ГП на Сингапур...2008 + Място за групово гледане на Ф1

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 28 Сеп 2008, 16:10

Ееееееее нееееееееееееееееееее стига бееееее
Изображение

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 28 Сеп 2008, 16:11

я глей кво стана с кими е тва състезание си бало мамата :mhihi: :mhihi:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 28 Сеп 2008, 16:11

По дяволите...всичко свърши за Ферари а като гледам и за БМВ...
Are you M enough...?!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 28 Сеп 2008, 16:12

добре де тоя мими май мисли за съвсем други неща.....


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 28 Сеп 2008, 16:15

да ви кажа ли нещо от сега.....!??!?
тая година якобс-монарха ше отнесе нескафето в джунглата -барабар с купата!!!!!!! е тва ше стане!!!!
аз почвам да с итунинговам фотьойла за следващия сезон-тоя го отписвам вече.....

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 28 Сеп 2008, 16:16

айде "ултима к**ва" и нема кой да ги слу6а тия испанските коментатори :mhihi:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Мнение от Wolf4 » 28 Сеп 2008, 16:22

Честито на карамфила, пак с късмет се домъкна до подиума! И наистина не разбирам, как може Хайфелд да стои 11 обиколко зад STR-a на Ветел и да не атакува. Болидът му е къде по-добър... Що за манталитет показват дявол да го вземе!
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2377
Регистриран на: 10.04.2008
Местоположение: СА
Кара: м си...

Мнение от plradev » 28 Сеп 2008, 16:29

Ок ,Алонсо си заслужи късметлийската победа-нема проблем!!!Маса(безличника) не искам да го коментирам.Той има хъс само да вземе полпозишин и ако се насмете нещо по време на състезанието и си загуби позицията,ник'ва борбеност по-натам.Кими явно е отписал всичко и му е писнало на ..... не знам к'во става с тоя пилот :help: :help: .Кубата -адския карък го сполетя,нищо не можа да направи,добре че Хайфелд взе някакви точки за БМВ.
Тая година ОНЯ е шампион :cry: :cry: :bcry: :bcry: :ranting: .Ще го преживеем!!!

А тия градски писти,без никакви зони за сигурност и при най-малката грешка -кола на сигурността ,е вервайте ми некси не ми допадат.Ония хамериканците да си ги карат в чампкар и от ФИА и да не развалят формулата с такива трасета.Има си едно Монако от 100 години и ни стига.Тва си е традиция там.Тука братче колкото и да е красиво с тия бабуни като цариградско след ремонт :mhihi: :mhihi: ,видехме кво става.....

Неам повече коментар :help:
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 28 Сеп 2008, 16:39

Wolf4 написа:И наистина не разбирам, как може Хайфелд да стои 11 обиколко зад STR-a на Ветел и да не атакува. Болидът му е къде по-добър... Що за манталитет показват дявол да го вземе!


Нямаше къде да го изпревари. Тая писта е пълен шит в това отношение.

Много тъпо състезание, много тъпа писта. Евала на отборите със стратегия с по едно спиране, щото предварително се сетиха, че щом няма зони за сигурност, а само бетонни стени, всеки ударил се ще изкара сейфти кара.
Кубица нямаше избор, трябваше да влезе. Ако не го бяха наказали, имаше голям шанс да спечели състезанието.
Жалко за Кими... много му се събра.
Маса.... нямаше вина за нищо - кара чудесно, направи каквото можа. Грешката в бокса не беше негова.
Нескафето отново извади късмет. За мене този човек не заслужава нищо в този спорт.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 341
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 520i, E30 318

Мнение от ivan1590 » 28 Сеп 2008, 16:45

Аз също мисля , че подобна писта е пълна идиотщина.Все едно карат в задръстване на магистрала и някой като не издържи почва с простотиите.
Какъв е смисала да инвестираш милиони в развитието на автомобил, след като просто не можеш да го използваш.Правилата за гориво стават все по безумни.Аз искам автомобилно състезание да гледам, а не шахматни стратегии.Ми да я направят по интерсна формулата догодина сигурно ще сложат кръстовища и сфетофари, а по догодина ще пуснат пешеходци и пешеходни пътеки.Егати простотията взе да става.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 28 Сеп 2008, 18:48

Трябва да махнат тия ограничения и замразявания на двигателите и да определят бюджет. Който каквото иска да прави в рамките на тия пари и така... Верно стана шахматна история :)

Иначе ебати развоя днес. Браво на Алонсо че се възползва от ситуацията. Браво и на Маса, че показа колко е кекав в критични ситуации, браво и на фрапето, че реши да си стои 3-ти щото ако беше напънал и Алонсо и Розберг можеше да са с едно място по-назад...
А на Кубица му свърши горивото за това влезе в бокса, що го наказаха незнам, нещо не са домислили точно този момент в правилника май:)


Абе Иво аз ти звънях да ми направиш едно гости със сина си ама нещо не си вдигаш телефона.

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Мнение от CONAN » 28 Сеп 2008, 19:32

Браво на Алонсо!!!!!!!!Малко с късмет но го заслужава, тоя хъс за победа е за възхищение.
Тия от Ферари ако не тръгнат първи, отпиши ги да победят.Тоя заспал Кими нищо не показва и честно казано се питам какво виждат в него.Шампион по милост , тая година направо е трагедия....Заспалконен съм го кръстил и си оправдава името.
Честно казано дано Алонсо дойде в БМВ , че да им разкатае фамилията!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 28 Сеп 2008, 20:04

Браво на Алонсо за победата!!! С какъв късмет си постигна първото място...той си знае...ама все пак си заслужаваше една такава победа, защото отдавна показва хъс, че иска да взема по-добра позиция!!
Нескафето / сори, че взимам израза...ама много ме кефи :mhihi: / и той вади някакъв късмет...амо то с нахалство всичко се постига. Само се надявам в следващите 3 състезания да не му върви, за да не вземе титлата :help:
Кими....караше добре, въпреки че след сейфти кар-а остана 16ти успя да стигне до 5то място след влизането в бокса, но....и на него не му върви нещо в последните няколко състезания.....упссс...през целия сезон. Въпреки че на него му симпатизирам най-много, това си е самата истина.
Маса...както казах вчера, цял сезон е супер постоянен, но не изпъква с нищо. Ето днеска остана последен и нямаше в него хъс да дръпне напред. А като чакаше в бокса да дойдат и да махнат маркуча...и нали се мъчеша бая...си викам....ей тва ще е най-интересното отпадане през този сезон :mhihi:

Като цяло пистата не ми харесва....въобще като цяло пистите направени в/у улици на градове...някакси...не върви. Не знам защо, но нито във Валенсия, нито в Монако се получа интересно състезание....освен че всички се бутат в стената и отпадат.

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 28 Сеп 2008, 20:30

Никой ли не видя заговора на Рено :mhihi: :mhihi: :mhihi: Само аз ли видях планирания ранен бокс на Алфонсо и Колегата му Нелсиньо се удра нарочно ;) И с тва печели :mhihi:

Има и друг момент само ГОЛЕМИТЕ могат да стартират от 15та позиция и да спечелат - това ги прави ГОЛЕМИ и различни!

Да Розберг и Кубата влязоха на затворен бокс няма смисъл да се спори кое каде кво е светело. Маса си стартира на зелено и после светна червено....тва е като да се осереш и да се опиташ да се избършеш с пръст :mhihi:

Мойто мнение че пистата беше ТЪПА!
Са остава и Лауда да се пребори за Виена и ще гледаме СТРИЙТРЕЙСЪРИ :mhihi:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 28 Сеп 2008, 20:38

madpetio написа:Има и друг момент само ГОЛЕМИТЕ могат да стартират от 15та позиция и да спечелат - това ги прави ГОЛЕМИ и различни!


Това си е самата истина :!:


Пистата найстина е тъпа.

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook