Как да свържа BLUETOOTH-а на колата(7-ца Е65) с HTC Diamond?

7-ма серия ('02 - '09)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 15 Юли 2009, 14:20

Утре тръгвам за морето и минавам през Пловдив, ако ти е удобно може да се чакаме някъде на магистралата след или преди Пловдив да тестваме и да видим защо не става.

Пиши на ЛС ако имаш интерес.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 15 Юли 2009, 22:57

GaD написа:Утре тръгвам за морето и минавам през Пловдив, ако ти е удобно може да се чакаме някъде на магистралата след или преди Пловдив да тестваме и да видим защо не става.

Пиши на ЛС ако имаш интерес.


ти вземи се обади за едно кафе

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 16 Юли 2009, 8:06

При 7-цата е65 до към средата на 2005г. менюто поне на моята няма варянт да въвеждаш код май на колата... имам в книжките на телефона едно листче с някакъв фабричен пин...но пак нестава нещо...незнам от тела ли е от какво е...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 16 Юли 2009, 8:45

Не съм много навътре в тия неща, но примерно за да си върша Блутуут-а на телефона към този на компютъра пак ми искаше ПИН....смисъл явно това си е нещо универсално при Блутуут устройствата :shock:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 21.01.2009

pin

Мнение от ashvibe » 16 Юли 2009, 19:54

При е65, трябва задължително да използваш пин кода на въпросното картонче при другите книжки за колата. То си пише всичко на него......
Ако телефона не се връзва с колата, значи нещо не правиш правилно!
Даваш на колата "pair new telephone", после "start pairing". Търсиш устройства от телефона, намираш колата /тя излиза BMW....и VIN-a/, селектираш, вкарваш пин-а на телефона, после на колата, и всички неща даваш YES, и си в играта!!!
Успех......

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 16 Юли 2009, 21:25

къде намираш това са "pairing" от опциите на колата? аз немога да го намеря в менюто...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 21.01.2009

iDrive

Мнение от ashvibe » 16 Юли 2009, 21:33

pironkov написа:къде намираш това са "pairing" от опциите на колата? аз немога да го намеря в менюто...


в "Communication"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 16 Юли 2009, 22:51

да и там къде...?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 17 Юли 2009, 1:48

само за справка при мен кода фабрично е 12345

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 17 Юли 2009, 9:03

Колеги, май бъркате - ще ви кажа какво помня аз по памет.

Трябва да се отиде в Communications менюто на колата и там вътре трябва да пише нещо от сорта на Bluetooth connectable in this menu. Като го намерите това нищо повече не се пипа по колата, а само по телефона. От телефона трябда да дадете Search new bluetooth devices или нещо от сорта и като излезе BMWxxxxx щракате върху него и по този начин инциирате pair-ването. Първо телефона пита за ПИН - след като го въведете и колата пита за ПИН - въвеждате, така че да съвпада с този на телефона и двете устройства вече са pair-нати. Айде честито, пия Стела :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 17 Юли 2009, 9:16

flame написа:Колеги, май бъркате - ще ви кажа какво помня аз по памет.

Трябва да се отиде в Communications менюто на колата и там вътре трябва да пише нещо от сорта на Bluetooth connectable in this menu. Като го намерите това нищо повече не се пипа по колата, а само по телефона. От телефона трябда да дадете Search new bluetooth devices или нещо от сорта и като излезе BMWxxxxx щракате върху него и по този начин инциирате pair-ването. Първо телефона пита за ПИН - след като го въведете и колата пита за ПИН - въвеждате, така че да съвпада с този на телефона и двете устройства вече са pair-нати. Айде честито, пия Стела :mhihi:

Е, и аз това обясних по-горе :mhihi: Пия Бакарди Брийзър :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 17 Юли 2009, 10:00

((:BuKcu:)) написа:
flame написа:Колеги, май бъркате - ще ви кажа какво помня аз по памет.

Трябва да се отиде в Communications менюто на колата и там вътре трябва да пише нещо от сорта на Bluetooth connectable in this menu. Като го намерите това нищо повече не се пипа по колата, а само по телефона. От телефона трябда да дадете Search new bluetooth devices или нещо от сорта и като излезе BMWxxxxx щракате върху него и по този начин инциирате pair-ването. Първо телефона пита за ПИН - след като го въведете и колата пита за ПИН - въвеждате, така че да съвпада с този на телефона и двете устройства вече са pair-нати. Айде честито, пия Стела :mhihi:

Е, и аз това обясних по-горе :mhihi: Пия Бакарди Брийзър :mhihi:

Абе аз видях, че това си обяснила по-горе: :mhihi:
((:BuKcu:)) написа:Не съм много навътре в тия неща, но примерно за да си върша Блутуут-а на телефона към този на компютъра пак ми искаше ПИН....смисъл явно това си е нещо универсално при Блутуут устройствата :shock:



А миналата година на Слънчев бряг разцепих динята на Бакарди! :D Ъъъ, всъщност исках да кажа, че си скъсах задника да пия Бакарди Брийзър диня :mhihi: Оф, абе идеята ми беше, че вариантът с вкус на диня най-много ми хареса миналия сезон :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 17 Юли 2009, 10:38

стига сте спамели :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 17 Юли 2009, 12:37

Вижте сега...май не сте гледали менюто на е65 до средата на 2005...там е малко по различно и няма такива неща за който говорите вие.
Най-вероятно при тези от 2-рата половина на 2005-та менюто е по различно и наподобява на новата Х5 и тн.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 14.02.2008

Мнение от stat123 » 12 Авг 2009, 12:45

аз имам абсолютно същия проблем с е65 730д 2004г. Немога да я свържа с какъвто и да е телефон.

ПредишнаСледваща

Назад към Е65/E66

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook