Смяна на предно стъкло

X серия (E84,F48,F39,F47,E83,F25,F26,E53,E70,F15,E71,F16)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 16.06.2023
Пол: Мъж

Смяна на предно стъкло

Мнение от grggenev » 16 Юни 2023, 14:51

Привет,

наскоро ми се спука предното стъкло на Х3 2019 G01. Тъй като ще минава по каско, не коментираме цената, но силно ме интересува кой от 3те официални сервиза (Ауто Бавария, М Кар, Дару Кар) в София е най-читав. Благодаря предварително за мнението и коментарите :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: Смяна на предно стъкло

Мнение от theraven_nz » 17 Юни 2023, 20:40

Привет!

Аз сменях в Ауто Бавария преди време, след като ме шибна такъв камък, че чак залегнах като го гледах как лети насреща. Естествено, каското покри малко над 50% от цената, но исках да го направят в официален сервиз, че сензор чистаки, КАФАС и т.н, не ми се влизаше в по-голям филм после. Нямам забележки, всичко е топ. За два дни го смениха и беше готова за каране. За F15ка става дума.
---

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Смяна на предно стъкло

Мнение от Jorixa » 18 Юни 2023, 7:09

Аз смених в М Кар преди няколко месеца и всичко е точно. Като цяло не е някакъв сложен ремонт, не мисля че при който и да е ще имаш проблеми.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Смяна на предно стъкло

Мнение от ивчо » 19 Юни 2023, 9:16

Без да обвинявам никой - ама преди малко точно оставиха един Х за криво монтирано стъкло и стърчащи лайстни .
И криво монтирани чистачки .
Колата идва от тия офицЯлните . :banghead:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 16.06.2023
Пол: Мъж

Re: Смяна на предно стъкло

Мнение от grggenev » 26 Юни 2023, 9:14

@theraven_nz , @Jorixa , благодаря за отговорите :)

ивчо написа:Без да обвинявам никой - ама преди малко точно оставиха един Х за криво монтирано стъкло и стърчащи лайстни .
И криво монтирани чистачки .
Колата идва от тия офицЯлните . :banghead:

@ивчо , точно това е идеята на поста ми... кажи откъде ти я докараха в такова състояние. Смело с обвиненията, все пак хората плащат не малко пари за тези неща и очакват качество насреща.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Смяна на предно стъкло

Мнение от Kroki » 27 Юни 2023, 14:36

ивчо написа:Без да обвинявам никой - ама преди малко точно оставиха един Х за криво монтирано стъкло и стърчащи лайстни .
И криво монтирани чистачки .
Колата идва от тия офицЯлните . :banghead:

Тоя па кога почна да приема колите, кога почна да дава акъл. :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Смяна на предно стъкло

Мнение от ивчо » 27 Юни 2023, 15:10

Ми ти като се развозваш напред-назад или си dayoff в петък, такова ще е :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Назад към X1/X2/Х3/Х4/X5/X6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook