покупка на Х5 4.8is

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 139
Регистриран на: 28.04.2007
Местоположение: jb
Кара: Х5is;E30 325i
Детайли за колата: дизела е за тракторите;)

покупка на Х5 4.8is

Мнение от tuning_mania » 31 Окт 2010, 19:59

здр.колеги. В Мобле бг. има син Х5 4.8ис на 38К, някой гледал ли го е,може ли да ми каже за какво става въпрос... от доста време се продава и взе да ме съмнява нещо ....а му имам голям мерак...и цената в сравнение с германското мобиле е доста по добра?!? :roll:

другата доста по ниско бюджетна джипка е 3.0д на 30К с ръчка без нави... , но изглежда доста запазена на 109000км?!? от варна ...ако някой има сведения и за нея,ще съм благодарен! :bowdown:
ще карам дизел,като стана земеделец!!![/color]

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от BadAngel » 31 Окт 2010, 20:10

приятел, нали знаеш, че разликата м/у 4.8 и 3ка дизел е от луната до земята..

реши кво си търсиш

бензиновата е... скъпа

а и бих се замислил сериозно дали искам да притежавам единственото х5 с ръчни скорости в бг :) :)
No bling at the Ring

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от Nikolay86 » 01 Ное 2010, 0:56

А аз бих се замислил дали да си купя такава кола от БГ :mhihi:
Иначе 4.8 е яката работа.. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от X5 E70 » 01 Ное 2010, 21:44

Кола от бълХария - НИКОГА
Иди си я докарай сам

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 21.03.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E53,BMW 730

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от K 1 » 01 Ное 2010, 23:05

Колега,тази X5 която е гледаш в мобиле.бг е пълен дроб,тя е тук в Варна,и съм я гледал.Като я запалиш пуши като стара нафтова печка пък и салона е зле,и като се има предвид факта че е ръчна кутия,а за километрите няма какво да говорим :mhihi: ...Аз също си търся X5,ходих каде ли не из Бг, и се убедих че в БГ читава X5 няма! Или поне много рядко излизат.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от X5 E70 » 02 Ное 2010, 8:14

Аз внасям камиони от Германия, всеки вторник летя.
По принцип с коли не се занимавам, само с камиони но правя изключение за приятели и колеги
Проблема на колегите които искат Х5 за 3000 лв с транспорта и ДДС-то е че купувам:
- само от германци или от BMW Niederlassung в Кьолн/Бон (откъдето съм купувал коли за себе си и семейството си)
- коли с немска регистрация (масово се карат да се продават на немския пазар дръгели от Франция, Белгия, Холандия, Португалия, Италия)
- коли с 1 собственик
- unfallfrei
- сервизна история
- коли и камиони които лично съм видял и тествал
- работя в района Хановер, Хамбург, Бремен (северна Германия)
Затова и не внасям от Италия, щото са евтини
На всеки доставен камион или автомобил давам 1 година гаранция

Ако мога да съм полезен свиркайте на 0888003048 или 00491777361345


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от Nasti » 02 Ное 2010, 8:59

Х... с ръчни скорости.... АБСУРД, купиш ли го бягай за регистрация ВТ... Вечно Твой.
До края на седмицата чакам Х 2006г., черен, черна кожа - спорт пакет, но няма панорама... 109 000км. с документи от един собственик, от дилър на БМВ е колата. В България ще мога да го дам около 38 000лв., като състояние нямам нищо против да го паркирате до някой немски за 45 000лв пък и повече и да се сравняват.
Има възможност и за внос на 4.8 от Луксембург, на 59 000км., цена около 55 000лв. пак е черен, спорт, и има и панорама...
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 9.10.2008
Местоположение: Троян
Кара: 03'BMW525DA;06'BMWX5 3.0DSportpaket
Мечтае да кара: Волга комби

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от joropc » 02 Ное 2010, 18:28

K 1 написа:... и се убедих че в БГ читава X5 няма! Или поне много рядко излизат.....

Абсолютно!
И аз преди 5-6 месеца, когато си търсех, прерових всички в България.Само морги, напудрени по селския начин.
В Германия търсенето ми отне също доста време.70% от автомобилите по немските автокъщи са италянчета.След гледане на 7-8 джипки, накрая си избрах.Платих я обаче,... с пари(ако ме разбирате).
Евтино хубаво - НЯМА! ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от X5 E70 » 02 Ное 2010, 19:41

joropc написа:
K 1 написа:... и се убедих че в БГ читава X5 няма! Или поне много рядко излизат.....

Абсолютно!
И аз преди 5-6 месеца, когато си търсех, прерових всички в България.Само морги, напудрени по селския начин.
В Германия търсенето ми отне също доста време.70% от автомобилите по немските автокъщи са италянчета.След гледане на 7-8 джипки, накрая си избрах.Платих я обаче,... с пари(ако ме разбирате).
Евтино хубаво - НЯМА! ;)


Е кви да са кат се има в предвид че в Германия Х5 - Е53 или Е70 не се карат така масово кат в бълХария
Така че откъде да има вторичен пазар
Te тва се опитвам да обясня на много хора ма повечето българи се мислят за баш-тарикатите.
Е, после плащат сметката у сервиза и псуват дадена марка, как да им обясни човек че:
- хубаво и евтино нема, или поне аз за 41 години не съм го открил
- кьорав карти не играе
Докат има балъци дет си мислят че са ударили кьоравото ше има и търгаши дет да им вземат парите
Платил си по-малко за колата така че разликата в цената до същата но по-скъпа ще я оставиш у сервиза тука за части-ментета
Честито на наигралите се :)


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от Nasti » 02 Ное 2010, 22:26

Пък аз се чудя, ти като си толкова европейски настроен, модерен тираджия-гангстер с хикс петица, по какъв въпрос седиш тук. За да викаш на МОЯТА страна "бълхария" ли бе мушмул усмърдел се на запръжка в кабината на тира??? Чудя се също така защо не си ходиш в долно хановерско или там където се вреш, на майка си в кътния зъб да се изживяваш или викаш там не те бригат много и сега идеята е тук да се демонстрираш...
Не ми отговаряй, ралтата е ясна...
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от X5 E70 » 03 Ное 2010, 0:01

Nasti написа:Пък аз се чудя, ти като си толкова европейски настроен, модерен тираджия-гангстер с хикс петица, по какъв въпрос седиш тук. За да викаш на МОЯТА страна "бълхария" ли бе мушмул усмърдел се на запръжка в кабината на тира??? Чудя се също така защо не си ходиш в долно хановерско или там където се вреш, на майка си в кътния зъб да се изживяваш или викаш там не те бригат много и сега идеята е тук да се демонстрираш...
Не ми отговаряй, ралтата е ясна...


Да си ми на нивото - да ти отговоря ма то ти си знаеш че не си ....

У http://www.audibg.com никой ли не остана та си тука?
Нали според тебе аЛди беше върха а БМВ-тата били каруци? :mrgreen:
Или си дошъл да ни обясниш как и аЛди е кола, хем по-убава хем по-евтина от БМВ :mrgreen:
Типично в твой стил, виж си поста по-горе :mrgreen:

Еййййй чакай, я ни разкажи кат ебавахме с момчета от тоя форум ,,новата,, А8 че била кат полюлей отнесохме БАНаните :mrgreen: :mrgreen:
Некой ,,нов,, свещник не е ли излязъл да ни ,,светнеш,, :mrgreen:


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от Nasti » 03 Ное 2010, 8:49

На кое ниво бе Деско, ти какво ниво в същност имаш, че нещо не се сещам...
Да говорим за на брат ти нивото - момче тарикат с възможности, поработил, завъртял, изкарал - да! Ама ти, немаш ниво или ако имаш некво, то е доста под морското - балбукаш... капиши??? Аз съм тука от 2002-а, а ти като гледам онзи ден си открил че има форум на БМВ, хайде да се усещаме...
Мнение съм имал, порастнал съм, видял съм - променило се е...
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: покупка на Х5 4.8is

Мнение от X5 E70 » 03 Ное 2010, 17:40

Nasti написа:На кое ниво бе Деско, ти какво ниво в същност имаш, че нещо не се сещам...
Да говорим за на брат ти нивото - момче тарикат с възможности, поработил, завъртял, изкарал - да! Ама ти, немаш ниво или ако имаш некво, то е доста под морското - балбукаш... капиши??? Аз съм тука от 2002-а, а ти като гледам онзи ден си открил че има форум на БМВ, хайде да се усещаме...
Мнение съм имал, порастнал съм, видял съм - променило се е...


Така е бате Алеко, така е, ти най-добре знаеш :bowdown:
Ти си форумен герой, знаеме те, останалите сме в реалния живот

п.п. Немаш ли нищо за чистене у АКБ :clap:

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook