Проблем с ключ на Е60

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 14.02.2010
Местоположение: в колата
Пол: Мъж
Кара: М550Д

Проблем с ключ на Е60

Мнение от torre » 13 Май 2010, 13:24

Здравейте колеги,
от скоро имам Е60 и днес ми сервира първата изненада... спрях колата и я заключих след 5мин не можах да я отключа :mhihi: Значи ключа по принцип хващаше много от близко някаде от около 2-3м. и си мисла че нещо батерията му е слаба ли кфо ... донесоха ми др резервен ключ който е нов и неаше проблем.Обадих се да питам в Мкар и ми казаха че точно моят ключ за тази кола бил без батерия и варианта бил да се смени направо с нов за 370лв. 8) някой ако има представа за какво точно става въпрос и какво е решението на проблема да казва...не че не мога да си карам с др новия ключ ама оставам без резерва ... Аа и имам в жабката едно такова като ключ нещо като заготовка - то за какво е ?
Мерсии предварително :bowdown:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1223
Регистриран на: 9.02.2009
Пол: Мъж
Кара: Е71 30д
Мечтае да кара: Ф06
Детайли за колата: AW/Bl/8sp/M steering wh/paddles/

Re: Проблем с ключ на Е60

Мнение от stankata777 » 14 Май 2010, 6:12

Колега,ключът в жабката е сервизният ключ-с него можеш например да си отвориш вратите при отказ на централното,а по основният ти въпрос има цяла обширна и изчерпателна тема в раздела на Е90,предполагам за това никой от колегите не ти е отговорил досега....
gone,but not forgotten:
E36 grey
E90 monaco blue

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 22.09.2006
Местоположение: burgas

Re: Проблем с ключ на Е60

Мнение от leo742000 » 15 Май 2010, 16:41

Приятелю скривай колата защото те следят с цел кражба.Опитват се да ти сканират алармата.Това ни се случи преди няколко месеца.Ако имаш възможност я покрий за известно време.При нас първо откраднаха страничните огледала, после се появи и момента с ключа и след това я откраднаха.Говорим за Е60 от Бургас беше с рег.номер А0021КК.

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook