Помогнете, голям проблем !!!

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: Бургас

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от ALFA155Ts » 25 Юни 2012, 13:53

Може би колега вече си оправил колата. Но просто така да напиша и аз. Колега логично е че, тези в " камор " нещо са ти оцапали колата няма спор. За да се опитам да те успокоя ... :dunno: поне при мене с моя опит в автомобилите който може би не е на кой знае високо ниво. Но според мен това е нещо много елементарно и тъпо нещичко пипнато недозглобено или разместено от "Майсторите в Камор" !! Това което бих направил аз. Отиди при тях и ги попитай какво точно са правили какви намеси и какво точно са разглобявали операция по операця като индианци дори да ти покажат къде са си мушкали ръчичките къде са пипали и какво точно са сваляли може нещо да са разместили някое вакумче да са бутнали някоя тръба за нещо си да не са събрали като хората !! Щом не го хваща диагностика значи е някакъв механичен елементарен проблем нещо което са бутнали и то се е счупило там или нещо не са зглобили както трябва .... :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.06.2011
Местоположение: Berlin/Sofia
Пол: Мъж
Кара: 760LI

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от bubi23 » 26 Юни 2012, 11:18

Здравейте, ходих в камора и направих голям скандал ама нямаше голяма файда, взех си най накрая всички документи които се оказа че ги е имало още от март месец при тях(листа с грешки в компа), но до този момент не ми бяха показвани. Поисках да ми направят нов упдеит но ми беше отказано, причината небила там и според тях неможело да е от това. По време на скандала шефа на приемчиците ми казва "искаш ли да ти оправим колата- аз викам да- оня идиот ми вика дай 4000лв. и ще си готов" абе общо взето рекет се едно си искаше, и след като му казах как да ти дам 4000лв. при условие че незнаете какво е на колата оня взе да мълчи, явно осъзна каква глупост е казал, и после ми вика то без пари нестава, а аз съм им оставил бая хиляди досега за нищо. Накрая им казах че са пълни некадърници и че ще обмисля вариант да ги съдя. Причината е и друга, по тяхните документи за нещата за смяна са ми писали се оказа някакви супер глупости: смяна на десни носачи - оказа се че са здрави а само на левия носач е за смяна единя тампон, но понеже се продават комплект купих и 2та. Смяна на тампоните на заден most, отидах в един сервиз и след като ми разглобиха колата се оказа че са като нови и понеже ги бях поръчал да ги вземат се наложи да ги върна, и най голямата глупост която се случи беше че имах оплакване за теч на антифриз, смениха бая неща като маркучи it.н. в Камора и теча си продължаваше, накрая когато отидах за 3ти път със същия проблем единя приемчик ми вика- може да е от радиатора, дай 1000лв та и отгоре да го сменим, оказа се наистина радиатора, ама вече бях загубил доверие в тях и отидах в един сервиз и ми го смениха с нов за 500лв. Абе нямам думи за скапания Камор, ще проуча нещата как седят и ще заведа дело срещу тях.
А за колата проблема си седи но незнам откакво се получи сега много рядко ми го прави това с трудното палене, преди беше всеки ден на всяко палене, сега от 100 пъти може би 3-4 пъти по трудно пали.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 5.12.2009
Пол: Мъж

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от Jivko7777 » 26 Юни 2012, 18:39

А аз те попитах защо не отиде за един съвет в Дару Кар?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.06.2011
Местоположение: Berlin/Sofia
Пол: Мъж
Кара: 760LI

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от bubi23 » 27 Юни 2012, 10:05

Здравей, ами защото си мисля че са същите като Камора, в самото начало като я взех и отидах първо там и станах свидетел на оплакване на клиент - точно си беше взела колата от ремонт беше минал 500 метра от сервиза и пак трябваше да се връща за ремонт срещу няколко хиляди лева и му обясняваха някакви глупости. Останах с впечетление че са същите измамници като Камора. Ако някой ден се наложи да ходя в оторизиран сервиз може би там ще отида ама ще се моля да не ми се налага и чесно да ти кажа предпочитам в проверени сервизи да ходя където несъм имал проблеми досега - било то и неоторизирани.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 18.06.2007
Кара: 745i

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от tonecca » 27 Юни 2012, 11:28

Ако някой знае свестен майстор за София, да пише! Интересува ме майстор за диагностика.
Всички само гадаят и си измислят проблеми. Аз съм патил също от грешни диагностики и съм поръчвал ненужни части... дори са ми откачали датчик , за да симулират проблем.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от Alexch » 27 Юни 2012, 12:34

tonecca написа:Ако някой знае свестен майстор за София, да пише! Интересува ме майстор за диагностика.
Всички само гадаят и си измислят проблеми. Аз съм патил също от грешни диагностики и съм поръчвал ненужни части... дори са ми откачали датчик , за да симулират проблем.

Знаем :yes: Милен се казва (NAPSTERS му е ника във форума). Ще му познаеш гаража по двете Е65-ци отпред :D
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.06.2011
Местоположение: Berlin/Sofia
Пол: Мъж
Кара: 760LI

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от bubi23 » 28 Юни 2012, 23:34

Здравей, може ли някакъв тел. или адрес на този Милен?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Помогнете, голям проблем !!!

Мнение от Alexch » 29 Юни 2012, 0:39

bubi23 написа:Здравей, може ли някакъв тел. или адрес на този Милен?

087 8789929 :yes: Суходол
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

Предишна

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook