Смяна на " Angel Eyes "

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 17.12.2010
Пол: Мъж

Смяна на " Angel Eyes "

Мнение от bakov7772 » 17 Дек 2010, 23:08

Здравейте !

Днес ми изгоря единия габарит (angel eye) и бих искал да ги сменя и двата с такива http://www.youtube.com/watch?v=dXYhGd6m ... re=related . Някой може ли да ми помогне и да ми каже от каде бих могъл да ги намеря ?

Благодаря предварително !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Re: Смяна на " Angel Eyes "

Мнение от g.petrow » 18 Дек 2010, 11:17

Колега, ейнджъл айс с ярък бял цвят можеш да намериш при колегата бабуна. Той предлагаше по спомени, има хора във форума, които са слагали от него и бяха доволни. Относно веждата - много трудно ще стане. Изисква отваряне на фара и замяна на оранжевите лед диоди с бели, но аз лично не бих се наел да го правя на моята кола .... Чел съм, че е трудно, лепилото на фара е много силно и можеш да счупиш целия фар при операцията. А отделно ако не се залепи добре, вътре ще започне да влиза влага и ще стане кофти. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 17.12.2010
Пол: Мъж

Re: Смяна на " Angel Eyes "

Мнение от bakov7772 » 18 Дек 2010, 18:22

Мерси колега ! А да те питам ти като ги сменява само ринговете ли смени или нови кружки ?

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 5.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E60 530D

Re: Смяна на " Angel Eyes "

Мнение от slavito » 18 Дек 2010, 20:21

Рингове не се сменят имаш крушки които можеш да смениш с тези - MTEC VER. 2.1 LED ANGEL EYES BULBS за бяла LED светлина 7000К
Така и двата ринга които сега са в жълто ще светнат в бяла ярка лед светлина.За да смениш крушката ти е нужно да се свали фара като трябва да се пипа внимателно защото пластмасите на задната страна на фара са крехки.
Крушките аз лично си ги поръчах от един сайт в UK но може и в eBay има ги с цени от 60 евро нагоре.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.03.2009

Re: Смяна на " Angel Eyes "

Мнение от pe4kata » 19 Дек 2010, 9:06

g.petrow написа:Колега, ейнджъл айс с ярък бял цвят можеш да намериш при колегата бабуна. Той предлагаше по спомени, има хора във форума, които са слагали от него и бяха доволни. Относно веждата - много трудно ще стане. Изисква отваряне на фара и замяна на оранжевите лед диоди с бели, но аз лично не бих се наел да го правя на моята кола .... Чел съм, че е трудно, лепилото на фара е много силно и можеш да счупиш целия фар при операцията. А отделно ако не се залепи добре, вътре ще започне да влиза влага и ще стане кофти. :yes:

фаровете се разглобяват с помоща на въженце за махане на автостъкла ,след това се лепи със силикон за автостъкла (студен или топъл - за предпочитане топъл)

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook