Проблем с паднал акумулатор и лампи

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 20.02.2007
Местоположение: Търново и София
Кара: M52
Мечтае да кара: E90

Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от Mishenata » 13 Юли 2010, 9:56

Колеги, някой имал ли е такъв проблем - бях оставил колата в гаража, че ходих по чужбина и като се върнах акумулатора паднал .. ок зех ток обаче след това зе постоянно да ми дава грешка в еърбека и рестрейн системата. Това може ли да се ресетне .. и защо е станало така не ми е ясно.. Help? Е60 525д '04

Legendary
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 12.09.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F10 530d, F25 30iX

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от MadChicken » 13 Юли 2010, 21:27

Колега един път и на мен ми се случи да падне акумулатора и установих, че не трябва да ми се случва повече. Таз кола таблото светна като коледна елха после и натрупа не знам колко грешки. Отивай на диагностика и ги накарай да ти изчистят квото е записала и най-вероятно няма да имаш проблем.
Only dead fish follow the stream...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от @ndro » 14 Юли 2010, 11:50

и на мен ми се е случвало същото. паднал е малко и това е нормално да стане. или го зареди хубаво или взимай нов (зависи какво е положението със стария) и я закачай на компютъра да й изчистят грешките и да я проверят.

RN Performance Service
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 12.01.2009
Местоположение: СОФИЯ-БЪЛГАРИЯ
Пол: Мъж
Кара: САМО БМВ
Мечтае да кара: МИНИВАН BMW

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от РАШО-АУТО » 14 Юли 2010, 13:27

ако се сваля акумулатора внимавайте да не останат ключовете на тъблото,че ще осветите цялата кола

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 19.04.2007
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: x5 3.0d

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от zapalvane » 17 Юли 2010, 18:30

здравейте колеги.видях че на колегата му свети аербека постоянно,та да питам защото на мен от половин месец започна да ми прави този номер,ходих изчистиха ми грешката,и след седмица хоп и аиде пак на таблото,докога така ше си играем незнам.та мисълта ми е дали не и пада напрежението от време на време и затова да го прави.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от SKISA » 21 Юли 2010, 19:42

за еърбега провери и двата кабела под предните седалки,че там има куплунг и като се разбута на автомивки или друго и после дава ядове! лошото е ,че само смяна оправя нещата-60лв е единият кабел....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 19.04.2007
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: x5 3.0d

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от zapalvane » 22 Юли 2010, 11:11

колега вярна ти е диагностиката,куплонга се беше разместил,сега е ок :lalala: :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 30.01.2008
Кара: Е90 320D

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от Mys7Ic » 22 Юли 2010, 14:10

SKISA написа:за еърбега провери и двата кабела под предните седалки,че там има куплунг и като се разбута на автомивки или друго и после дава ядове! лошото е ,че само смяна оправя нещата-60лв е единият кабел....

И при Е90 ли има такъв куплунг? Понякога ми свети еърбега на пасажерската седалка след като стане някой.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 18.07.2006
Местоположение: Sofia-Младост TeaM
Кара: E39 528iA

Re: Проблем с паднал акумулатор и лампи

Мнение от IAV » 22 Юли 2010, 17:43

Mishenata написа:Колеги, някой имал ли е такъв проблем - бях оставил колата в гаража, че ходих по чужбина и като се върнах акумулатора паднал .. ок зех ток обаче след това зе постоянно да ми дава грешка в еърбека и рестрейн системата. Това може ли да се ресетне .. и защо е станало така не ми е ясно.. Help? Е60 525д '04

Колега гледам че и в софия се подвизаваш-ако не си разрешил проблема пиши едно лично -може да ти спестя накой лев за диагностики!
BMW Service Team

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook