e90 автоматик или ръчна скоростна кутия?

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: e90 автоматик или ръчна скоростна кутия?

Мнение от flame » 17 Яну 2010, 15:17

neonman написа:ако бях казал примерно : " дебилите с автоматици '' - ти нямаше ли да се обидиш- кажи честно !!!!

Казвам ти честно – нямаше да се обидя! Щях да ти кажа, че съм карал и ръчка и автомат и щях да ти обясня защо според мен каращите автоматик не са дебили. По същия начин щях да реагирам и ако някой ми кажеше, че всички педали карат БМВ-та. По същия начин реагират мои приятели, каращи Голфове, с които сме седнали на една маса и коментираме „пернишките голфаджии” – защото Голф, голфон и т.н. може да са нарицателно за селяния в България, но това не значи, че всички (в случая – моите приятели) са такива! Толкова ли е трудно да се направи разликата между общо понятие и лична обида?!

Аз лично никога не съм твърдял, че съм безгрешен – може точно аз да не съм прав във случая.
Затова ще се радвам ако и други колеги вземат конкретно отношение по въпроса.
За да не заприличаме на едни други БГ автомобилни форуми.
И за да не въведем правилото на двойния аршин.

И най-сетне дано да греша, но поне засега оставам с горчивото впечатление, че си затваряме очите пред очевидни непристойни прояви на един колега (на който не видях някой да направи каквато и да е забележка), за да изгоним от форума другия колега.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10462
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: e90 автоматик или ръчна скоростна кутия?

Мнение от Leon » 18 Яну 2010, 10:50

Приключихме с изясняването кое е обида по принцип и кое в частност. АКо има някой да казва нещо по темата, да пише. Още едно излишно мнение и заключваме.
Never mistake motion for action...

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook