Сериозно питане,с благодарност за вашите мнения!

1-серия (E81, E82, E87, E88, F20, F21)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 19.02.2011
Местоположение: SW
Пол: Мъж
Кара: Колело

Re: Сериозно питане,с благодарност за вашите мнения!

Мнение от armagedon_762002 » 24 Яну 2012, 9:23

mahi написа:Обслужването на автоматик или на ръчка е по адекватна цената? и въобще колко излиза обслужването на Е90?Последната ми кола бе пежо,там излизаше 170лв. като се има предвид че моя майстор ми купуваше Кастрол масло на бмв разработка и литъра ми излизаше 12лв. Но на бавареца не било по скъпо от 250-300лв.?Информативно питам?


разгледай тази тема за да се ориентираш

viewtopic.php?f=112&t=206697

Spoika написа:е90 смяна на масло и филтри 600 лв
Дару Кар

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1223
Регистриран на: 9.02.2009
Пол: Мъж
Кара: Е71 30д
Мечтае да кара: Ф06
Детайли за колата: AW/Bl/8sp/M steering wh/paddles/

Re: Сериозно питане,с благодарност за вашите мнения!

Мнение от stankata777 » 24 Яну 2012, 19:35

X5 E70 написа:1-цата и Х3-ката най-трудно продаваеми? 2-та модела които държат най-много цена на вторичния пазар трудно продаваеми?
1-ца на немския пазар на 150 000 км и нагоре за по-малко от 8-9 000 Евро не можеш да я пипнеш. Х3 не я следя откакто купих на жена ми Х3-ката - 3.0d, автомат с навигация, ксенон, кожа и дупка на тавана 21000 Евро БЕЗ ДДС. И сега си държи цена. Виж Х5 Е70 определено се срина.


:yes: Да,точно така!Най-трудно продаваеми на вторичния пазар в България именно
заради по-високата си цена,обусловена от издръжливостта на модела и по-ниската цена на рез.части; а не защото имат най-ниска загуба на стойността си като нови-две коренно различни неща!


Колегата да не се занимава с нашия измислен ,,пазар,, а да се вдига до Германия, 2 часа е полета и да си внесе сам.
Тук се внася отпадъка от италианския пазар защото клиента иска хубаво и евтино. Разбира се такова нещо няма но нищо не пречи да му се обещае на клиента. Българина обича да бъде излъган красиво и да си мисли че е преебал търговеца и е на далавера.
Моята 120d е на 191 000 км, и кво от това? Квото е да се стоши по тая кола е максимум 1000 лв



:yes: В никакъв случай-нов внос,или закупена от Бг съсъ сервизна история или на място в Германия!
gone,but not forgotten:
E36 grey
E90 monaco blue

Предишна

Назад към 1-ва Серия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook