бмв Е60

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 27.09.2009
Местоположение: тамъ въ младостъ
Пол: Мъж
Кара: е60 печка, самъ сменя скоростъ
Мечтае да кара: танк
Детайли за колата: мноо бяга и все ми говори нещо!??!

Re: бмв Е60

Мнение от Voinika » 16 Апр 2010, 22:08

Bobi1bmw написа:
alx написа:... и защо този мъртвец искаш да го правиш да изглежда по-бърз вместо тези пари да ги дадеш за един хубав чип и да го направиш по-бърз?

мисли го така- какво предпочиташ- мадама с голям сутиен или големи ... очи? :)
имаш право xerial ...то е малко ,като да си купиш Х6 и да му сложиш газова уредба :) :lol: ..аз мисля да го понаправя ..щте го разшира ,джанти,гуми....пък и жените пак си се ка4ват ни6то 4е е има-няма 2000 куб. :confused: :)



Колеги, стига сте се заядали с 4овека, евала 4е има мерак да си направи готино колицата (макар и оптик)!!
а и колегата донякаде е прав 4е когато впе4атлява мадамите то те едва ли знаят кво е тва 2,3,4 литра...М.. :kuku:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: Egham/Sofia/Pazardzhik
Пол: Мъж
Кара: Маратонки, Citroen Xsara, E60, E39

Re: бмв Е60

Мнение от s » 17 Апр 2010, 0:25

:OT:
само не разбирам защо винаги когато стане въпрос за готини БМВ-та става въпрос за сваляне на жени..вие затова ли карате БМВ, защото жените им се кефят :bang: важното е на колегата да му харесва колата, която кара. точно в това според мен се изразява привързаността към една марка.
и аз не подкрепям идеята купуване на нова кола с малък двигател, предпочитам стара кола, но с мощен двигател, но въпреки всичко всеки си има приоритети, за един това е външния вид, за други това е мощността на двигателя, за трети екстри и т.н.

съжалявам за офтопика, но просто ми прави впечатление вече за пореден път това изказване

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: бмв Е60

Мнение от X5 E70 » 18 Апр 2010, 13:01

2.0д 177 коня си върви перфектно, от СИКСТ вземам само БМВ-та кат съм по Германия, с 200 си върви перфектно по магистралата и то при 9/100 разход.
Евала на колегата че се е впрегнал да оправи изгъзиците на бенгъл (тоя кога и да го застреляш се ше е късно) щото между Е60 и Е83 се чудя кое е по-грозно (лично мнение).
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Re: бмв Е60

Мнение от ICE » 19 Май 2010, 23:16

Темата е приключила отдавна, колегата е намерил каквото си търсеше. Смятам, че няма какво повече да се обсъжда и/или коментира!

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook