За малко да остана без кола

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 15.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: A7

Re: За малко да остана без кола

Мнение от vgza » 19 Фев 2011, 3:16

emoo написа:колега и намен мия надраскаха в англия това може да го направи само балгарин поляк и романец ама каското го пое в лев инс бях гадно е знам ako знам кои е чесно :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:

Мерси за разбирането emoo

Жалко че на мен не са ми я надраскали само

На снимките не се вижда много, ама тея изроди :ranting: :ranting: :ranting: :banghead: :banghead: :banghead: :censored: :censored: :censored: не само са ми изкъртили дръжката, разбили патрона, ами и са ми прее*али и огънали самата врата около ключалката. Ся като спя ще сънувам как режа мангалски ръце :bang: :bang: :bang:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 17.02.2010
Пол: Мъж

Re: За малко да остана без кола

Мнение от Alexander Alexandrov » 19 Фев 2011, 11:15

vgza написа:
emoo написа:колега и намен мия надраскаха в англия това може да го направи само балгарин поляк и романец ама каското го пое в лев инс бях гадно е знам ako знам кои е чесно :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:

Мерси за разбирането emoo

Жалко че на мен не са ми я надраскали само

На снимките не се вижда много, ама тея изроди :ranting: :ranting: :ranting: :banghead: :banghead: :banghead: :censored: :censored: :censored: не само са ми изкъртили дръжката, разбили патрона, ами и са ми прее*али и огънали самата врата около ключалката. Ся като спя ще сънувам как режа мангалски ръце :bang: :bang: :bang:

Да не би да са търсили нещо вътре?
Като гледам какви усилия са хвърлили за да влязат в купето,представям си какво ще я направят,за да я запалят,което не е така лесно-това са аматьори 100%.
Маса народ напусна селското стопанство и влезе в родния ШОУБИЗНЕС

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 17.12.2009
Пол: Мъж
Кара: M57TUD25

Re: За малко да остана без кола

Мнение от @ndro » 19 Фев 2011, 11:32

vgza написа:
@ndro написа:абсолютни аматьори... осрали са само пейзажа...
съжалявам колега... реалността е такава... Е60 на улицата - НЕ!

В шибан подземен гараж я паркирам. Чесно дя ти кажа все си мисля че ако беше на улицата нямаше да стане тва.

това са го направили в подземен гараж във франция??? :shock:
какъв е тоя подземен гараж? не е ли охраняем? портиер някакъв, бариери, камери?
и какви са тия бездарни аматьори дето не са наясно грам как се отваря Е60? невероятно некадърно и малоумно изпълнение...
тая дръжка какво са я напъвали? това задно стъкло за какво са го счупили? за да отворят с дръжката отвътре сигурно... :mhihi:
тия изобщо не са били в час със системата за заключване на колата...
тук в българия съм виждал рязана шофьорска врата с флекс, за да могат да влязат вътре... :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: За малко да остана без кола

Мнение от da6ip » 19 Фев 2011, 12:26

ебаси малоумието :kuku: :kuku: :kuku:

тва сигурно са последните изпаднали чернилки, като гледам е южна франция това

сигурно дори са мислили че никой няма да ги лови след като е с българска регистрация колата.. и май не са далече от истината, след като полицията не е взела отпечатъци?? :kuku:

и този подземен гараж със достъп, но без охрана и камери?? просто недоумявам :dunno:
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 482
Регистриран на: 17.02.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: каквото набара....
Мечтае да кара: BMW e**

Re: За малко да остана без кола

Мнение от SLav_Bs » 19 Фев 2011, 12:37

Първо мойте искрени съболезнования към собственика на возилото.
Според мен това само някой българин може да го направи.Иначе много грозно изпълнение за отваряне.
Лудва само когато не си пие апчето навреме... :D :)
Изображение <=-Температура/час в Бургас
Изображение
Изображение

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 16.11.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 525dA '09
Мечтае да кара: ново БМВ

Re: За малко да остана без кола

Мнение от batvlady79 » 19 Фев 2011, 13:04

Колега, то ще ти излезе по-евтино ако някой оттук ти прати резервните части по куриер, а ти само си ги монтираш там.
Трябвало е да минеш през застрахователя да ти снимат колата при прехвърлянето - това е задължително, а и освен това се прави анекс че встъпваш в правата на предишния собственик. Това са основни неща, трябва да ги знаеш винаги.
Когато прочетох за вредата от алкохола, се отказах от четенето..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 15.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: A7

Re: За малко да остана без кола

Мнение от vgza » 19 Фев 2011, 13:19

batvlady79 написа:Колега, то ще ти излезе по-евтино ако някой оттук ти прати резервните части по куриер, а ти само си ги монтираш там.
Трябвало е да минеш през застрахователя да ти снимат колата при прехвърлянето - това е задължително, а и освен това се прави анекс че встъпваш в правата на предишния собственик. Това са основни неща, трябва да ги знаеш винаги.


Колега, аз ходих в офиса на Лев Инс Варна, направиха ми анекс, огледаха ми колата дали е маркирана, платих си като поп и тва е. Никой нищо не ми е казвал за повторно снимане, аз откъде да знам. Аз досега винаги съм бил с ФР номера. Отгоре на всичко оная овца в офиса 5 пъти я питах дали трябва да се прави нещо друго за прехвърлянето на полицата. Отговора беше НЕ

Някой от форума може ли да ме насочи откъде да си намеря части, че тука като го смятам базирайки се на realoem.com най-малко 2000 ойро ще заминат, направо ме боли сърцето

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е(90)335I
Детайли за колата: Е(90) 335I ->2007г,306к.с, автомат калашников

Re: За малко да остана без кола

Мнение от OxoBoxo » 19 Фев 2011, 17:32

Първо искай писмено становище от ЛевИнс, второ задължително подай сигнал в КФН и направи снимки +свидетели намери и т.н не се отказвай длъжни са да ти платят но с тази компания винаги има проблем, когато трябва да плащат, то затова вече никой не им приема възлагателните писма.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 15.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: A7

Re: За малко да остана без кола

Мнение от vgza » 19 Фев 2011, 17:52

OxoBoxo написа:Първо искай писмено становище от ЛевИнс, второ задължително подай сигнал в КФН и направи снимки +свидетели намери и т.н не се отказвай длъжни са да ти платят но с тази компания винаги има проблем, когато трябва да плащат, то затова вече никой не им приема възлагателните писма.


Мерси за съветите колега, но само ако може малко да ми поясниш - какво е това писмено становище и какво е възлагателно писмо?
Аз на КФН вече два пъти им писах, и двата пъти писмата ми останаха без отговор... ЛевИнс не веднъж не са ми плащали. Да ви кажа честно, ако мислех че ще спечеля щях да ги съдя тези лай*а, но тъй като не мисля че има смисал, не го правя. Халал да са им парите ми, господ си знае работата.

:idea: КОЛЕГИ, НЕ СЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ В ЛЕВ ИНС

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 11.04.2010
Местоположение: Planet Roterende
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 136hp И BMW 530XiA 258hp

Re: За малко да остана без кола

Мнение от Krasimir19 » 22 Фев 2011, 0:05

За съжаление навсякъде има такива изроди :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: , аз съм в Норвегия и в началото бях дошъл тук с едно друго Е46 бяха надраскали боята до основи, и ми взеха антената :censored: :ranting: . Сега съм с друга кола с норвежки си номера, веднъж и на мен ми разбиха малкото стъкло, вчера осъмнах и без мерник ее нема такива изроди, около колата всичко беше в бутилки счупени даже и видях по отпечатъци на шишетата как си са редяли бутилките по колата и си са пили. Ама тези дето ми направиха тези простотии съм ги проклел до на ....... :censored: :censored: :ranting: :ranting: . Между другото сега колата която карам в Норвегия е Мерцедес

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 16.11.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 525dA '09
Мечтае да кара: ново БМВ

Re: За малко да остана без кола

Мнение от batvlady79 » 22 Фев 2011, 0:42

vgza написа:
OxoBoxo написа:Първо искай писмено становище от ЛевИнс, второ задължително подай сигнал в КФН и направи снимки +свидетели намери и т.н не се отказвай длъжни са да ти платят но с тази компания винаги има проблем, когато трябва да плащат, то затова вече никой не им приема възлагателните писма.


Мерси за съветите колега, но само ако може малко да ми поясниш - какво е това писмено становище и какво е възлагателно писмо?
Аз на КФН вече два пъти им писах, и двата пъти писмата ми останаха без отговор... ЛевИнс не веднъж не са ми плащали. Да ви кажа честно, ако мислех че ще спечеля щях да ги съдя тези лай*а, но тъй като не мисля че има смисал, не го правя. Халал да са им парите ми, господ си знае работата.

:idea: КОЛЕГИ, НЕ СЕ ЗАСТРАХОВАЙТЕ В ЛЕВ ИНС

Писмено становище - официален документ, който ще ти издадат от Лев Инс, с мотивите за отказ от плащане на обезщетение. Възлагателното писмо мисля, че беше опис за ремонт на щетите, когато се ремонтира в доверен или официален сервиз.
Щом като са ти направили анекса и са ти огледали колата не знам за кво се заяждат. Звънни на оная кокошка и й направи главата гумена сега. Според мен нямат право да ти откажат плащане. Аз преди 2 години бях в Лев Инс, бях много доволен, но оттогава изтече доста вода, може да са се променили общите им условия.
Когато прочетох за вредата от алкохола, се отказах от четенето..

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 26.08.2010
Пол: Мъж
Кара: ансамбъл Тракия да тропат хоро
Мечтае да кара: водни ски чисто гол в чест..
Детайли за колата: Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения

Re: За малко да остана без кола

Мнение от ivelintiulev » 22 Фев 2011, 22:14

Бъди благодарен,че не са ти я откраднали цяла,тва са дребни проблеми дето си се разтревожил.

Предишна

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook