ГП на Китай....+ място за гледане!

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 18 Окт 2008, 9:49

Трагична квалификация за Кубица. Много ме е яд за поляка :confused:
Хайдфелд уж аха аха да ги прескочи и кво стана - 7-ми. :confused:

Ужасен ужас.

На всичкото отгоре постоянно слушах тъпите коментари на Момчил Манчев. Пределно ни е ясно, че е лют фен на Хамилтън ма треа ли постоянно "Люис това, Люис онова". Цял сезон не спря с тия тъпизми.
Кьорав ли е та единствен от коментаторите по цял свят нито веднъж не взе да си каже, че Нескафето изобщо не е такава света вода квато им се иска на англичаните.

Бе не ща да коментирам, направо съм бесен.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 18 Окт 2008, 10:03

Ей голям проблем е това недозавиване, не можаха да се справят цял сезон както казаха колегите преди мен. Яд ме е, няма как да не ме е яд като гледам как Кубица постоянно им набива за проблема, и те не могат нищо да помогнат, поне Хайдфелд се поотсрами малко. Мисля си, че на Кубица ще му е много трудно в утрешният старт, тъй кат по всяка верояност ще е с по-голямо количество гориво съответно по тежък и бавен, и ще се опита с по-късен пит да излезе по-напред :roll: . Но ще видим. Алонсо пак доказа, че са в отлична форма. Браво! Да си призная тези от Торо Росо ме кефят, без много шум бачкат здраво и резултата е на лице, а Фетел го искам в БМВ-Заубер!
Ами стига съм размишлявал, утре в 10.00 ще видим какви ще ги сътворят 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 18 Окт 2008, 10:08

!!Asen_X написа: На всичкото отгоре постоянно слушах тъпите коментари на Момчил Манчев. Пределно ни е ясно, че е лют фен на Хамилтън ма треа ли постоянно "Люис това, Люис онова". Цял сезон не спря с тия тъпизми.
Кьорав ли е та единствен от коментаторите по цял свят нито веднъж не взе да си каже, че Нескафето изобщо не е такава света вода квато им се иска на англичаните
Да бесен фен е, ама на Ферари :idea: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 18 Окт 2008, 10:12

Почти съм сигурен,че утре Кубата ще е с един стоп.Ако могат и без ч стоп да го измислят :twisted:
Все пак имам няква надежда,12-та позиция не е кой знае колко назад.
А това е предпоставка за изпреварания от страна на поляка.
Той много добре знае,че ако пак вземе макс точки и другите 2-ма направят грешки,ще излезе напред в класирането.Така,че той ще кара здраво
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 30.09.2008
Местоположение: Габрово

Мнение от Va4etu » 18 Окт 2008, 11:48

Да е тоя Хамилтън е супер търмък много дразни... деа ЦИГАНЧЕТО деа... пффф дано поне Маса да спари тоя сезон и да земе титлата от ЦИГАНЧЕТО както предния направи Кими ;) пффф бааах като кажат "Агресивното каране на Черния" Какво агресивно бе той шшш ги притрепи няам думи просто тои тоя ней за тоя спорт... да ходи да бере банани на някъде и толкоз.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 18 Окт 2008, 12:12

аз кат се замисля,нали всички искаме атракция и изпреварвания.
Хамилтън ги прави - нали :roll:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 18 Окт 2008, 12:23

скийте ся утре кими къв дивак е :mhihi: очаквам да дръпне на старта... от там хамилтън полудява и се включва от външния край на завоя... обаче ферарито гуми сцепление и надънва мангала странично... :mhihi: маса излиза 1-ви печели и е 5 точки преднина в последния старт :mhihi:

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 18 Окт 2008, 12:53

Binev_OuT написа:аз кат се замисля,нали всички искаме атракция и изпреварвания.
Хамилтън ги прави - нали :roll:


Хамилтън атракции не прави. Има отличен автомобил и е изнервящо арогантен (не и агресивен). Това е всичко и това му е формулата за успех.

Всичко, с което ще го запомня е наглоста му да се сравнява със Сена и Прост. Наглоста му да заяви на инжинера на Ферари, че докато оня само бърникал по колите, той пък от малък ги карал (при все че още не е бил роден когато чичката е създавал и настройвал болиди). Ще го помня със удара в Кими в Канада. Ще го помня с безумните му изпреварвания, които са всичко друго, но не и мъжки. Ще го помня и с постоянните му оправдания при слабо представяне - то не беше жега, то не беше дехидратация, то не беше колата, то не беше чудо.

Формула1 е мъжки спорт и пубери като него нямат място вътре. Има много млади момчета като Кубица и Фетел например, но никой от тях никога не си е позволил волностите, с които Хамилтън се характеризира.

Ще спечели най-много точки този сезон, ще получи титлата, но Люис Хамилтън никога няма да бъде Шампион.

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 18 Окт 2008, 12:59

His Shadow написа:скийте ся утре кими къв дивак е :mhihi: очаквам да дръпне на старта... от там хамилтън полудява и се включва от външния край на завоя... обаче ферарито гуми сцепление и надънва мангала странично... :mhihi: маса излиза 1-ви печели и е 5 точки преднина в последния старт :mhihi:


Незнам ама ако утре Кубица извади късмет и вземе значително повече точки от Маса и Хамилтън, за последното състезание от сезона гаранция ще се изсипе целия инжинерен отдел на БМВ и ще видим Маса и Нескафето опънати като прани гащи. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Хехе, само догодина да не стане.....

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 18 Окт 2008, 13:08

Доколкото разбирам от коментара на Кубица, оплескали са настройките в опит да постигнат по-добри резултати. Лошото е, че утре ще карат със същите тези оплескани настройки, защото нямат право да ги променят.

http://www.bmwpower-bg.net/index.php?news=260

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 18 Окт 2008, 16:02

Наказаха Ник с 3 места назаде, щото бил попречил на потенциалната "супер мега бърза" обиколка на .... Култарт :roll:

http://www.bmwpower-bg.net/index.php?news=261

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 18 Окт 2008, 16:08

!!Asen_X написа:Наказаха Ник с 3 места назаде, щото бил попречил на потенциалната "супер мега бърза" обиколка на .... Култарт :roll:

http://www.bmwpower-bg.net/index.php?news=261
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Мнение от Binev_OuT » 18 Окт 2008, 16:29

!!Asen_X написа:Доколкото разбирам от коментара на Кубица, оплескали са настройките в опит да постигнат по-добри резултати. Лошото е, че утре ще карат със същите тези оплескани настройки, защото нямат право да ги променят.

http://www.bmwpower-bg.net/index.php?news=260

наистинали нямат право да ги бутат настройките.Аз се надявах че утре ще е друга картинката :(
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 18 Окт 2008, 17:25

чакай де... нали само 1-вите 10 нямаха право да пипат настройките :roll: или за всички важеше... деа знам разчитам на това някой да блъсне хамилтън... просто не я заслужава тая титла !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 568
Регистриран на: 8.10.2004
Местоположение: Хасково

Мнение от His Shadow » 18 Окт 2008, 17:28

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=4625 < :mhihi: различавате ли в тъмното кой е пилота :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook