - кво ше си помисли някой външен човек като влезе и види аджеба как се тунинговат БМВ-тата в БГ? :shock:
Последна промяна Oyama на 13 Ное 2008, 21:34, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 13 Ное 2008, 20:56

И после как няма да има БМВ фанатизъм и как няма да псуваме всички шофьори на малки японски ракети :1:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 14.03.2008
Местоположение: Sofia
Кара: 328i Е46 '99

Мнение от arabian » 13 Ное 2008, 21:01

стан написа:И после как няма да има БМВ фанатизъм и как няма да псуваме всички шофьори на малки японски ракети :1:
:mhihi:
Усмихвайте се широко пред камерите на КАТ!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: sofiq

Мнение от bubsa » 13 Ное 2008, 21:01

Абе на какъв език да обясня че не ми трябват поради липса на повер!!!просто ми е интересно и мисля че ще е изродщина :kuku:
които си го може и с 1.1 кола си дрифти(факт)
няма ли фантазия няма и развитие.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 22.07.2008
Местоположение: Sofia
Детайли за колата: E30 323

Мнение от bavareca323 » 13 Ное 2008, 21:13

да си монтира пича пръскачки със грес :mhihi: и такламит на ръчната,може и снегохвъргачка даже ....успех в дрифта

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 13 Ное 2008, 21:33

KIM написа:само не разбрах за е30 има ли подкалници отзад,щото никога не съм виждал :gives:
Дупчиш ламарината ;)

П.П Не разбирам защо само спамите в темата на човека който си пита просто,и получи отговор компетентен и изчерпателен от хора който са слагали и използват тези пръскалки,и явно има фаида от тях,не всеки може да си позволи да излиза на пистата със чисто нови гуми и за 4 обиколки да ги пръсва,сещате ли се,ама вие сте дрифтили само на НФС-то няма как да ги знаете тия неща :evil: :evil: Заради такива като вас хората който разбират не пишат във форума.

П.П към автора на темата колега влез в Дрифтинга там се преместиха,хората който разбират
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Плевен
Кара: м42б20 турбо
Детайли за колата: hx35/40 twin scroll

Мнение от S-stail » 13 Ное 2008, 23:47

Oyama написа:Кат нема повер слагайте пръскалки за нитро у маторя ... не светещи пръскалки с веро и вазелин по гумите. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Най срамното в цялата работа е че отворихте темата в раздел тунинг - кво ше си помисли някой външен човек като влезе и види аджеба как се тунинговат БМВ-тата в БГ? :shock:

Аз от тея дет знам да са сложили един няма дет да не му достига сила,а и едвали има некъв ефект от тая пикаеща струйка да пързаля повече.

Както казаха колегите по горе тва се прави горе доло да пази гумата да не прегравя и от там да не ги хваърляш след няколко обиколки.

И понеже не всеки може да си позволи да дойде с 10 чифта нови
гуми на пистата,като Тошко Дунев например,а идвас 3 дет са хварлени в някоя гумарна нямаш друг изход ако ти се кара повече ;)
Изображение

Uploaded with ImageShack.us
Loosing Traction is part of the fun!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 267
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: Търговище

Мнение от archie » 14 Ное 2008, 0:35

Oyama написа:Кат нема повер слагайте пръскалки за нитро у маторя ... не светещи пръскалки с веро и вазелин по гумите. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Най срамното в цялата работа е че отворихте темата в раздел тунинг - кво ше си помисли някой външен човек като влезе и види аджеба как се тунинговат БМВ-тата в БГ? :shock:


Ми то и вие така правите нема се прайш ,ако си забелязал снимката на първата страница в темата която е дадена за пример е точно nissan 200сх с14 :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 14 Ное 2008, 1:15

А най-хубавото знаете ли кое е при цялата манипулация - че предната ос си запазва сцеплението и контрола си остава перфектен, освен това ако се наложи спиране става перфектно понеже предната ос е по-важна все пак върху нея пада тежестта а тя си е суха и проблеми няма като примерно на лед или мъгла :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook