BMW представи М550d

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори


Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хулиган по пътищата
Детайли за колата: Екстри много :)

Re: BMW представи М550d

Мнение от quickshare » 06 Май 2012, 10:38

Jivko7777 написа:
Ilko Ivanov написа:
Jivko7777 написа:
s_max написа:
Jivko7777 написа:За жалост колата върви доста под очакванията...

http://www.youtube.com/watch?v=Ma-KBPcw ... plpp_video

Според мен си върви идеално, и няма алтернатива на съотношението комфорт/красота/мощност/икономичност.....
И за мен цената е оправдана от това, което предлага.


Чак да няма аналог, стига моля те :) Ауди отдавна отговориха и лошото е че колата им е доста по малко коне и видиш ускоряват абсолютно еднакво...
http://www.youtube.com/watch?v=-CdI60lfaio

Живко,да не бъркаш нещо нашия форум с този тук : http://audibg.com/forum/index.php?act=idx ???


Ilko хубаво е да не бъдем коне с капаци нали??? Хубаво е да се гледат обективно на нещата, а не на сляпо и да Ви се смеят някъде хората, пак казвам много добър автомобил но с тази кутия всичките му коне са на вятъра ;) Върхът е кутията на 535д 286 коня SMG всичко останало е безмислено, предавките са ужасно къси, въпреки че с софтуер и гориво до 5500! Сега да знам ще ме нападнете инженирети по умни , е нека са поумни за това една кола 70 коня по малко върви рамо до рамо, за жалост тя дори не е на 2200 бара на рейла, просто защото дори го няма ;)


Ми коня с капаците си ти......първо ако разбираш от Английски прочети коментарите от клипа....напълно вярни са!!! Клипа от 20-100 е забързан на Ауди-то...този който е правил клипа е очаквал всеки да гледа километража на БМВ-то да не забележи това, защото човека е учуден, че Ауди-то е по бързо от БМВ-то!!! Дори и 535д F10 е по бързо от това Ауди!!! БМВ-то 550д прави 4,7 сек.-100км/ч точно колкото М5 Е60!!! Второ, каква е тази SMG кутия при 535д???? И какво означава предавките са ужасно къси и всичко е безмислено???? Ти какво очакваш от осем степпена кутия...да прави на 1-ва 100 ли??? И когато Ауди направят конкурентен двигател на БМВ пиши ми на лично!!! :wave: :winky:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 5.12.2009
Пол: Мъж

Re: BMW представи М550d

Мнение от Jivko7777 » 09 Май 2012, 1:56

Тия коментари на 13-14г. не ги гледай ми вземи вникни ти и погледни че до 100 изглежда по бърза защото километража е направен през 5км :mhihi: ааа и нагоре ли клипа е забързан щото виж ти след 100 как се укроти аудито ама на до 240 наравно върви :mhihi:

Как да е колеги не ми се спори повече на тая тема пак казвам с нежни промени по софтуера тази наистина няма да има конкуренция!!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 3.09.2007
Местоположение: София
Кара: BMW 530d

Re: BMW представи М550d

Мнение от ALEX_525tds_2000 » 03 Юли 2012, 11:23

Колега Jivko7777,

Напълно съм съгласен с теб, че не бива да бъдем коне с капаци или сектанти. Точно заради това обръщам достатъчно задълбочено внимание и на другите марки. Разбира се, идеален автомобил не съществува.

Но, личното ми мнение е, че да се сравнява Audi с BMW е твърде несериозно по принцип. Особено пък дизелово Audi. Audi е един добър немски автомобил, който надскача Народната Кола (VW), но е толкова далеч от безкомпромисните двигатели, скоростни кутии и управляемост на BMW, че лично според мен Audi няма никакъв повод да бъде считан за премиум клас автомобил. Да, на никого не бива, а и не може да се пречи, да харесва хомосексуален дизайн и двигател с шум на кафемелачка, скромна ефективност и неконкурентен разход на гориво. Да не говорим за афифното купе и свързаната с този факт занижена степен на сигурност.

Разбира се, приемам мнението ти с уважение. Различното разбиране винаги е достойно за внимание, дори и в случаите, когато е лишено от обективно основание.

М550d е много сериозен автомобил, със завидни качества. Друг е въпросът, че това с надуването на двигателите с все повече турбини не е за хвалба. Но... светът се променя. Моди всякакви... идват и си отиват. В един американски сайт за тунинг се казваше, че това, което те предлагат, е забавно и наистина вдига адреналина, но идеалният вариант е да постигаш високи резултати чрез ниско налягане в много цилиндри, а не чрез високо налягане в малко цилиндри ;)

Както и да е. "Истината е някъде там..." ;) Хора различни, мнения - всякакви.

Успех :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 21.11.2011
Кара: BMW 535D

Re: BMW представи М550d

Мнение от Ivel » 30 Ное 2012, 12:40

Има слух ,че с фейслифта ще дигнат мощността на 420 коня .

Предишна

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook