Проблем с асистент за дългите?

5-та серия ('04 - '10)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Проблем с асистент за дългите?

Мнение от Tsureto » 14 Авг 2023, 8:41

Колеги имам проблем с асистента за дългите. Колата е e60 face с динамик драйв ксенон.
Паля вечер колата, фаровете са на ауто, светкат си - всичко точно. След 3 мин се появява грешка high beam assistant faulty. Цъкам асистента, няма го.
Гася и паля колата, вечер, фаровете си се пускат, пускам си асистента - работи. След 3 мин пак бие грешка beam assistant faulty.
Пробва и на обикновен режим, аз си пускам фаровете, да не е на ауто, пак същото...след и минути същата грешка.
До вчера работеше без проблеми.
По принцип едната крушка на ксенона ми е розова, ще си заминава, на свети. Чудя се дали тя не провокира нещо, но едва ли.
Моля за помощ е съвет?

Изображение
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 21.04.2018
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Проблем с асистент за дългите?

Мнение от h0r4ex » 21 Авг 2023, 10:54

Tsureto написа:Колеги имам проблем с асистента за дългите. Колата е e60 face с динамик драйв ксенон.
Паля вечер колата, фаровете са на ауто, светкат си - всичко точно. След 3 мин се появява грешка high beam assistant faulty. Цъкам асистента, няма го.
Гася и паля колата, вечер, фаровете си се пускат, пускам си асистента - работи. След 3 мин пак бие грешка beam assistant faulty.
Пробва и на обикновен режим, аз си пускам фаровете, да не е на ауто, пак същото...след и минути същата грешка.
До вчера работеше без проблеми.
По принцип едната крушка на ксенона ми е розова, ще си заминава, на свети. Чудя се дали тя не провокира нещо, но едва ли.
Моля за помощ е съвет?


Ей сега гледах един румънец обясва, че проблема бил вътре в самото огледало и решил проблем със смяната му с друго.
Bayerische Motoren Werke AG
Е46 M47DO1 TOPAS-BLAU
E61 M57/T2 NEPTUN-BLAU

Назад към Е60/Е61

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook