Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 15 Дек 2021, 23:43

bioz написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11639571425089034

Колеги, нещо за тази да кажете?


Само като прочетеш село Труд и бягай колкото се може по надалече. Има доста изпатили включително и от този форум. Например преди години една девойка описваше патилата на мъжа си как купувайки кола от там не могли да стигнат дори до София.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 420
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535D

Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от fitter » 16 Дек 2021, 0:01

F10_survivor написа:Благодаря колеги! Не се бях забелязал примерно за връзката на сменения волан и евентуален удар, който е бил в миналото. Бих те ли си дали мнението за следните две оферти на пазара:

1) https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=mkxowz - 528i забелязвам че колата изглежда да не е "подобрявана" (ако може да се каже) и

2) https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=mkr8s8 - 535i подобно на предишната оферта, тази 5ца също има доста количество "ъпдейти"

Благодаря предварително!
На тази 535-ца като и искат 40k, да и бяха обслужили спирачките в оторизиран дилър и да влезне в историята на автомобила. Коментара за алуминиевото фолио съгласно ЗДП, няма да коментирам......силно се надявам да е грешка.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Ненко Вранков » 16 Дек 2021, 9:26

Има смисъл от темата, но мисля, че главно ако някой е ходил и виждал даден автомобил.. а тук 95% е разсъждение по снимки...
Не ми допада, как ако нещо не ебило в автомобила като е произведен и вече е реденяк... на всеки е ясно, че никой не прави толкова ретрофити, колко БМВ-истите.
Аз например като съм си добалил музиката... и имах идея да сменя волана с фейсовия... колата ми вече става реденяк ли?
Или пък за джанти... на предния ми автомобил (7-ма серия) най-доволен бях от джантите Индивидуал - безумно здрави и красиви... тук за 1 година смених 3 комплекта и за пръв път през живота си купих реплика с идеята че колкото и да са зле откъм кривене и т.н винаги мога да ги махна и 200лв загуба не ме бърка за опита.. а то се оказа, че за 40 000км и пребити 3 комплекта гуми заради дупки и вечни вибрации , джантите са прави на струна и без нито една пукнатина.. нещо, което не мога да кажа за оригиналните.
Джанти се сменят за 15 минути... не са критирий в нищо.
И само ще вметна, че по автомобилът ми средства не се жалят! Само този месец пак заминаха 2К за изгъзъци... :dunno:

Относно въпросната къща, която редовно се споменава тук, само ще вметна, че от много години току няма няма и ми се наложи с някой да ходя на оглед там (не само за БМВ-та) и нещата са критично зле.. онзи ден - Ф10 за 34 700лв вътре нямаше не боядисан детайл и не съсипана лайстна... волана скъсан и боядисан върху скъсаното! Това направо ме отврати.. поне да го бяха претапицирали с най-евтиния балатум за 30лв, както правят другите джамбази... но дори толкова им се свиди... сами си преценяйте за по-важните неща по автомобила. Това е достатъчно показателно за отношението и идеята на тия кошове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 16 Дек 2021, 11:05

bioz написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11639571425089034

Колеги, нещо за тази да кажете?



Бягай далеч от тия.
Всяко БМВ при тях е с м-пакет и всяко оригинално е без, редят се най-евтините възможни, след това се продават на цени 1.6 - 2 - 3 път и по-високи от реалната на същата кола :ranting:
Бъди честен пък да става квото ще

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от pampo » 16 Дек 2021, 11:35

За тея и в други форуми що храна съм прочел. Чак ми е чудно как функционират, освен ако не са неква перачница.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от drago9205 » 16 Дек 2021, 11:47

Ненко Вранков написа:Има смисъл от темата, но мисля, че главно ако някой е ходил и виждал даден автомобил.. а тук 95% е разсъждение по снимки...
Не ми допада, как ако нещо не ебило в автомобила като е произведен и вече е реденяк... на всеки е ясно, че никой не прави толкова ретрофити, колко БМВ-истите.


Къде разсъждаваме по липсата на снимки, къде по наличието. Ако ще говорят само хора гледали коли - шансът да се постне кола и някой да я е гледал е минимален - общо взето за 1 година да има 5 такива случая в темата. Тоест става безсмислена тема.

Просто силно наредена американка винаги е съмнителна, а тази си има доста "къстамизации" - сменен волан, добавян М-пакет с незнаен произход, делийт на фаровете за мъгла, джанти реплика, дифузьор, М-wanna-be генерация. Има си толеранс на ретрофитите, но такова "рейсърско" изпълнение на мен ми идва малко в повече. Да не говорим, че налице е сериозна комбинацията от предпоставки да е била тежък тотал.
Jap феновете правят повече ретрофити иначе :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от kikko » 16 Дек 2021, 11:57

pampo написа:За тея и в други форуми що храна съм прочел. Чак ми е чудно как функционират, освен ако не са неква перачница.


Много будали и wanna be гъзари има в БГ-то. Не само функционират, а може би просперират. :yes:
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 4.06.2013
Пол: Мъж
Мечтае да кара: DBS

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Alek_SV » 16 Дек 2021, 18:56

F10_survivor написа:Благодаря колеги! Не се бях забелязал примерно за връзката на сменения волан и евентуален удар, който е бил в миналото. Бих те ли си дали мнението за следните две оферти на пазара:

1) https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=mkxowz - 528i забелязвам че колата изглежда да не е "подобрявана" (ако може да се каже) и

2) https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=mkr8s8 - 535i подобно на предишната оферта, тази 5ца също има доста количество "ъпдейти"

Благодаря предварително!

От тези двете 28-цата изглежда да е по-истинска. Тази 35-ца е подозрително напудрена - имало е я по таван , я в дерек , я в местното езеро...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 16 Дек 2021, 20:28

Нищо чудно да е била верижна катастрофа каквито често стават на тукашните магистрали и не само. Ударили са го отзад и той съответно е ударил предния, или той е ударил предния и после задния се е натресъл в него. От което пък се е отворил еър бега и е сменил волана с М-ков такъв взет от някой джънк ярд щото оригиналния дори неМ-ков, нов е доста по скъп. Оригинални от БМВ предни и задни брони са си все пак скъпички, затова е сложил М-кови такива афтър маркет от Тайван. При удара може да е паднало някое и друго колело и съответните джанти да не стават за нищо и му е излязло по евтино 4 М-кови китайски от колкото 1-2 оригинални от БМВ. Това са некои лични съображения и разсъждения ако евентуално колата е правена в щатите и транспортирана в този си вид, ако е оправяна в родината, нямам представа как стоят нещата.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10484
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Leon » 17 Дек 2021, 11:47

bmw55 написа:
bioz написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11639571425089034

Колеги, нещо за тази да кажете?



Бягай далеч от тия.
Всяко БМВ при тях е с м-пакет и всяко оригинално е без, редят се най-евтините възможни, след това се продават на цени 1.6 - 2 - 3 път и по-високи от реалната на същата кола :ranting:

Остави М-пакета, смея се с глас като видя 5 серия дизел от Германия на 160к км, което не струва 30к евро :mhihi: А на мен почти никой не ми вярва като продавам бензиново Ф30 на 5г и 75к реални... аа, да, не струва 18к :mrgreen:
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 17 Дек 2021, 14:58

Leon написа:
bmw55 написа:
bioz написа:https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11639571425089034

Колеги, нещо за тази да кажете?



Бягай далеч от тия.
Всяко БМВ при тях е с м-пакет и всяко оригинално е без, редят се най-евтините възможни, след това се продават на цени 1.6 - 2 - 3 път и по-високи от реалната на същата кола :ranting:

Остави М-пакета, смея се с глас като видя 5 серия дизел от Германия на 160к км, което не струва 30к евро :mhihi: А на мен почти никой не ми вярва като продавам бензиново Ф30 на 5г и 75к реални... аа, да, не струва 18к :mrgreen:



Мани, мани лудница е с тия лъжи. Постни си обявата за колата, за да се види какво е кола на никакви километри и тия на по 160к реалните. Колкото и да не разбира един човек разликата ще я забележи неминуемо.
Бъди честен пък да става квото ще

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 441
Регистриран на: 2.07.2009
Пол: Мъж
Кара: 320d '03
Мечтае да кара: E90 V10 Hartge

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от adko001 » 18 Дек 2021, 10:55

Здравейте, някой гледал ли я е тази:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 2485701296

Май доста време се е задържала на Горубляне като гледам, вчера я видях, много е свежа наживо.
Може ли също мнение за този мотор, гледам че е четворка, надеждни ли са?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 17.01.2020
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F10 LCI 530xD
Мечтае да кара: Самолет
Детайли за колата: Убава йе. Има 4 колелета.

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от mrwrong » 18 Дек 2021, 13:29

adko001 написа:Здравейте, някой гледал ли я е тази:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 2485701296

Май доста време се е задържала на Горубляне като гледам, вчера я видях, много е свежа наживо.
Може ли също мнение за този мотор, гледам че е четворка, надеждни ли са?

Няма как колата да е 2015 година. всичко и е преди фейслифта, което значи че в най добрия случай ще е преди средата на 2013 г.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 19 Дек 2021, 22:08

adko001 написа:Здравейте, някой гледал ли я е тази:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 2485701296


Цената е висока за това което е, затова стои непродадена. Ако все пак ти е харесала, задели едни 3-4 бона за регистрация, обслужване и фонд ненадейни ремонти и скачай


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 441
Регистриран на: 2.07.2009
Пол: Мъж
Кара: 320d '03
Мечтае да кара: E90 V10 Hartge

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от adko001 » 20 Дек 2021, 13:17

Благодаря Ви за мненията и мен ме озадачи факта че е 2015г на тази цена, признавам, че не познавам детайлите и корекциите
преди и след фейслифта, но мен по скоро ме отблъсна факта, че е 4 цилиндрова, това което си търся е 6так 258кс по възможност.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook