Съвети и въпроси относно избор на Е6х

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Exclusive89 » 26 Яну 2023, 21:43

Честито на новият собственик и дано да продължава да я поддържа като теб :)
Честито и на теб за новата придобивка и много безаварийни :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 10.09.2021
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Apokalipsisa » 31 Яну 2023, 16:19

Привет, търсенето продължава... Какво ще кажете за този екземпляр - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=r6ypyw

Изглежда доста свеж и тези дни мисля да ида да го погледна. Направи ми впечатление че е с M-волан, пък автомобила не е с M-пакет?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1636
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Z3Ro* » 31 Яну 2023, 21:17

Apokalipsisa написа:Привет, търсенето продължава... Какво ще кажете за този екземпляр - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=r6ypyw

Изглежда доста свеж и тези дни мисля да ида да го погледна. Направи ми впечатление че е с M-волан, пък автомобила не е с M-пакет?

Волан без пакет има като опция, обратното не... Моята също е поръчана само с М волан. Конкретната изглежда добре на снимките - аз бих я погледнал, ако търсех.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 31 Яну 2023, 23:39

Apokalipsisa написа:Привет, търсенето продължава... Какво ще кажете за този екземпляр - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=r6ypyw

Изглежда доста свеж и тези дни мисля да ида да го погледна. Направи ми впечатление че е с M-волан, пък автомобила не е с M-пакет?


Изглежда наистина свеж, а относно "реалните" километри, най-вероятно последните 10 години е държана в гараж и е пазена за специален рядко срещан авто джамбаз от България да дойде да я вземе за 5 000 евро... :D
Отивай на оглед, пробега не е толкова важен, ако е поддържан редовно и качествено!

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 10.09.2021
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Apokalipsisa » 01 Фев 2023, 11:33

Ами гледах я... Цялата е боядисвана и то доста некачествено, особено задния капак е пръскан с обикновен спрей. Свети 4x4 и някакви други грешки. Като седнахме отзад клекна леко и въобще не пожела да напомпи компресора. Ел. багажника не му работи затварянето. Двигателят е измит и си личи как започва да омазнява на места, а демпферната шайба подскача здраво. Липсва лайсна на лява задна врата и дръжката за отваряне стърчи, явно е леко нескопосано сглобена. Доста изморена изглежда, ама за тези пари толкова...

Търсенето продължава...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 19.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d '09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Malik » 01 Фев 2023, 13:41

Щом на тоя кенеф му искат 14к, аз на мойта 20 ли да и искам?!

Пазара явно много се е извратил..

Да не му се налага на човек да си търси кола сега..

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Kroki » 01 Фев 2023, 14:07

Аз не бих се разделил с моето за под 22.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от slatanic » 01 Фев 2023, 19:57

Винаги съм казвал,че не е важно на колко се продава една кола/мотор,а на колко се купува.
Ама ние може и милион да и искаме де. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 809
Регистриран на: 21.01.2008
Кара: E61 525d'09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от hummer » 02 Фев 2023, 7:57

Всеки път в тия теми..
Някок пуска обява за мнение ..двама -трима казват много е свежа по снимки. :mhihi: ,човека отива да я види и е супер разочарован :mhihi:
Добре ,че поне човека дава feedback за мизерните барутници...и тия двма -трима чакат следващия пуснал обява да избухнат с много е "свежа по снимки" :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 173
Регистриран на: 26.04.2021
Пол: Мъж
Кара: E60 530d, ML 320, Subaru Forester
Мечтае да кара: собствения си автомобил.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от JoroZan » 02 Фев 2023, 8:23

hummer написа:Всеки път в тия теми..
Някок пуска обява за мнение ..двама -трима казват много е свежа по снимки. :mhihi: ,човека отива да я види и е супер разочарован :mhihi:
Добре ,че поне човека дава feedback за мизерните барутници...и тия двма -трима чакат следващия пуснал обява да избухнат с много е "свежа по снимки" :mhihi:


Поредния полезен и изключително остроумен коментар...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ivanski_2 » 02 Фев 2023, 8:38

slatanic написа:Винаги съм казвал,че не е важно на колко се продава една кола/мотор,а на колко се купува.
Ама ние може и милион да и искаме де. :mhihi:
Абсолютно , преди година и половина някъде когато продавах е61 цата имах папка с фактури за ремонти всички меко казано добре направени с ОЕМ части , и всичко скъпо беше сменено вериги ,дюзи ,турбини , динамик драйва ,и имаше не малко екстри, керамика и бях сложиш абе не беше зле количката даже преди да я пусна 2 месеца търсих на кой приятел познат да я дам, пуснах я на някаква мега разумна цена, на половина почти от сумите на колегите горе.
Стоя 3 месеца , на 3 тия дойде един да я види и я взе … та така е , всеки е свободен да иска колкото си иска пари за колата си, въпроса е да има кой да ги даде.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 809
Регистриран на: 21.01.2008
Кара: E61 525d'09

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от hummer » 02 Фев 2023, 9:55

JoroZan написа:
hummer написа:Всеки път в тия теми..
Някок пуска обява за мнение ..двама -трима казват много е свежа по снимки. :mhihi: ,човека отива да я види и е супер разочарован :mhihi:
Добре ,че поне човека дава feedback за мизерните барутници...и тия двма -трима чакат следващия пуснал обява да избухнат с много е "свежа по снимки" :mhihi:


Поредния полезен и изключително остроумен коментар...


:mhihi: :clap:
Последна промяна hummer на 02 Фев 2023, 10:02, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ka4i » 02 Фев 2023, 10:01

Пооглеждам се за нещо "по-ново". Карам Е46 2.0Д 150кс от доста години и ми е ОК и по джоба и всичко, но се оглеждам плахо за нещо друго. Какво мислите за тази обява , като се абстрахирате от това, че е "ръчка", което ми е ОК и че е от Враца:
1. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=r79oy5
и
2.https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=r6ypyw
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от ivanski_2 » 02 Фев 2023, 10:07

Знаеш предполагам за разходите и проблеми при хд , както и дюзите на 231- то коня мотора ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е6х

Мнение от Kroki » 02 Фев 2023, 10:09

Тази втората буквално на същата страница човек е ходил да я гледа и е писал за нея.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook