ГП на Канада 08.06.2008

Formula 1, AMLS и всички други прояви.

Модератор: Sharo

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 08 Юни 2008, 20:55

:yes: :yes: :yes: :yes: БРАВО НА КУБИЦА!!!

две бмв-та на финала не е лошо...
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Юни 2008, 20:57

страхотна развръзка!!! просто не съм на себе си!!! колко години минаха откакто моторите на бмв влязоха във формулата отново,малко още да стане истински тим!!!!
браво на всички в екипа!!браво на пилотите!!браво на фирмата,на ентусиастите...т.е. на нас!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 08 Юни 2008, 21:00

Чуда се как да формулирам цялото си изказване - дали да запазя добрия тон или да си го кажа както знам.
Хамилтън / тука следват *********************/ да вземе да научи цветовете, кой цявт е за спиране, кой е за тръгване....после да се научи, че в бокса не се лети, а се кара по-бавно.....и най-накрая да не прецаква състезанието на другите.
Ако погледна нещата от др. страна, може би е било нарочно, но не е преценил и риска, че и той може да пострада. Мисля, че не беше правилно така да постъпва. Може би видя, че Кими напредва, настигна Кубица и имаше реален шанс и него да мине :roll: :roll:

Като мой 2-ри фаворит т.е БМВ съм страшно доволна / като финишира Кубица чак се просълзих :uups: /, значи просто уникален шанс получи Кубица и евалата, че успя да се задържи на 1вото място до края. Двойна победа за БМВ, наистина страшно много се радвам, както за целия отбор, за пилотите, защото всичките я желаеха тази победи, а с желание знаем, че мн. неща може да се случат.
Наистина честито и да продължават в същия дух.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1126
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: Пловдив
Кара: M3 и Volvo XC70

Мнение от Tod » 08 Юни 2008, 21:02

Може би не е тук мястото да благодарим на Люис, че се прицели в Кими, а не отнесе нашето момче и с това ни донесе много, много радост :D :D :D

И не на послено място Хората от Бокса- най- добрите :D :D :D
Good Luck

Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Юни 2008, 21:03

скъпа,никой не удря във формулата нарочно....!!може би с изключение само на шумахер!!! никога не би го ударил нарочно за да го извади най-малкото ,защото много добре знаят ,че отзад формулите са по-здрави ,отколкото отпред!! просто не видя светофара,побърка се от яд ,че влезе пръв ,а другите вече бяха сменили гуми и бяха пред него и се разконцентрира!!! а па за избор кой да удари е нелогично да се мисли!!просто се опита да мине от ляво да ги избегне ,но нямаше място достатъчно!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 08 Юни 2008, 21:06

SKISA написа:скъпа,никой не удря във формулата нарочно....!!може би с изключение само на шумахер!!! никога не би го ударил нарочно за да го извади най-малкото ,защото много добре знаят ,че отзад формулите са по-здрави ,отколкото отпред!! просто не видя светофара,побърка се от яд ,че влезе пръв ,а другите вече бяха сменили гуми и бяха пред него и се разконцентрира!!! а па за избор кой да удари е нелогично да се мисли!!просто се опита да мине от ляво да ги избегне ,но нямаше място достатъчно!


Всъщност не може да си мн. сигурен всъщност какво е било, както и аз де....просто хипотеза :roll: :roll:
Просто някои хора не знаят, че не са единствени на пътя, че има други и това, че той няма да е първи, не значи, че трябва да претрепи останалите :twisted:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Мнение от rosen.kolarov » 08 Юни 2008, 21:08

Вижте колеги, както съм казвал и друг път - Хамилтън има още да учи
преди да опитва да бъде шампион. Да си гледа бананите и да не се
бута при асовете :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Юни 2008, 21:10

дори и мамуната не е толко откачен,че да удари некой отзад ,за да го извади от състезанието!!просто отзад формулата е много здрава!!
а за тактиките е ясно ,че има вариации!! няма как да знаем кое как...но си има логика във всяко нещо и логиката е ,че никой не удря отзад нарочно,защото знае,че ще пострада повече от удареният!
както и да е...!!!
нищо не може да помрачи радоста!
по-бе-да!по-бе-да!!! :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

.

Мнение от 6efovete » 08 Юни 2008, 21:11

Поздрави колегииииии !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mhihi: :bchug:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Юни 2008, 21:12

за мен в момента алонсо е един от най-добрите пилоти на грида и ако догодина го вземат в нашият отбор просто ш ебъде върха!до са се ми се е налагало да симпатизирам на пилот- в "неправилен" отбор или на отбор с "неправилен" пилот....!!!
кубица е добро попадение...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 08 Юни 2008, 21:19

Браво на Кубица!
Донеса ми 14 лв. печалба!
Заложих на живо с 2,00лв. при 8 коефициент! ;)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Юни 2008, 21:21

cucko написа:Браво на Кубица!
Донеса ми 14 лв. печалба!
Заложих на живо с 2,00лв. при 8 коефициент! ;)

другата седмица тоя коефициент ще е 3 сигурно!!! залагай повече!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Мнение от ineedmoney » 08 Юни 2008, 21:23

aero написа:1 Robert Kubica BMW
2 Nick Heidfeld BMW

3 David Coulthard Red Bull
4 Timo Glock Toyota
5 Felipe Massa Ferrari
6 Jarno Trulli Toyota
7 Rubens Barrichello Honda
8 Sebastien Vettel Toro Rosso
9 Heikki Kovalainen McLaren
10 Nico Rosberg Williams
11 Mark Webber Red Bull
12 Jenson Button Honda
13 Sebastien Bourdais Toro Rosso
14 Giancarlo Fisichella Force India *out
15 Kazuki Nakajima Williams *out
16 Fernando Alonso Renault *out
17 Nelsinho Piquet Jr Renault *out
18 Kimi Räikkönen Ferrari *out
19 Lewis Hamilton McLaren *out
20 Adrian Sutil Force India *out


:mrgreen: SWEAT SOUND OF VICTORY :mrgreen:
При конструкторите сме на 3 точки от катърите и добре че беше Стола да вземе 4 точки че и там изгаряха с 1-вото място хахахах

:1: от кокпита на БМВ-то
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 08 Юни 2008, 21:26

а бе тия катърите праат по двайс коли на година...!!кво ни греят!?!? наще поне като напраат нещо за формулата -адски бързо го внедряват и по колите за нас!!! толкова много технологии ,вкарани от състезателните автомобили в редовно производство мисля,че няма никоя друга фирма!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 08 Юни 2008, 21:30

SKISA написа:
cucko написа:Браво на Кубица!
Донеса ми 14 лв. печалба!
Заложих на живо с 2,00лв. при 8 коефициент! ;)

другата седмица тоя коефициент ще е 3 сигурно!!! залагай повече!!!

Ами то тук при мен идват да играят на залози!
Викам аз че тъкмо ще почва формулата,през това време викам на един я да видя какъв е коефициента за Кубица.Видях че го дават 7-викам пусни ми за 1 лв.,а се оказа че блокираха системата и не можеш да заложиш!После се връщам на ТВ-то, и какво да видя Кубица е 2-ри,абе викам си аз я пак да видя дали може да се залага на живо,влизам и ми вика че коефициента е 8,аз викам пускай за 1 лв.,а той ми вика дай поне 2 лв. а аз викам ама айде 2 лв. че съм фен на БМВ-пък и няма да ме боли толкоз за 2 лв.А и благодаря че ми каза да заложа повечко,само дето не му бе дошло на ум за 10 или 20 лв.!Радвам се повече от самото представяне на БМВ-тата като че ли за двойна победа...много се радвам за такова чудо което представиха БМВ-тата за 1-ви път! :clap:

ПредишнаСледваща

Назад към BMW и моторните спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook