USB Аудио

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 852
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

USB Аудио

Мнение от PIPERKOV » 04 Май 2023, 12:12

Здравейте
Реших с помоща на уинамп на компютъра да си направя плейлисти на флашката от която слушам в колата.всичко уж наред виждат се плейлистите четат се музиката свири обаче има един много досаден проблем който много ме дразни и не мога да разбера от къде се получава..........забелязах за сега само на единия от всички плейлисти тъй като в момента слушам най много него че се получава едно дублиране на заглавията на всяка следваща песен след свирещата в момента.тоест звучащата в момента се изписва точно и следващата след нея е изписана със същото заглавие и щом започне да звучи песента която уж е дублирана веднага й се променя името със реалното такова и съответно следващата песен пак се променя заглавието с такова като звучащата.....малко объркващо но не знам как да го обесня по точно.
Някой има ли идея на какво може да се дължи това.флашката е 64ГБ.пробвах да копирам цялото съдържание на по малка 32ГБ и там е същото поведение....после пробвах да да форматирам флашката като задам по малък размер на единицата за заделяне на клъстери.....пак е същата работа.....
Не знам дали има значение колко дълго е името на плейлиста и как е исписано дали с интервали или без птекъсване.....
Моля някой ако имал тези ядове да сподели решението

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook