СПА-Белгия 7.09.2008

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 06 Сеп 2008, 20:05

етого сценария за утре:Запрасва един хубав дъжд,зеления губи контрол на правата и бааам при бананите.Марио Тайсен казва на Хайтвелд че ще го гони от отбора ако не изпревари Ковалайнен.
И оп Хайтвелд включва втората клапа и гааааззззз изпреварва Ковалайнен и отива 2-ри след Маса.Кими по едно време му отъпява тва съзтезание и почва да кара на просъница и следователно Кубата бие ена по надолу и гаааззззз,задницата заиграва(все пак бмв на мокро)бмв-то тръгва кубата върти обратен и колата излиза в атакуваща позиция срещу Алонсо иииииии дааааааа алонсо е изпреварен от пляка.Кубата бие 1 2 по нагоре да укроти оборотите.
Алонсо от шока от това което му се слу4и(все пак бмв го изпреварва НАПРЕКИ)изказва сексуалните си предпочитания към роднините на конструкторите на рено гаси колата и си тръгва.
Влизат в бокса едновременно масса и хайтвелд.Хамилтън вижда това от бокса и тъйкато е отпаднал от съзтезанието иска да прецака маса.Ка4ва се в резервния болид и гаааз прааасссс в задницата на масса.И за съжаление това толкова симпатично мом4е отпада от надпреварата.Хайтвелд излиза първи.Кубата вече е стигнал до Ковалайнен ха от ляво ха от дясно но мкларана не са даа.Но поляка прави брилянтно изпреварване на Монтевидео и ковалайнен остава втрещен толкова втрещен че Кими го изпреварва докато спи.
Започва да напада баваристите ноо съзтезанието свършва.Двойна победа за БМВ.Кими малко се поизлага на подиума.Докато чака му дадат трофея малко се онася губи равновесие и пада върху своите конструктори.
Оф насявам се да съм развеселил малко опстановката след днескашната квалификация.Съжалявам че трябваше да извадя маса от играта ама нямаше как :confused: .Късмет на БМВ САУБЕР утре.
Браво на Хайтфелд!!!
Утре Кубица ще е с едно спиране в бокса.Така си мисля.
Колата му бе крайно нестабилна което ме кара да мисля че може да има много гориво в резервоара.А и времето му небеше типи4ното за поляка.Дано съм прав и утре да ги убием със стратегия :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 06 Сеп 2008, 22:37

Binev_OuT написа:...Докато чака му дадат трофея малко се онася губи равновесие и пада върху своите конструктори...


:mhihi: И тебе не те слуша главата :mhihi:

А иначе за времето на Кубица и на мен ми се стори нетипично но пък и двамата ни пилоти са много непостоянни в състезанията. Обяснявам си го или с това, че не могат да се оправят с настройките на някой от пистите или с това, че просто пилотите не са във форма за всяко състезание.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 07 Сеп 2008, 15:41

Няма такива последни 3 обиколки :!: :!: :!:
Не мога да повярвам какво се случи с Кими :bcry: :bcry: :bcry:
Обожавам го тоя спорт точно заради такива състезания,но когато финала не е в полза на пилота на който симпатизирам направо..... :banghead: :banghead: :banghead: :ranting: :ranting: :ranting:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Мнение от Владо » 07 Сеп 2008, 15:44

ако бмв изпуснат ник, ще са най-големите глупаци...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 07 Сеп 2008, 15:49

Голяма бъркотия стана с тоя дъжд, но поне Хайдфелд взе третото място. :mhihi:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: Бургас

Мнение от NEDQLKO » 07 Сеп 2008, 15:55

ужасът е ужасен...No Coment... и пак тоя Хамилтън ...... не мога да го понасям...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 07 Сеп 2008, 16:02

Толкова съм бясна в момента, че....ще кажа нещо, което не трябва. Утре ще коментирам като ми мине ядът :twisted: :twisted: :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 07 Сеп 2008, 16:16

E кво да кажеш, Хамилтън последните 3 обиколки не знам по каква писта кара, но определено не беше СПА :mhihi: :mhihi: :mhihi:
In Ban We Trust!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 07 Сеп 2008, 16:16

Страхотно състезние... Спа си е Спа :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 07 Сеп 2008, 18:46

Голяма смешка голямо нещо на Спа :mhihi: :mhihi: :mhihi: . Като цяло едно много интересно за мен състезание, неочакван старт, и също много неочакван край с оглед на развитието на състезанието като цяло. Няшия тим изкара голям късмет :D , по едно време когато двата болида на тима ни се оказаха между болидите на торо росо си викам - мале до там ли я докарахме, че не можем да спрвим с този сателитен тим :mhihi: направо беснеех пред телевизора. Яд ме хвана че пак момченцето на тати (хамилчо) изкара отново късмет, не че съм кой знае какъв фен на ферари но мразя макларън :twisted:, и ако не ние поне ферари да им натрива носа, докато ние достигнем тяхното ниво. Мисля че за тази година целите на отбора са изпълнени и само можем да аплодираме екипа на БМВ -Заубер :clap:. Жалко за Кубата нещо не можа да настрои машината както тярбва, но взе точки което е по-важно особено за утвърждаването на тима като трета сила за сега. Уфф май се пооолях с поста и викам да спирам :mhihi: :mhihi: :mhihi: . Ред е на Монца ;)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 07 Сеп 2008, 19:17

Последни новини
"Победителят от днешната надпревара във Формула 1 на пистата "Спа" за Гран при на Белгия Люис Хамилтън (Макларън-Мерцедес) беше наказан с 25 секунди от съдиите на ФИА след финала на състезанието и така финиширалия втори Фелипе Маса с Ферари стана автоматично победител. Хамилтън е класиран трети, а втори вече е Ник Хайдфелд с БМВ. Както е известно, победата на британеца беше поставена под въпрос. 2 обиколки преди финала Хамилтън изпревари Райконен от външната страна на последния десен шикан, като двамата се докоснаха. Люис нямаше място на пистата и мина напряко през завоя, което е абсолютно забранено. Съдиите са преценили, че Хамилтън е нарушил правилата и го накзазват с 25 секунди. Маневрата на Хамилтън и наказанието на комисарите са доста спорни след като по телевизията, като че ли се видя как пилотът на Макларън намалява скоростта, за да пропусне пред себе си "Айсмен". На следващия завой Хамилтън отново атакува Кими и след нов контакт между двете машини успя да мине пред финландеца, който по-късно отпадна."

Източник: http://formula1.sportal.bg/
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Бургас
Кара: много
Мечтае да кара: винаги

Мнение от Инаф » 07 Сеп 2008, 19:32

Сега вече ми е кеф :lol: :D :mhihi:
E60 ///M5 is the ultimate BMW.

..."The second race saw one of Andy Priaulx’s famous solo escapes from the pole position on the reverse grid."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: Бургас

Мнение от NEDQLKO » 07 Сеп 2008, 20:06

Сега чух по Канал 1,че Маса е 1,а Хамилтън е наказан..нема такъв кеф :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 07 Сеп 2008, 21:12

ех браво.Много се кефя че хамилтън го прецакаха.Но повече се кефя на Ник Хайтфелт и за отбора въобще.Много се кефя на представянето ни и че вече на всяко съзтезание имаме пилот на подиума.Кубица ако си беше набарал настройките и щеше да е по добре.
Но тук все пак си пролича че Ферари и МКларан са много пред нас.
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 07 Сеп 2008, 21:27

ми аз винаги се радвам като пада тъмнозеленият,ма не ми се ще да е с помощта на ФИА...!!!
вярно ,че пресече завоя ,но това може да ес тълкува по правилото за избягване на инцидент и след като се върна на пистата,той ПРОПУСНА кими пред него и чак след това го изпревари...!!! мисля,че в случая не са прави да му отнемат победата...!!на всичко отгоре кими е станало вече не толкова леден и се насра сам...!!гумите му -беше очевадно - не държаха като на зеленият и трябваше да намали темпото и да вземе 8те точки ,а не да се прави на голем борец...!!! в цилата история радостното е ,че бмв е на второ място -тоя маса ми е некъв посен...!!!
преди няколко състезания за хайфелд викахме -разпни го,са па да не го изпускат...!?!?!?!!! нещо сме толкова постоянни ,колкото и той...!! тва не е голям пилот в едно състезание да се качва на подиума ,а в дрего да го няма в точките...!!ше му трябват поне 5 такива състезания и такава битка ,за да повярвам,че трябва да остане....!!!

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook