БМВ и сняг? Е61 535xi в ролята на снегорин...

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 15.02.2011
Пол: Мъж
Кара: F11 530xd / Ex. e61 535d

Re: БМВ и сняг? Е61 535xi в ролята на снегорин...

Мнение от _Maranello_ » 22 Фев 2011, 16:55

Споделете откровенно как се справиха автомобилите ви в днешния снежен ден? Не успях да пробвам своето комби, защото излязох с малката кола. Страшно ми е любопитно и поради факта, че все още не съм я тествал в такива условия. Не съм с xdrive.
Здраве, безаварийно и безпроблемно!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1409
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F90 M5C

Re: БМВ и сняг? Е61 535xi в ролята на снегорин...

Мнение от Cinder » 22 Фев 2011, 17:44

Какво му беше на деня? :dunno: Аз сняг не видях някъде да се е задържал освен по колите :roll: Иначе за сега съм доста доволен от колата, първа зима със задно. Предната ми кола беше с предно и се бях наслушал колко зле били колите със задно на сняг. Оказа се, че няма нищо вярно, дори е обратното.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 8.02.2011
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 330d
Мечтае да кара: BMW Alpina B7

Re: БМВ и сняг? Е61 535xi в ролята на снегорин...

Мнение от PavelPavlov » 22 Фев 2011, 18:26

Cinder написа:Какво му беше на деня? :dunno: Аз сняг не видях някъде да се е задържал освен по колите :roll: Иначе за сега съм доста доволен от колата, първа зима със задно. Предната ми кола беше с предно и се бях наслушал колко зле били колите със задно на сняг. Оказа се, че няма нищо вярно, дори е обратното.

+1
Никакви проблеми докато е вкл. ASC ... и маймуна щеше да се справи да ме закара тази сутрин на работа :)
при изкл. ASC положението се промени доста :) :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е71 3.5d

Re: БМВ и сняг? Е61 535xi в ролята на снегорин...

Мнение от carstyle » 24 Фев 2011, 16:28

Без да се засягате колеги,но не мисля че нашите автомобили са особено надеждни на сняг.Това ми е втората е60-ка,и не мога да кажа че няма проблеми в сняг.Разбира се не броим х-drive.Това разбира се не може да ме откаже от наи добрият автомобил,а именно БМВ.Пожелавам много безавариини километри на всички.

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook