Тропане от предницата

7-ма серия ('95 - '01)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Re: Тропане от предницата

Мнение от Stanchev » 08 Сеп 2013, 21:13

Колега ни най-малко те виня в каквото и да е, и аз имам всекидневни сблъсъци с такива проблеми, но откакто започнах да отделям по 2 допълнителни минути на клиент, да му разясня, и да го накарам той да си избере, като преди това съм му обяснил всичко подробно, аз нямам никакви проблеми, просто трябва малко повече разяснения, а това което го знаем се трупа само с директен сблъсък (горчив опит) и не го пише никъде по книгите, каталозите и програмите.
и да ти кажа след като започнах да разяснявам за евентуалните проблеми с алтернативните части, се зачести продажбата на ОЕ, но пък ти е едно спокойно :D
надявам се да си ме разбрал правилно :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Тропане от предницата

Мнение от laviatan » 08 Сеп 2013, 21:22

Stanchev написа:Колега ни най-малко те виня в каквото и да е, и аз имам всекидневни сблъсъци с такива проблеми, но откакто започнах да отделям по 2 допълнителни минути на клиент, да му разясня, и да го накарам той да си избере, като преди това съм му обяснил всичко подробно, аз нямам никакви проблеми, просто трябва малко повече разяснения, а това което го знаем се трупа само с директен сблъсък (горчив опит) и не го пише никъде по книгите, каталозите и програмите.
и да ти кажа след като започнах да разяснявам за евентуалните проблеми с алтернативните части, се зачести продажбата на ОЕ, но пък ти е едно спокойно :D
надявам се да си ме разбрал правилно :bchug:

:bchug:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 9.01.2005
Местоположение: vvvvvvv

Re: Тропане от предницата

Мнение от BMW M5 super » 13 Сеп 2013, 19:38

Голямо писане стана ,чолямо чудо
Даже не съм чел всичките ти коментари .
Колега Лавиатан ,хиляди пъти писах че съм ходил с децата си на почивка в Турция и там стана случката .
Но ще ме амбицираш и специално ще ти донеса от Турция твойте си амортесиори ,само и само да ти покажа какво си дал и аз какво съм взел оригинални .
Или може би ще ме обвиниш защо съм ходил в Турция ,може би в това е мойта вина ????
Пишеш си тука да ти четат твойте коментари колегите ,да си защитиш бизнеса си .
Аз с какво се занимавам няма значение ,не е с авточасти бъди сигурен .
Аз гледам да си живея живота щастливо а не да се занимавам с глупости ,
Но ти дълбаеш в темата където си виновен ,И понеже много настояваш да ти казвам ли колко пъти на твоя телефонен номер отговаря една жена която все ми забравя да ми пусне пратките който ти предварително си ми потвърдил ...
Много станаха твойте грешки "колега"
И съм сигурен не си водиш никакви записки на клиентите си - твоята поредна грешка ,за да знаеш че винаги когато си ми предлагал алтернатива ,аз съм взимал кое ????? Винаги най -скъпото ,най -качественото съм ти казвал за моята кола така ли е ???? Или пак аз съм объркал НО ТИ НИКОГА НИЩО .
Защитавай се тука пред масите - аз добре че не се утрепах ,прави си там бизнеса и печалбите , но поне предупреждавай хората какво предлагаш или отказвай поръчки не всичко е ПАРИ ......
Като видиш ,човек като мен друг път платежноспособен ,обичащ семейството си ,колата си , искащ най -хубавите части еми кажи му не мога да ти изпълня поръчката ,
Какво развиваш локуми ,
Не съм ти звънял- защо да ти звъня ти си извън моят списък вече ,,,,


П.С. защото много задълба аз обещавам специално ще си взема амортесиорите от Истанбул ,дано не са ги изхвърлили от сервиза .което е напълно възможно ,.и ще ги снимам и ще ти ги пратя по пощата за моя сметка никакви пари не искам
,само за да видиш какво си ми продал и не се защитавай ,
Всъщност нека аз съм виновен ,така ти е по изгодно .
vvvvv

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 9.01.2005
Местоположение: vvvvvvv

Re: Тропане от предницата

Мнение от BMW M5 super » 13 Сеп 2013, 19:43

ТОВА ВЕЧЕ ПРЕЛЯ ЧАШАТА .
Вижте какво ми пише колегата Лавиатан на лични съобщения ---- "Грешка от моя страна е изключена",

О пресвети предводителю , БЕЗГРЕШНИ ХОРА НЯМА - ти си първият безгрешен или може би се равняваш на Исус Христос -нашият бог .
Малко те съветвам да походиш по земята ,леко се величаеш .
Всеки е грешен и греши . Успяват тези който се стараят да не грешат. И признатата грешка е половин грешка .Но ти май като гледам книги не четеш .
vvvvv

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 9.01.2005
Местоположение: vvvvvvv

Re: Тропане от предницата

Мнение от BMW M5 super » 13 Сеп 2013, 19:49

Eто ти 5 точки над които да поработиш тази вечер .

1. Води си списък на клиентите си ,кой какво пъръчва ,дата ,стока ,цена .
2. УВАЖАВАЙ клиентите си .
3. Продавай поръчаните части на клиента , не алтернативи или това което имаш на склад или това което ти е най-изгодно .
4. Не забавяй обещана стока с 2-3-4 дена .
5. Знай че не си всевищ и ги грешен .
vvvvv

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Тропане от предницата

Мнение от Mollov » 13 Сеп 2013, 20:58

Отклонявате се... :cop:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 15.02.2020
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: bmw e 83 2.0D

Re: Тропане от предницата

Мнение от stefan_dimitrov555 » 15 Апр 2020, 17:09

Здравейте,да подновя малко темата и да я използвам по същество.И аз имам подобно тракане.Колата ми е х3 е83 предните ми амортисъори са изтървали ,ще ги сменям но не мисля ,че е от тях.В няколко сервиза ми казват ,че не откриват нищо разбито по предницата та въпроса ми е ,възможно ли е и при мен да е от тези ламаринки на спирачните апарати?Може ли да се разбере дали е от тях без да се сваля джантата?

Предишна

Назад към Е38

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook