A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от Mollov » 15 Дек 2011, 21:37

Ти мани, ма 123d при същият стил на каране харчи същото... амааааа като натиснеш газ-та... карал съм Х1 23d... няма такава лудница... вярно, с мойто каране даваше 12/100 разход... ама не бих го нарекъл "нормално" :D Пък и Х1 имитира "камион" и е по-тежко :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от X5 E70 » 15 Дек 2011, 21:55

Mollov написа:Ти мани, ма 123d при същият стил на каране харчи същото... амааааа като натиснеш газ-та... карал съм Х1 23d... няма такава лудница... вярно, с мойто каране даваше 12/100 разход... ама не бих го нарекъл "нормално" :D Пък и Х1 имитира "камион" и е по-тежко :D


Веднага си самоцензурирай поста :mrgreen: докат Toledo-то не го е видял че ще те анатемоса с тоя разход :driving:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от Mollov » 15 Дек 2011, 22:32

Не мога да го поправя, нямам права... :mhihi:

Иначе... ако можеш, покарай малко Х1... много ще ти хареса, напомня за 1-ва серия..


ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от X5 E70 » 06 Яну 2012, 21:11

Утре пристигат фаровете и светлинния модул :mrgreen:
Но проблем - къде по дяволите се намира светлинния модул? Някъде в купето но къде ?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 13:14

Ако не се лъжа е под воланя...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от X5 E70 » 07 Яну 2012, 14:22

Mollov написа:Ако не се лъжа е под воланя...


Mерси Вуйче, ти си кат енСиклопедЯ ве :bowdown:
Пародията на ,,магистрала,, хемус е задръстена така че у пУнделник шА додат :bchug:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от Mollov » 07 Яну 2012, 19:07

Ами принципно повечето модули на тия коли се намират под волана... за 1-цата съм почти сигурен, че преди и аз исках да направя тая конверсия... иначе баластите са отдолу на фара... ако те интересува и това :)

А за снега - чакам да пуснат тема в "извън Темата", как Бат Бойко го е изненадал снега :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от X5 E70 » 07 Яну 2012, 20:42

Mollov написа:Ами принципно повечето модули на тия коли се намират под волана... за 1-цата съм почти сигурен, че преди и аз исках да направя тая конверсия... иначе баластите са отдолу на фара... ако те интересува и това :)

А за снега - чакам да пуснат тема в "извън Темата", как Бат Бойко го е изненадал снега :D


Боли го фуя него, тоя отдавна е над нещата :) Некадърен нарцис

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от BMW120 » 16 Яну 2012, 10:02

Браво пич....поздравления за избора.
Да те питам тая 1-чка на 180К не е ли много....как се решавате да купувате коли на толкова хиляди километри? Не ви ли е страх от сериозните ремонти които може да дойдат всеки момент? Също така ако не е тайна колко пари я взе?
Вече се чуда дали и аз да не си взимам пак 1-чка хахахах
И още нещо, имам 2 ключа за моята и се чуда мога ли да ги продам и колко пари мога да им взема?
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от Mollov » 16 Яну 2012, 11:36

Аз мойта я взех на 178к... ама истински... карах я до 205к и не ми обади нищо сериозно, да не кажа нищо извън консумативите (сменях едни вътрешни накрайници). Така че тия коли не се плашат от такива километри, когато обаче не са превъртяни на Горубляне от 380к до 140к...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от X5 E70 » 19 Яну 2012, 7:38

BMW120 написа:Браво пич....поздравления за избора.
Да те питам тая 1-чка на 180К не е ли много....как се решавате да купувате коли на толкова хиляди километри? Не ви ли е страх от сериозните ремонти които може да дойдат всеки момент? Също така ако не е тайна колко пари я взе?
Вече се чуда дали и аз да не си взимам пак 1-чка хахахах
И още нещо, имам 2 ключа за моята и се чуда мога ли да ги продам и колко пари мога да им взема?


Благодаря :)
Ами ще ти отговоря така - зависи кой я е карал. Ако е Педро или Луиджи със сигурност са много.
Mollov правилно ти е отговорил за горублянските ,,реални,, километри. Затова от България дори бира не си купувам а си я внасям.
Вече й направих 3000 км в София и 1600 км до България. Дотук ремонтите по 1-чката са:
- задни накладки
- маркуч за турбото (в момента ти пиша от Германия и вчера го купих от BMW Niederlassung Nurnberg, 80 лв под цената на Дарукар) или 270 лв.
Една кола не се плаши от километри а от лоша поддръжка. Аз я купих от BMW Bank
Не, не е тайна - 6000 Евро с ДДС.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 20.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: бензинояд

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от sapio » 19 Яну 2012, 14:59

Еееее :clap: , къде ги намирате тия евтини коли?!? В мобиле.де започват от толкова и то някакви, предлагани от не съвсем надеждни източници - щом си в Германия, знаеш болшинството автокъщи какви ги стопанисват.

Сигурно аз нещо не търся като хората, обаче само слушам за такива оферти.

Безаварийно шофиране и много приятни километри с нея, нищо, че малко късно идва пожеланието.

:OT: Има един заебан Х5 и до нашия блок и направо ме боли сърцето като го гледам метнат в една кал да си седи. Карайте ги малко тия джипки, че иначе си е кощунство да гният.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от X5 E70 » 19 Яну 2012, 17:36

sapio написа:Еееее :clap: , къде ги намирате тия евтини коли?!? В мобиле.де започват от толкова и то някакви, предлагани от не съвсем надеждни източници - щом си в Германия, знаеш болшинството автокъщи какви ги стопанисват.

Сигурно аз нещо не търся като хората, обаче само слушам за такива оферти.

Безаварийно шофиране и много приятни километри с нея, нищо, че малко късно идва пожеланието.

:OT: Има един заебан Х5 и до нашия блок и направо ме боли сърцето като го гледам метнат в една кал да си седи. Карайте ги малко тия джипки, че иначе си е кощунство да гният.


Аз внасям 4-та година камиони от Германия и работя САМО с германци. Как очакваш цената за мен да е като за теб в мобилето :)
Моята Х5 си е на паркинга в офиса, седи и чака някой ден да разлюбя 1-цата :)

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: A да ми е честита новата 1-чка :) и моля помагайте ...

Мнение от cww » 19 Яну 2012, 17:53

X5 E70 написа:
sapio написа:Еееее :clap: , къде ги намирате тия евтини коли?!? В мобиле.де започват от толкова и то някакви, предлагани от не съвсем надеждни източници - щом си в Германия, знаеш болшинството автокъщи какви ги стопанисват.

Сигурно аз нещо не търся като хората, обаче само слушам за такива оферти.

Безаварийно шофиране и много приятни километри с нея, нищо, че малко късно идва пожеланието.

:OT: Има един заебан Х5 и до нашия блок и направо ме боли сърцето като го гледам метнат в една кал да си седи. Карайте ги малко тия джипки, че иначе си е кощунство да гният.


Аз внасям 4-та година камиони от Германия и работя САМО с германци. Как очакваш цената за мен да е като за теб в мобилето :)
Моята Х5 си е на паркинга в офиса, седи и чака някой ден да разлюбя 1-цата:)


Имайки предвид цената на нафтата едва ли скоро ще стане :mhihi:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

ПредишнаСледваща

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook