Проектът на Motorsport Technik

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530d
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от CheFs » 24 Фев 2009, 23:06

:bowdown: Нямам думи колеги....Просто една невероятна M3 !:bowdown: Вие сте истински ценители на Баварската марка и Ви пожелавам всичко най в бъдещите Ви начинания ! Евала за ентусиазма отново ! Очаквам с нетърпение развитието на темата ;) :yes:

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 24 Фев 2009, 23:35

Golqmcho_RS написа:аз почвам от нулата спонсориран от неволята си :D сега започвам с подмяна на предница очаквам окачване имам едни амортисьори bilstein обещани,колега ще използвате ли унибални връзки ?


за сега не, ще изчакаме да поръчаме по-сериозни стабилоиизиращи щанги и направо с тях ще ги сложим...засега вкоравчването ще дойде само от Powerflex-a ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 15.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 318is coupe

Мнение от pvatanasov » 24 Фев 2009, 23:38

Четейки още първите постове съм убеден, че всеки от форума би искал да участва в тази "игра". А и проектът няма да остане незабелязан и от другите клубове в страната. Така че в най-скоро време ще се появят много спонсори, а знанията ги имате. Успех :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 21.02.2009

Мнение от Golqmcho_RS » 25 Фев 2009, 0:02

утре заминавам да пазарувам,вие корав двигател ще изпраскате ама аз си залагам на 2.0 24в и едни валове ще стане осичка малко и маховика ще се делне щото иначе малко мудно се развива
100 km/h ne e skorost....a vreme da prevklu4a na wtora

Капетано
Аватар
Мнения: 3364
Регистриран на: 20.01.2004
Местоположение: далеко от родината
Кара: '90 328i/6 '95 540i/6

Мнение от LeX » 25 Фев 2009, 1:54

Golqmcho_RS написа:утре заминавам да пазарувам,вие корав двигател ще изпраскате ама аз си залагам на 2.0 24в и едни валове ще стане осичка малко и маховика ще се делне щото иначе малко мудно се развива


Един съвет към теб, отвори си нова тема в коята да описваш какво ще правиш по твоята кола, тази тема тук е за друга ;) И успех и на теб в начинанието което си започнал :winky:
Изображение

"My ambition....by the end of the day, to be the world champion" Colin McRae

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 9.08.2005
Местоположение: Добрич

Мнение от lazaronni » 25 Фев 2009, 2:36

Неможете да си представите колко ви се радвам, почти колкото вие и се радвате :D Уникален проект и след като ви познавам, бих казал, че това ще е най истинския РЕАЛЕН проект, както правят културните хора
:D
Не искам да казвам, че ви завиждам, защото мразя тая дума и такива хора, но бих казал, че съм най искрено щастлив и ви се радвам много :D
Много успехи в спорта ви желая и да ме повозите едно кръгче :D
Гумите ви дойдоха преди няколко дена, предполагам знаете :D ще се опитаме да ги изпратим по най бързия начин. Тука има едни фланци 2х20мм., 40мм. на ос, ако ви трябват думайте :D
Как мислите да се предвижва тази кола, има ли платформа или... :D :D

Поздрави
Take Me to the Hospital...

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 25 Фев 2009, 3:02

Пожелавам ви успех с проекта момчета :D От доста време мисля по този въпрос и смятам, че пътят, който сте избрали е един от най-правилните (разбира се от камбанарията на БМВ :twisted: ) за участие в пистови състезания. Всичко това от към финансова, перформънс и техническа сложност за подготовка на автомобила. Обаче сега заради вашия и на Росен Коларов проектите, тази нощ няма да спя :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2073
Регистриран на: 6.08.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 600 коня с умивна на лицето
Мечтае да кара: всичко бързо на четири гуми
Детайли за колата: Garrett 3582

Мнение от Smoocki » 25 Фев 2009, 6:18

Супер е колата ..успех в проекта
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 414
Регистриран на: 9.07.2007
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: хората да го гледат тъпо

Мнение от bmw318_94 » 25 Фев 2009, 8:27

Колата е уникална,но се надявам във ваши ръце да стане още по-уникална :twisted: :D


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 25 Фев 2009, 10:03

евала! колата е средството да покажете на кво сте способни...!!!
успех!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 661
Регистриран на: 2.12.2006
Местоположение: София,Бургас
Пол: Мъж
Кара: x5 e70 3.0d,е46 318i

Мнение от zlobicar » 25 Фев 2009, 11:02

Успех колеги,пожелавам ви от пари да не се отървете,и да завършите по скоро този прекрасен проект.
обичам BMW

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 25 Фев 2009, 11:18

Честито и ви пожелавам много успехи! :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.09.2004
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: М-ки
Детайли за колата: от ония старите, дето гледат намръщено и само душат за бензиностанций, Е30 май им викаха

!

Мнение от YOKOHAMA » 25 Фев 2009, 11:18

:shock: Уау, ей така се прави!
Уникални сте момчета, много Ви се радвам, а и като знам че това е само началото и настръхвам, тая кола ще е звяр, който ще се събуди във вашите ръце. Стискам Ви палци и Ви пожелавам много приатни моменти зад волана на това животно.
П.С. И аз стигнах да извода, че Е36 Купе е доста подходяща платформа за дрифт и тайм атак като баланс и разпределение на тежестта, след като минах през доста други представители на марката. А за "М" просто няма какво да говорим. ;)

The Ultimate Driver
The Ultimate Driver
Аватар
Мнения: 4709
Регистриран на: 23.04.2002
Местоположение: в света на motorsport-a
Пол: Мъж
Кара: хората да се учат с ProDrive.bg
Мечтае да кара: BMW ///M, Ferrari, Porsche, Land Rover
Детайли за колата: 2003-2005 - '90 BMW E30 318is
2005-2006 - '97 Audi A4 2,6 Avant
2006-2008 - '90 BMW E30 325i Cabrio
2008-2009 - '98 BMW Z3 Roadster
2009-2009 - '96 BMW E34 525tds Touring
2009-2011 - '96 BMW M3 Evo Race Car
2009- - '92 BMW E36 320i
2011- - '98 BMW E36 323Ci

Мнение от DrivinGGoD » 25 Фев 2009, 11:30

Благодаря много на всички за казаното...

lazaronni написа:Неможете да си представите колко ви се радвам, почти колкото вие и се радвате :D Уникален проект и след като ви познавам, бих казал, че това ще е най истинския РЕАЛЕН проект, както правят културните хора
:D
Не искам да казвам, че ви завиждам, защото мразя тая дума и такива хора, но бих казал, че съм най искрено щастлив и ви се радвам много :D
Много успехи в спорта ви желая и да ме повозите едно кръгче :D
Гумите ви дойдоха преди няколко дена, предполагам знаете :D ще се опитаме да ги изпратим по най бързия начин. Тука има едни фланци 2х20мм., 40мм. на ос, ако ви трябват думайте :D
Как мислите да се предвижва тази кола, има ли платформа или... :D :D

Поздрави


Много благодаря и на теб братчед... Много дължим и на вас в далечна Германия... Возенето е лесна работа, имаш го :winky:
Фланците ще ги мислим, но трябва да сложим окачването първо и да видим накъде ще са нещата...

YOKOHAMA написа::shock: Уау, ей така се прави!
Уникални сте момчета, много Ви се радвам, а и като знам че това е само началото и настръхвам, тая кола ще е звяр, който ще се събуди във вашите ръце. Стискам Ви палци и Ви пожелавам много приатни моменти зад волана на това животно.
П.С. И аз стигнах да извода, че Е36 Купе е доста подходяща платформа за дрифт и тайм атак като баланс и разпределение на тежестта, след като минах през доста други представители на марката. А за "М" просто няма какво да говорим. ;)


Благодаря за хубавите думи, Роска... Наистина сме в началото и се надяваме и в бъдеще нещата да вървят гладко и успешно... Дочух че и ти подготвяш нещо?
------------------------------------------------------
Are you ///M enough?... - DrivinGGoD's Blog
------------------------------------------------------
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!
------------------------------------------------------
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."-Walter Röhrl
------------------------------------------------------
Happiness is not around the corner. Happiness is the corner.
------------------------------------------------------
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 25 Фев 2009, 11:56

браво бе ненормалници за първи път от година на сам мога да кажа 4е темата е безупре4на и я из4етох на един дъх се едно сам патувал с вас много здраве и успех на прокета и на4инанието сами знаете 4е колко и да е трудно и сополи и сълзи да текат изживяването е един път успех
ИзображениеИзображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook