540i VS. 535d - Избор между двете? Лични впечатления?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: 540i VS. 535d - Избор между двете? Лични впечатления?

Мнение от da6ip » 11 Апр 2010, 21:49

според мен тези лайстни са най-добре пасващите на бежовия интериор, даже и официалните снимки на фейслифт модела бяха с такива лайстни. НО - въпрос на вкус в крайна сметка...

късмет с колата, дано всичко е наред и да имаме нов щастлив член във форума!
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Re: 540i VS. 535d - Избор между двете? Лични впечатления?

Мнение от asasin18 » 11 Апр 2010, 22:34

M3 E92 написа:А колкото до лайсните - 100% ги сменям, имам план дори и да пребоядисам колата в черно, абе въобще... Ще си я стегна така, както аз си знам :ok: Дай Боже всичко да е наред :) Продавачът е много отзивчив и дружелюбен :mrgreen:


много се радвам че сме на едн мнение, за мен лично тия махагонови лайнарии само супер пенсионерски и може би в роллс биха седяли добре, но е тая кола ;)

а иначе за цвета - ти си знаеш, но е супер много разправия да се смени цвета на цялата кола, по-добре (и много по лесно) ше стане ако я направиш 2 цвята сивото с черно ше стане трепач, но пък си е въпрос на вкус

примерно ако я направиш - издутата част на предния капак черна, тавана и багажника черни с черни бъбреци, голями жанти пак черни (може и със сребрист борд) и колата ще стане извънземна.
мойта е черна и ми е скучна вече

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 21.10.2009
Пол: Мъж

Re: 540i VS. 535d - Избор между двете? Лични впечатления?

Мнение от SoulFly881 » 09 Май 2010, 13:20

Колега щом разходa на гориво не е от голямо значение,а и като разполагаш с достатъчно пари, що не си купиш M5 ?
:ok:
///M

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: 540i VS. 535d - Избор между двете? Лични впечатления?

Мнение от raduslaf » 10 Май 2010, 20:45

http://www.youtube.com/watch?v=QN4-KA0VGzs
Единствената причина, поради която някой може да избере дизела измежду тия два двигателя, е финансовата.А като се има предвид, че осмакът е по-евтин, се получава така, че спестените пари могат да стигнат за сипване на бензин за доста дълъг период от време, през който удоволствието да караш осем цилиндрово BMW, ще е неописуемо!Още повече, че колегата заяви, че за него разходът няма значение, което в комбинация с казаното дотук, би трябвало да направи решението доста леко :)

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook